Artık o kadar yoruldum ki geri mi dönsem

Y

_Yaprak_

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi _Yaprak_
O kadar çaresizim ki :KK43: Uzun suredir kendi kendime savaş veriyorum ama artık yoruldum. Deneyimlerinize ihtiyacım var. Uzun hikaye biraz ama içimde tutmaktan kararsızlıktan sıkıldım.

Lise ucte aynı sınıftan birisiyle cıkmaya başladım ilk kez. Fakat sevgilimin eski kız arkadaşı yuzunden surekli ayrılıp barışmalar yaşadım.

Ona guvenmemeye başladım ve bir sure yalnız kalmak istedgim için gecen yıl tatile cıkmıştım. Tatilden dondugumde bambaşka biriyle karşılaştım. Birgun sevgilimin msn adresi acıldı, konusmaya başladım fakat cevap gelmedi. Daha sonraki gorusmemizde neden konusmadıgını sordum. Ben msn acmadım dedi. Msn şifresini verip degistirmemi istedi. Bunun maillerini gorunce deliye dondum.

Biz beraberken eski sevgilisinden mailler gelmiş. Ne zaman bulusucaz seni cok özledim her defasında bir aksilik cıkıyor vs. gibilerinden. O gun aramızda cok buyuk tartışmalar oldu. Kız beni seviyor ne yapayım gibi sacmasapan cevaplar aldım. O kadar cok bahanesi vardı ki. İnanmak istedim cunku onu seviyordum. Kendimi kandırdım sanırım. Okullar acılınca eski sevgilisiyle gordum yine bu sefer bitirdim. Bu defa nefret etti benden senin aşkın da sevgin de bu kadarmış seven ayrılır mı gibi sozler sarfeetti. Tam 10 aydır ayrıyız.

Bir yanım hala onunla olmak istiyor ama bir hala kızgın.Okul kapandıktan sonra surekli mesaj atıyordu. Cunku bir daha goremeyecekti beni. Bir yıl boyunca kız arkadaşıyla yanımda dolaştı. Ve ben bir yıldır okul kapansa da kurtulsam diye dua ederken yanıma gelip kız arkadaşı hakkında şikayet etmeye başladı. Gecenlerde onu hala sevdigimi soyledim pişman oldum. Tam kendime yeni bir yol cizmek istedigim zamanlar her defasında karşıma çıkıyor. Şimdi de eski sevgilisinden ayrılmış benimle konusmak istiyor.

Asla beraber olamam diyorum kendi kendime ama kalbim dinlemiyor. Nasıl bir yol izlesem şaşırdım kaldım. :KK43:

• Konu Sahibi _Yaprak_
ayy çok kötü bir durum cnm ya ama yapma. Nolursa olsun dönme. O sana hiç acımadan sevgilisiyle fink atmış yanında edepsiz ( afedersin cnm ) Ama yinede senin kararın

• Konu Sahibi _Yaprak_
o çocugu hayatından sil artık...senden sonra eski kızarkadaşıyla çıkıyor ayrılıyor tekrar sana dönmek istiyo..biraz gururlu ol lütfen...böyle saçmalık olurmu hiç...

• Konu Sahibi _Yaprak_
canım seni anlıorum bende aynı durumları yaşadım ama onu bırak ban gel ona git degildi en azından..
canım sen sil bunu onla olmayınca sana yönelio resmen ve seni sıgınacak liman olarak görüo..onu sevdigiinide iyi blio ve bunu sana karşı kullanıo sevdginden degil..
hem karşına çıkıçak onla barışıcak bide sana dönicek kusura bakma yuzsuzlukten başka bişey degil onun yaptıgı...bırak gitsin yoluna sende ona karşı olan saplantından kurtul..
böyle ilişki olmaz canım..
ben 1.5. yıl çıktım ve 1 kere eskiye maili yakalım vede bitti .....bidada olmıcak yuzu bile olamaz karşıma çıkmasına bi guzel mail dayayıp döşeyip yolladım..seninki işi çoçuk oyuncagına çevirmiş ilişki diye bişey kalmamışş bukadar anlayışlı olmana şaşırdım..
senin karşına daha niceleri çıkar...sillllllllllllllll onuuuuuuuuuuu

• Konu Sahibi _Yaprak_
İzleyeceğin şey şudur; O insanı, onun sana yaşattığı olumsuzlukları, oynadığı saçmasapan (onda bunda şundadır şunda bunda ondadır mavi boncuk kimdeyse benim kalbim ondadır) oyunu arkanda bırakman ve Bundan sonra önüne bakmandır...

Hayatta seni hakedebilecek, dürüst, efendi, ahlaklı, saygılı bir kişi emin ol karşına çıkacaktır çok gençsin henüz..Lütfen kalbine söz geçiriver bir zahmet aman ha sakın tekrar bir araya gelme..Tekrar birleşsen gurursuz onursuz olursun bu sana psikolojik rahatsızlıkları da beraberinde getirir ve emin ol her istediğini yaptırır, parmağında da oynatır o kişi seni..

Hayatı Dolu dolu, kaliteli yaşamaya bak..Bu tarz insanlara sakın inanma senden çok şeyler götürürler gençken etrafımda gördüm böyle saçmasapan ilişkiler..

Gelecek için güzel, mutlu, cıvıl cıvıl günler ve düzgün birliktelikler dileklerimle...

• Konu Sahibi _Yaprak_
bugüne kadar seni ne kadar üzmüş bi düşün
sen onu severken o eski kız arkadaşına geri dönmüş
şimdi de sen mi oona geri döneceksin?
bnece yapma..

• Konu Sahibi _Yaprak_
Haklısınız, hayatımda ona dair hiçbir parça bırakmayacagıma dair kendime ne zaman söz verdiysem o anda karşıma cıktı. Zamanlaması mukemmel. Mantıklı dusununce asla olmucak şey. Yaşattıklarına gelirsem o kadar üzdü ki beni. Bu erken yaşta hayatı ögretti bana. O yüzden şanslıyım demek. Bu da iyi yanı olarak kalsın.

Zamanında arkadaşlarım arasında en cesur kişiyken şimdi sayesinde kendime olan özgüvenimi kaybettim. Herşeye yeniden başlayabilmem için onu hayatımdan cıkarmam lazım. Sonsuza kadar. Bari geriye kalan saygıyı yitirmeyelim. Şimdi geriye bakıp da uzulmemem için kalan tek neden ileride beni bekleyen güzellikler. Umarım onlar da beni hayal kırıklığına ugratmaz. Allah herşeyin hayırlısını nasip etsin hepimiz hakkında.

• Konu Sahibi _Yaprak_
Şimdi üniversite de mi okuyorsun. Oralarda çok daha iyileriyle karşılaşırsın boşver bunu. Bağımlılık

sadece kendine zarar dan başka bir şey değil. Çok da dramatize etme herşeyi. Bak Annannem derdi

bana kadının kocası paradır paran varsa hiç bir şeyi dert etme derdi. Çalışmıyormuşsun bak bir iş

bulmaya bak o zaman özgüvenin gelir. Ben her zaman sonuna kadar kadının ekonomik özgürlüğünü

savunacağım en önemli şey bu.

Kendi ayakların üstünde bir dur bakalım. Erkek tükenmez 3 milyar kadar oldugu ssöyleniyor yani kaynak çok o yüzden sen kendine bak işi mesleğini edin ona da eyvallah etme.

Artık öyle aman aman aşk da aramıcam. Olursa olur. Bundan sonra iş iş işş... Canlarım benim ne guzel moral verdiniz yaa... kaydirigubbakcemile5

X