3 Haftada 8 Kilo verdi

cemrenaz06

fıstık gibiyim
Kayıtlı Üye
24 Kasım 2007
323
2
eşim 3 haftada 8kilo verdi biber hapıyla gözümün önünde eriyo adam buğün bende başladım arkadaşlar
sonuçmu kesin sonuç veriyor
hemde hiç bir diyet spor uygulamadan
ve çalışmayan bölgelerden gidiyoohihoyyythihoyyyt

ee yani?
detayları yazmamışsın hayatım ne yaptıda zayıfladı?

canım eşimde göbek ve omuz vardı oralar eridi netten araştır istersen yan etkisine şuana kadar rastlanmamış

Kac para biber hapi ve nerden bulabilirim...

aktarlardan alabilirsin 40 lira civarında içinde sanırım30 tablet var sabah kahvaltıdan sonra içiyosun ve gün boyu su içmeye çalış zaten yemek yemek aklına gelmiyo ama zorla da olsa yemen gerek
çözüm kesin

midem kötü bulandı kendimi lavaboya zor attım sanırım bana yan etki yaptı kızlar vemütiş bir yanmayla çıkardım çevremde herkes kullanıyo onlara bu etkileri yapmıyo yaa
demekkibenim bünyem çok hasass
inanmıyorum ya çok ümitlenmiştim bu durumda kullanamam artık

ya yan etkisi yokmu eminmisin?
birde hamileler kullanabiliyomu?

hayır hamileler hamile olmayı isteyenler ve benim gibi bünyesizayıfolanlar kullanmasın lar SAKIN

tamam ozaman ben kullanamicam hem bünyem zayıf hemde bebiş düşünüyorum sağol canım...

arkadaşlar sakın boyle haplar kullanmayın cunku bende aldım ve denedım.. hatta uzun süre arastırdım olumlu olumsuz bır suru yorum okudum hemde saatlerce.. ıcersınde olan bı madde var ısmı aklıma gelmıyor lıdayla aynı ve hapı aldıgımda yemek yıyemıyordum, elma yemeye calısıyordum ve yarısına gelınce ıcım bulanıyordu herseyını bı taraf bıraktım bacakta yuzde yanı vucutta karıncalanma yapıyor.. ne olursa olsun deyıp ılacı aldım bes kılo verdım bır haftayı bulmadı.. sadece beyınde bıtırmek gerekıyor ısı bıber hapı sadece ıstah kesıyor ve almadıgın gun yıne ıstah acılıyor bı omur bu haplamı yasıcak ınsan.. kararlı olup herseyden azar azar yeyın sebze ve meyve agırlıklı ve asla yogurdu unutmayın..!

X