Saç Rengi ve Saç Boyama Fındık Kabuğu Saç Rengi

cnn54

Özlemimsin...
Kayıtlı Üye
29 Ocak 2009
528
2
Arkadaşlar benim saçlarım Alix 7.43 kumral bakır dore ile boyalı ve şuan diplerim çıkmış durumda ben şöyle fındık kabuğu karamel tonlarında bir renk istiyorum bunu nasıl elde edebilirim saçımı tekrar aynı renge boyayıp daha sonra açık sarı ile boyasam olur mu acaba? :uhm:

Şimdi saçların bu kumral bakır dore rengindemi yani tam olarak katalogdaki gibimi?
fotoğraf koysan daha iyi yardımcı olabiliriz

cnm cok bir bilgim yok ama suan benim saclarımda fındık kabugu rengi var dipler baya geldi ama tekrar boyamayı düsünmüyorum ben acıkcası diplerin eger koyu renkse uclarla renk farkı olabilir bilen biriyle yapsan daha iyi olur diye düsünüyorum

Arkadaşlar benim saçlarım Alix 7.43 kumral bakır dore ile boyalı ve şuan diplerim çıkmış durumda ben şöyle fındık kabuğu karamel tonlarında bir renk istiyorum bunu nasıl elde edebilirim saçımı tekrar aynı renge boyayıp daha sonra açık sarı ile boyasam olur mu acaba? :uhm:

bence istediğin tonları elde edebilmen için rengi biraz da olsa açtırman iyi olurdu..ama açtırmadan yapabilir misin bilemiyorum..kesinlikle aynı renge boyama..eğer açtırmadan elde etmek istiyosan, bence 4 ton daha açık bi renge boya anca 2 ton açılır zaten, saçında boya olduğu için..ama diplerin sorun yaratabilir(oralar biraz daha fazla açılır sanki)
bence sen bi kuaöföre danış, nasıl bi işlem görmesi gerek öğren, hatta 2 kuaöföre sor..aynı şeyleri mi dicekler bakalım:)) yerimseniben

mesela istediğin renk resimdeki gibi ya da 2 ton koyusu falansa kesinlikle saçının rengini açtırman gerek önce cnm

Eklentiler

• $beğendiğim renk.jpg.jpg
    $beğendiğim renk.jpg.jpg
    41,5 KB · Görüntüleme: 506
Daha önce de oryalle siyahtan açtırmıştım tekrar açılmasını hiç istemiyorum ama yapılcak başka bişey yok heralde...

X