Göz Kuruluğuna Çözüm

C

cadalozza

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi cadalozza
Ben 8 senedir göz kuruluğundan şikâyetçiydim. Geçen gün bir yerde ebegümecinin bu derde iyi geldiğini okuyup hemen denedim. Bir haftadır devam ediyorum, hiçbir şikâyetim kalmadı. Daha ilk günlerden etkisini gösterdi.

Tarif şu: 1 Su bardağı kaynamış suya 1 yemek kaşığı kurumuş veya 5-6 yaprak taze ebegümeci atıp 10-15 dakika demliyorsunuz. Sonra süzüp oda sıcaklığına gelince ya pamukla gözün üstüne koyuyor yada göz banyosu yapıyorsunuz. Ben avucuma biraz döküp gözü yaklaştırıp kırpıştırıyor, içine kaçmasını sağlıyorum. İkisine de aynı şeyi yaptıktan sonra kapatıp 100'e kadar sayıyorum ve günde 3-4 defa aynı şeyi yapıyorum.

Umarım bu dertten muzdarip olanlar faydasını görür.

Sevgiler...

• Konu Sahibi cadalozza
evet ebegümecinin iyi geldiğini biliyorum arada sırada ağlamak da göz kuruluğunun oluşmasını engelliyormuş

• Konu Sahibi cadalozza
Ben 8 senedir göz kuruluğundan şikâyetçiydim. Geçen gün bir yerde ebegümecinin bu derde iyi geldiğini okuyup hemen denedim. Bir haftadır devam ediyorum, hiçbir şikâyetim kalmadı. Daha ilk günlerden etkisini gösterdi.

Tarif şu: 1 Su bardağı kaynamış suya 1 yemek kaşığı kurumuş veya 5-6 yaprak taze ebegümeci atıp 10-15 dakika demliyorsunuz. Sonra süzüp oda sıcaklığına gelince ya pamukla gözün üstüne koyuyor yada göz banyosu yapıyorsunuz. Ben avucuma biraz döküp gözü yaklaştırıp kırpıştırıyor, içine kaçmasını sağlıyorum. İkisine de aynı şeyi yaptıktan sonra kapatıp 100'e kadar sayıyorum ve günde 3-4 defa aynı şeyi yapıyorum.

Umarım bu dertten muzdarip olanlar faydasını görür.

Sevgiler...

Arkadaşlar bu tarifi uygulayıp fayda göreniniz var mı? Gerçekten bahsedildiği gibi ebegümeci göz kuruluğuna çözüm getirebilir mi?

• Konu Sahibi cadalozza
ben 2 gündür uyguluyorum bu tarfifi konuyu açan arkadaştan allah razı olsun göz altlarım morluk vardı 1 günde geçirdi gözlerim öyle rahatladıki anlatamam hafifçe masaj yaptım ben birde. göz kuruluğuna gelince ben zaten göz damlası kullanıyorum doktorum vermişti birde suni göz yaşı o yüzden bilemicem faydasını rahatlatıyodur eminim ama tamamen göz kuruluğu sorunun ortadan kaldırıyomu bilmiyorum bu hastalığın tamamen geçmesini istiyorum inşallah geçer daha 25 yaşındayım gençlerde pek rastlanmıyomuş moralim bozuluyo

• Konu Sahibi cadalozza
Göz kuruluğuna iyi geliyor mu gerçekten ?Başka deneyenler de var mı?

Suni gözyaşı hiç işe yaramıyor bende.Aksine daha da kurutuyo?

Bu işe yarar mı acaba?

• Konu Sahibi cadalozza
bende yıllardır bundan şikayetçiyim. suni gözyaşını uzun zamandır kullanmama rağmen bazı zamanlar o bile yetersiz geliyor. yok mu bir kurtuluş yolu?
ebegümecini başka kullanan kimse var mı acaba?

X