Kekler - Pastalar Yanardağ Pastası

bacım hani bu dağın karı ?
neyse mevcut haliylede iyi gider....ellerinize sağlık...

baluuum balkafam ben bunu nassı gözden kaçırmışım..çok güzel görüniiii bu.ellerine sağlık bitanem..denemek lazımmmm

yavv ben bunu yaptım harıka oldu canım paylaşımın için cok saol ama seklı çok kayık oldu beceremedım senınkı gıbı guzel durmadı varmıdır bunun bi püf noktası

Ellerine sağlıkk last opuyorumnanaktan

Püf noktası hııı ..Kek tarifteki gibi yapıldıktan sonra..Kabın içini güzelce yağla sonra keki yerleştir güzelce elinlee..1 GECE dolapta beklerse ters döndüğünde güzel çıkıcaktırkaydirigubbakcemile5

Ellerine sağlıkk last opuyorumnanaktan

Püf noktası hııı ..Kek tarifteki gibi yapıldıktan sonra..Kabın içini güzelce yağla sonra keki yerleştir güzelce elinlee..1 GECE dolapta beklerse ters döndüğünde güzel çıkıcaktırkaydirigubbakcemile5

hımm tamam saol tatlım ben kabı yağlamadım bide cok güzel kokuyodu dayanamadım bir saat bile bekletmeden çıkardım hemen:kedi: tadı harıkaydı gercekden bıdahakıne sabredıp bekletıcemdelikafadulden

hımm tamam saol tatlım ben kabı yağlamadım bide cok güzel kokuyodu dayanamadım bir saat bile bekletmeden çıkardım hemen:kedi: tadı harıkaydı gercekden bıdahakıne sabredıp bekletıcemdelikafadulden

:jeyyar:Kabı yağla ve beklet bak harika olurr:))ama 1 saat beklemekle olmazkiisırnaşık şeyters çevirdiğinde dağılır :roflol:

bende anlamadım balkafaaaa:gitme:
yuvarlak cukur borcama koysam kırılır kek nasıl yerleştırcem içine yane..:sinifsinif:ne yeteneksızım ya..26 sene mutfaga gırmezsem böle olur:mymeka:

anlamadım vallaha nasıl yapçamı ya:sinifsinif:

bende anlamadım balkafaaaa:gitme:
yuvarlak cukur borcama koysam kırılır kek nasıl yerleştırcem içine yane..:sinifsinif:ne yeteneksızım ya..26 sene mutfaga gırmezsem böle olur:mymeka:

çok güzel görünüyor ama nasıl o şekli vereceğimi anlamadım.

Kızlar şimdi kekimizi pişirdim ve ortadan ikiye kesip ayırdım.Sonra bir derin çukur borcam yada tencerede olur onun içine iki ayırdığımız kekin alt parçasınını bu çukur kabın içine güzelce yerleştirin kek çatlayacaktır önemli değil ..Parmaklarınızla bastıra bastıra şekli verin sonra içine muhallebi :KK43: anlatamadıysam sorabilirsiniz

balkafam eline sağlık kümbet pasta benziyo yapılışı sanki bana yokmu bi dilim nancokacimcoooklülülülülülü

ay süper ya bu içinin görüntüsünü çok merak ettim amacokacimcoook

anladımmmmmmmmmmmm balımmm tamam çok tesekkur ederım..parcalanması tedrgın etmişti ok opuyorumnanaktan burci benı takıp etme pamlanırsınsositososito

anladımmmmmmmmmmmm balımmm tamam çok tesekkur ederım..parcalanması tedrgın etmişti ok opuyorumnanaktan burci benı takıp etme pamlanırsınsositososito

anacım mesaj yazmaya giriyom bi bakıyom gezıyosun meraktan işte napim:roflol:

seyyyyyyyyyyyyy ballcık
bunun en ustunu köstebek gıbı ufalasa olmazmı kı
hıc yuvrlak kalıba koymadan ortasını oyup kreması koyp ustunede rndodan ufalma yapsem..
bu aksam ypçmde mısfr var yarına...

canım olurda ortasını oyup içine kremayı koyucan üstünede ufalama pekı nasıl servıs yapıcan dagılmıcakmıı

doncak dagılmaz..
aynı bunun gıbı olcekzemuszemus

X