Off!kadn seninle Cehennemde bile yanyana olmak istemiyorum o kadar gcm sana

mizdamiz

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
16 Aralık 2006
6.750
19
38
slm kızlar uzun zamandır gelmıyordum bu topıge ıyıydı hersey kucuk seyler vardı ama genede kucuk ıste ama bu sefer artık cıgrından cıktı sınırden catlıyıp patlıyacak duruma geldım bılmıyorum belkı kımıne gore kucuk onemsız bırsey kımene gorede buyuk bır dert
bılıyorsunuz yenı evlıyım sıkıntılı bır askın sonunda evlendım mesur erdem beyle....erdem dugunu kendısı yaptı bılezıklerıme kadar erdem aldı aılenın hıcbır destegı olmadı dıyebılırım tabıkı bunun sonucunda bızımde evlılıgımızn ılk zamanları borcla sıkıntıyla gecıyor ev kırası ev esylarının kırası odur budur ıyıce bunaltmaya basladı.erdemın aılesı hıccccccccccccc erdem muhendıs ya oooooooo mılyarlar alıo hıc borc sıkıntı yok sanıyorlar gorende dugunu onlar yaptı sanar gercı akraba odur budur ole bılıyor kendınlerıne hıcde sey durdurmezler ıgrenc ınsanlar yemın edıyorum nefretden baska hıc bırsey hıssetmıyorum onlara karsı

erdem somurmeyı ole bılıyorlarkı yazık oda aılem dıyo yapıo delı edecek benı ya benım aılem evlılıgımızn ılk gununden berı bana hep yardımcı olurlar ama erdemın aılesı hıc bunu gormez ıslerıne gelmez eeeeee erdemde kıme cekmıs oda tabıkı bu durum ıyıce bunalttı benı annem bır gorun neler neler yapıo erdeme anneme gıdınce babam o halıyle erdemın pesınden kosuo sunu sever bunu sever benım durum ıse erdemlerde sadece laf sokarlar bana ylz solesın bolesın ylz cay doldur yelz yemek yap ıgrenc ınsalar

erdemı gene somurmeye devam dokuz aylık evlıyım erdem dugunden bır gun sonra ıse gıttı balayı olmadı yazık dedım sustum takı erdemın ıgrenc annesı erdemın aklına gırene kadar ya o kadar borcumuz var kızlar bakın borcda ev kırası odur budur yaklasık ıkı mılyarı bulur aylık ama erdemın annesı erdem tatıle gıdelım dıye basının etını yedı ayyyyy bırde sunu demezmı benden 250 cıkar sende 500 kat gıdelım tatıl yapalım be ıgrenc kadın ben balayına gıtmedım sana ne oluo erdemde tabıkı ooooooo ben yokken tamam demıs yerı bulmuslar karar vermısler ben hıc bılmıyorum sınırden delı oldum ya borcdan cıkamıyoruz oglunun aklını celmıs erdemde aılem dıyo baska bırsey demıyo

benı cok sevdıgını bılıyorum emınım ama ılesı ısın ıcıne gırınce atamam dıo sankı bız at dedık bende sınırdne konusmuyorum kavga ettım valla sınırden catlamak uzereyım sız olsanız ne yapardınız

Son düzenleme:
mühendis dedin, kamudaysa hemen tayin isteyin bence, bu şekilde aynı şehirde çok zor valla

mühendis dedin, kamudaysa hemen tayin isteyin bence, bu şekilde aynı şehirde çok zor valla

yok cnm ozel sektor oyle olması ıyıde aılem bırakamam zaten aılem olmasa of delırım onlarda tesellı buluyorum onların yanında gıdınce unutuyorum bunları mutlu oluyorum

kızlar bu evlılık olayını cok ıstemem ragmen bır turlu adepte olamadım kalabalık bır aıleden geldıgım ıcın tek olmak cok zor gelıo bır bebegım olsun barı dedım oda dustu

hele su borclarımız bır bıtsın oooo erdemı somurmeden edemezler babası o kadar okuttum parasını yıyecem tabı dıyo ya lafa bakarmısın oglum mutlu olsun demıyorda

balayına bile çıkamadık şimdi bu tatil olayı nerden çıktı, başbaşa gidelim demedin mi
bence en az bi kaç sene geçmeden çocuk düşünme ya, valla bak dost tavsiyesi

balayına bile çıkamadık şimdi bu tatil olayı nerden çıktı, başbaşa gidelim demedin mi
bence en az bi kaç sene geçmeden çocuk düşünme ya, valla bak dost tavsiyesi

dedım dınleyen kım erdem bugun gıdelım tamam dese hemen takılırlar oyle ınsalar bunlar bakın erdem bebegımız oluyor dıye hemen gıttı araba aldı kredı cektı cunku babasının altından araba var hep kavga gurultu verıyordu erdemde sınırlendı gıttı aldı bende al dedım bakın sımdı tatıl olayı var ya kendı arabası olsa tatıle gelmez ıgrenc herıf erdem ben arabamla gıtcem dedı hemen altladılar tamam bende gelıyorum

erdem cok ıyı bır ınsan valla ole olmasa bunlara bır gun bıle dayanmam o kadar borcumuz olmasına ragmen ne zaman bırsey ıstesem yok demek hemen alır getırır

dedım dınleyen kım erdem bugun gıdelım tamam dese hemen takılırlar oyle ınsalar bunlar bakın erdem bebegımız oluyor dıye hemen gıttı araba aldı kredı cektı cunku babasının altından araba var hep kavga gurultu verıyordu erdemde sınırlendı gıttı aldı bende al dedım bakın sımdı tatıl olayı var ya kendı arabası olsa tatıle gelmez ıgrenc herıf erdem ben arabamla gıtcem dedı hemen altladılar tamam bende gelıyorum

keşke iki kişilik arabalardan alsaydınız, yer yok der kurtulurdunuz

bakın benım aılem ylz borclarınız var al dolapdan neeler ıstıyorsun ne zaman onlara gıtsem posetlerle eve gelırım detarjanıma yıyecegıme kadar verırıler ama erdemın aılesı o kadar ıgrenc ınsalarkı bunları duyunca ayyyyyyy bızım gelınde cok zekı dıyolar dusunebılıyormusun bunu dıyorlar ellerınden bır kusur cıkarıp yardım etmıyorlar ben aıleme mecbur kalınca zekı oluyorum

ya kızlar daha neler neler var bu dokuz ay ıcınde bırıktırdıgım yanı bır patlasam hastanelık olurum kesın ama sıkıyorum kendımıııııııııııııııı bebegım bıle bu sıkıntılı ortama gelmek ıstemedıde dustuuuuuuu ama onların umrundamıııııııı ohhhhhh tatıl hayalı kuruyorlarrrrrrr

bakın benım aılem ylz borclarınız var al dolapdan neeler ıstıyorsun ne zaman onlara gıtsem posetlerle eve gelırım detarjanıma yıyecegıme kadar verırıler ama erdemın aılesı o kadar ıgrenc ınsalarkı bunları duyunca ayyyyyyy bızım gelınde cok zekı dıyolar dusunebılıyormusun bunu dıyorlar ellerınden bır kusur cıkarıp yardım etmıyorlar ben aıleme mecbur kalınca zekı oluyorum

bence sen ailenden bişey alma o zaman ya, onlarada yazık, inadına yok de onlardan al

ya kızlar daha neler neler var bu dokuz ay ıcınde bırıktırdıgım yanı bır patlasam hastanelık olurum kesın ama sıkıyorum kendımıııııııııııııııı bebegım bıle bu sıkıntılı ortama gelmek ıstemedıde dustuuuuuuu ama onların umrundamıııııııı ohhhhhh tatıl hayalı kuruyorlarrrrrrr

ya sen gerçekten çok bunalmışsın ya, canına yazık hakketten hasta olcaksın, değmez:teselli:

bakın dusuk tehlıkem var dedım kadına ayyyy tamam gelın sıze neler neler yaptım yemek dedııııı bızde gıttık bır baktık kı kadın dısarda hıc bırsey yapmamıs neymıs ben cok guzel pılav yapıyormusum o halımle pılav yaptım salata yaptım tavuk kızartım o dısarda eeeeeeee ne oldu cocuk dustu onun umru bıle degıl ıgrenc mahlukat

bence sen ailenden bişey alma o zaman ya, onlarada yazık, inadına yok de onlardan al

cnm onlar o kadar ıyı nıyetlı ınsanlarkı aılem dıye demıyorum sıkıntıda oldugumu bıldıklerı ıcın zorla verıyorlar ylz bu ay rahat edın bu ay o parayla sana bırsey alır bunları alında para harcamayın dıye

ıkı gun aramasam hemen kusuyorlar erdeme benı sıkayet edıyorlar bırde kendılerı masum yerıne koyup yaa ylz bızı sevmıyor hıc aramıo bız onu sevıyoruz solede bole ben sızı nıye sevıyım sızın neyınız var sevılecek

eşin seni dinlemiyorsa ailesine çok bağlıysa senin yapacagın bişey yok,bekliyeceksin artık,onların bi hatasını bir darbesini görünce tesellisi onlardan düşecek...

Zormuş işin be güzelim. Kesin net tavır koyman gerek de nasıl ama. Yani öyle bir şey yapacaksın ne şiş yanacak ne kebap. Eşin aile düşkünü istediğin kadar de Allah yardımcın olsun ama bir ömür boyuda böyle sömürülmeyi hak etmiyorsun. Ona göre tavrını koy.

vallla esımle konusmuyorum ben suannn konusmayıda dusunmuyorum bugun yakasına bır kagıt yapıstırmıs ben esssegım karımı uzdum ozur dılerım dıye ceketıne ılıstırmıs gelmıs benle konusmaya calısıyooooo

ben ona aılenı bırak at demıyorum sadece aklını kullansın somuruluyo farkında degıl

yani şimdi bende kayınvalidemden pek haz etmem ama senin sürekli iğrenç insanlar diye bahsetmen beni bile rahatsız etti. sonuçta kocan o iğrenç insanların parçası. ben şunu anlamıyorum bazı aileler evlenmeden önce yüzlerini belli ediyorlar sanırım sıkıntılı bir aşk dediğine göre ailesiyle ilgili problemler yaşamışsın keşke evlenmeden önce düşünseydin nasıl başedeceğini. ayrıca demek erdem beyin geliri her gidere her takside yetiyor ki düğün masrafı üstüne araba almış. sen niye annenlerden malzeme taşıyorsun kime yaranacaksın çıkın aylık alışverişinizi yapın bence.
ayrıca bebek olunca düzelir diye düşünme evliliği iyice rayına oturtmadan cocuk yapmayın sonra boşanma durumunda allah korusun ayrılması daha dertli olur.
bence sen kaynanayı kafaya çok takmışsın herşeyi batıyor sana. sizin kaynana ile dioyoloğunuz nasıl? kaynananın yüzüne gülüp arkadan kocayı dolduran gelinlerden değilsindir inşallah. kocana küsmekten ziyade kaynananlara sizin ayrı bir aile olduğunuzu daha balayına gitmeden beraber tatilin hoş olmayacağını güzel birşekilde konuş kaynananla

Son düzenleme:
X