parlament mavisi elbiseye hangi renk oje acill=)

K

kokoshatun

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi kokoshatun
kızlar kuzenimin düğünü için elbise aldım parlament mavisi ama ne renk oje süreceğimi bilemedim ne yapmalıyım düğün pazar günü yardımlarını bekliyorummmmmmmmm

• Konu Sahibi kokoshatun
metalik bi renk güzel durur canım metalik acık gri mesela...

• Konu Sahibi kokoshatun
teşekkürler cnm düşüneceğim=)

• Konu Sahibi kokoshatun
özel günlerde kırmızı vazgeçilmezimdir zemuszemus
klasik ama şık kaydirigubbakcemile5

• Konu Sahibi kokoshatun
kırmızıyı bende çok severim ama sanki çok yakışmadı gibi geldi bana bu arada tşk ederim cnm

• Konu Sahibi kokoshatun
French olabilir belki.
Elbise iddialı bir renk olduğu için o da hem uyumlu hem sade durur.Mu acaba?CADIARZU

• Konu Sahibi kokoshatun
french die düşünüyorum bende kibar olur die ama kararsızım tşkler=)

• Konu Sahibi kokoshatun
French çok güzel olur diye düşünüyorum..

• Konu Sahibi kokoshatun
bence de çook açık metalik gri olur...
french güzel evet ama bana metalik uçuk bir renk daha iyi olur gibi geliyor

kesinlikle metalik derim en güzel ve zarif olan o dur...

neden kimse lacivert önermiyo bi tek ben mi kıyafetle aynı renk oje sürmeyi seviyorum =) alix avien in lacivert ojesi güzel duruyo.. öneriler çok güzel bence verilebilcek bütün tavsiyeler verilmiş =) yalnız bencede french yapma çok sade kalır yani bana öyle geliyo..düğünde iyi eğlenceler bizim içinde oyna =)

bence siyah ayakkabi yada kemer falan giyeceksen siyah ojede guzel durur ama sade maviysen arkadaslara katiliyorum metalik gri en guzeli

Daha klasik ama kıyafetine uygun olarak sedefli koyu pembe nasıl olur...Flor mar da var ama numarasını bilmiyorum...ıyihihoyyyt eğlenceler....

ben olsam kesin vişne rengi sürerdimm harikaa olurr...

Benimde yeğenimin düğünü vardı geçen ay aynı renk elbise ile sedefli beyaz oje kullandım çok da hoş oldu

ayakkabım metalik gri french yapmak isterım ama çok usta yapamıyorum kötü durursa die düşünüyorum buralarda kuaför çok pahalı yapıyor kuaförede yaptıramıyorum aynı renk oje denedim ellerime yakıştıramadım nedense=) hepinize teşekkür edeirmm sizin yerinizede bol bol oynarımmmzemuszemushihoyyyt

X