chanel chance

tenden tene değişiyor kokusu.mesela ben bileğime sıkıp koklamıştım ıyy dedim ne biçim bi koku bu ama daha sonra bir arkadaşımın üstünde kokladım kendimi alamadım harika kokuyordu onun üstünde.yani herkesin üstünde çok farklı etkisi oluyor denemek lazım

kızlar ben saatlerdır arastırıyorum erkeklerı en cok etkıleyen kadın parfumlerını

elimde :

chanel change
armani code
d&g light blue
armani diamonds
chanel No 5
Lolita lempika

şeklinde bir liste oluştu ama her yerde her forumda CHANEL CHACE'i okumaya baslayınca onu ıyıce bır arastırdım.

ve erkeklerın agzından en kıskırtıcı koku oldugunu bır cok forumda ve sayfalarca okudum hypnotic posion'u bile etkı olarak golgede bıraktıgını soyluyorlar kokusunu bılmıyorum ama acıkcası onca erkegın bu konuda hemfıkır olması benı ıkna ettı ve hıc bırı kokusunun etkısını normal bır sekılde acıklayamıyor :KK1:

en kısa surede gıdıp bakıp kuvvetle ıhtımal edınecegım :-)

Son düzenleme:
kızlar ben saatlerdır arastırıyorum erkeklerı en cok etkıleyen kadın parfumlerını

elimde :

chanel change
armani code
d&g light blue
armani diamonds
chanel No 5

Lolita lempikavay anasını.. nerde okudun bu yorumlarıı.. bu kadar etkılımıymıs chanel chance.. poıson dan haha cok hemde oylemı.... vay vay vay.... emin misin....erkek forumundamı yazıodu...:44:
şeklinde bir liste oluştu ama her yerde her forumda CHANEL CHACE'i okumaya baslayınca onu ıyıce bır arastırdım.

ve erkeklerın agzından en kıskırtıcı koku oldugunu bır cok forumda ve sayfalarca okudum hypnotic posion'u bile etkı olarak golgede bıraktıgını soyluyorlar kokusunu bılmıyorum ama acıkcası onca erkegın bu konuda hemfıkır olması benı ıkna ettı ve hıc bırı kokusunun etkısını normal bır sekılde acıklayamıyor :KK1:

en kısa surede gıdıp bakıp kuvvetle ıhtımal edınecegım :-)

vay anasını.. nerde okudun bu yorumlarıı.. bu kadar etkılımıymıs chanel chance.. poıson dan haha cok hemde oylemı.... vay vay vay.... emin misin....erkek forumundamı yazıodu...:44:

krometerapi.. erkekler chanel no5 ıcın ne dıolar.. cok kotu kokuyo o yaaa..ama marılyn monroe o parfumu hıc yanından ayırmıormus...kullandıgı tek parfum.. gece yatarken bıle onu suruomus..

Geçen yıl bu parfümü almak üzere parfümeriye gittim.Orjinal alacağım için öncesinde çok araştırma yaptım.Bu parfüm hakkında çok iyi yorumlar okudum ve bu parfümü almaya karar verdim.Bileğime sıktığımda hayal kırıklığıına uğradım diyebilirim.Ben daha etkileyici bir koku bekliyordum.Ben de coco chanel mademoiselle aldım.Bu iki parfümü birbirine çok benzetiyolar ama ben coco chanel i daha etkileyici buldum.

X