Lekeler, Çiller Bacağım için çözüm önerisi olan var mı ? ( resimli)

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları

barbiee

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
1 Temmuz 2009
151
1
73mide.jpg

kızlar deliricek gibiyim..Expigmentten sonra bacağımın hali işte mafoldumben :gitme:
ne kullandıysam günlerdir geçmiyo
1-2 lekeden sebep bacağım bu hale geldi yaa yok mudur bu kızarıklığı geçirebilicek bir şey lütfen yardımlarınızı bekliyorum :gitme: :gitme: :gitme:

Son düzenleme:
bana dr bu tarzbir iz için advantan krem verdi.
faydası oldu. ama sen de bir dr gitsen en iyisi.

kullandığın krem cildi soyuyor.umarım güneşe çıkmamışsındır .cildini beslemek için zeytinyağı sürebilirsin .benim kızımda alerjiden dolayı aynen seninki gibi leke olmuştu.akşamları birer gün arayla aynı safa kremi ve arap kızı sabahları zeytinyağı sürdüm geçmeye başladı ama çabuk geçmiyor mutlaka güneşten korun

Bu kremi zaten forumda okumuştum öyle alıp kullandım dolayısıyla hiç güneşe çıkmadım sabahları birde akşam yatarken sürüyodum kremi

o zaman cildini besleyip alttaki derinin çabuk çıkmasını sağlamalısın.bepanten plus, hametan gibi kremler ya da zeytinyağı ile.geçmiş olsun

Tşkkür ederim canımm o dediğin kremlerin adını duymuştum fakat evde yok almam gerekiyor,zeytinyağı var hemen sürücem şimdi ..Bu bana bi ders oldu ama keşke o birkaç lekeyi kafama takıp kremi kullanmasaymışım daha kötü oldu çünkü.Eski hali bin kat daha iyiydi.

kötü bir ders olmuş ama bir daha ilaç kullanırken ne gibi etkileri olduğuna bakarsın neyse en azından yüzünde falan olmamış bununla geçmiş olsun

yüzümde olmuş olsaydıı ,düşünmek bile istemiyorum dışarı bile çıkamazdım herhalde
şükürler olsunki bacağımda tek tesellim :KK43:

bence doktora git
ihmal etme
neden sebepsiz yere iz kalsınki

üşenme canım dr.a git mutlaka

geçmiş olsun

rengi biraz daha açıldı gibime geliyo..Ama eğer 2-3 gün içinde geçmezse doktora gidicem.

sevindim büyük ihtimal doktorda söylediğim ilaçları yani bepanten plus veya hametan verir

mm alıp kullanıcam hemen çünkü ihmal edemiyceğim bişey bacağıma bakmak bile içimden gelmiyo böyle oldukça

amannnnnn önce doktora veya eczacıya danış bence.sonra başına bişey gelmesin gene:eek:lmaz:

Bilmiyorum ama acaba bacağım kat kat soyuldu o yüzdende kızarma olmuş olabilir mii ?
ama hala geçmiyo geçmiyo geçmiyo :gitme:

tabii ki kullandığın ilaç cildi soysun diye zaten.yeni cilt oluşması çok kolay değil sabırlı ol

canim benimde bacagimda acnelyse kremi kullandiktan sonra cok soyulma oldu seninki gibiydi aynen
ama sonradan gecti acnelyse ve expigment ayni zaten cildi soyarak lekeleri geciriyor

şuanda kaşıntı var bacağımda..sevee 'cm ins seninki gibi olur canım geçer benimkiside =(

X