boş gebelik oluştu kürtaj olacam

rokoko

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
25 Mayıs 2009
309
0
merhaba kızlar yaklaşık 1 aydır siteye giremedim.20 haziranda hamile kaldığımı öğrendim dünyalar benim oldu.6. gün transferi yapılmıştı doktorum kesin gözüyle baktığı için 2 embriyo transferi yapıldı.9. gün değerim 74 çıktı.11. gün değerim 111 e yükseldi 13. gün değrim 158 e çıktı. neden ikiye katlanmadı diye kendimi yeyip bitirdim.ters giden bişeyler vardı. aradan 1 hafta geçti keseyide gördüm dış gebelikde degildi.Dün tekrar gittim kesenin boş olduğunu öğrendim.2 gün sonra kürtaj olacağım maalesef aynı durumda olan arkadaşlar varmı :gitme::gitme:

büyük geçmiş olsun canım...ne kadar üzüldüğünü anlayabiliyorum.....
demek ki doktorların 2 günde bir katlanması gerekir demesi boş değil.....bak senin de değerin yüksek ama katlanmadığı için farklı bir durum olmuşççççallahım güç versin sana...

canım benim çok geçmiş olsun
allah sana güç versin, hepimize güç versin
hepimizin meleklerine kavuşması için dua ediyorum

Geçmiş olsun canım
Ama bir kere gebe kalmayı başarabildiysen bi daha neden olmasın dimi?
Üzüntünü anlıyorum ama sakın kendini bırakma

demek ki doktorların 2 günde bir katlanması gerekir demesi boş değil.....bak senin de değerin yüksek ama katlanmadığı için farklı bir durum olmuşççççallahım güç versin sana...[/QUOT
ilk değerim gerçekten yüksekti benim artışlarım yaklaşık %50 gibi oldu.toz pembe hayallerim vardı pembesi gitti tozu kaldı:gitme:

Çok geçmiş olsun çok üzüldüm Allahım güç versin sana işallah:KK43:(

demek ki doktorların 2 günde bir katlanması gerekir demesi boş değil.....bak senin de değerin yüksek ama katlanmadığı için farklı bir durum olmuşççççallahım güç versin sana...[/QUOT
ilk değerim gerçekten yüksekti benim artışlarım yaklaşık %50 gibi oldu.toz pembe hayallerim vardı pembesi gitti tozu kaldı:gitme:

takip ettiysen benim yaşadıklarım da sana benziyo....
ama ben toparlandım...çünkü gene savaşmak için ayakta durmam gerek...
en azından şunu öğrendim...hamile kalabiliyorum...bence sen de buna sevin....çünkü nice kişi var ki problem yok ama hamile kalamıyor....:umursamaz:

canım çok üzüldüm geçmiş olsun, benim de ilk tedavimde gebelik oluştu, değerler gayet güzel katlıyordu ancak gebelik çok yavaş gelişiyordu maalesef 9 haftalıkken sonlandırıldı, o duyguyu çok iyi bilirim, ben artık hayal kurmaya bile korkuyorum, Rabbim herşeyin hayırlısını versin.

canım çok üzüldüm geçmiş olsun, benim de ilk tedavimde gebelik oluştu, değerler gayet güzel katlıyordu ancak gebelik çok yavaş gelişiyordu maalesef 9 haftalıkken sonlandırıldı, o duyguyu çok iyi bilirim, ben artık hayal kurmaya bile korkuyorum, Rabbim herşeyin hayırlısını versin.

evet canım hayırlı buydu demekki

Canım, çok geçmişler olsun. Dediğin çok doğru, hamile kalabiliyorsun. ınşallah tez zamanda tekrar hamile olduğunun haberini vereceksin buradan bizlere ve bu sefer sağlıkla kucağına da alacaksın inşallah. Allah yardımcın olsun, çabuk atlatmanı canı gönülden diliyorum.

Teşekkür ederim Herada.bu yolda ilerleyip çocuk sahibi olmak isteyen herkesin allah yardımcısı olsun

kızlar 6 tane dondurulmuş embriyom var.cumartesi kürtaj olucam.ne zaman dondurulmuşları deneyebilirim bilgisi olan varmı?

merhaba canım gerçekten çok üzüldüm neler yaşadığını çok iyi anlıyorum mutlaka bir dahaki tedavinde daha güçlü olacaksın bir defa hamile kalabiliyorsun bak buda çok iyi inşalah en kısa zamanda bebeklerin için tekrar kendini toparlayıp yola devam edersin:teselli:

X