netten bebek eksikerini hangi sitelerden almalyz?

caldion78

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
25 Mayıs 2009
1.035
9
ewt kızlar bnm bulunduğum il nedeniyle alışverişte pek avantajım olmadığı için netten alışveriş yapmayı daha doğru buluyorum ve benm gibi problem yaşanların olacagını düşündüğüm için böle bi konu açtım ve sizin yardımlaınızı bekliyorummm bu bebe tekstil ve diğer tüm ihtiyaçları için gecerlidir .....EVET SİZCE KALİTELİ UCUZLUK HAGİ SİTEDE?????:teytey:

cnm bende kasım annesıyım.aslında 1 aralık ta dogdu oglum 41 haftalık olarak.ama ben kendımı hep kasım annesı gıbı gordum.neyse eger dusunursen benım bebegımın cok cok az kullandıgı kullanılmamıs gıbı tertemız , markalı cogu alman malı olan kıyafetlerı var.dusunursen ozelden yaz bana cnm.hatta bazısı asagıdakı topıgımde var.henuz satısa koyamadıgım urunler de var eger ıstersen ozelden msn ver daha detaylı goruselım cnm.

http://www.kadinlarkulubu.com/ikinc...z-kullanilmis-cogu-alman-mali-kiyafetler.html

canımcım bu konuda deneyimli bir anne olarak sana kiraz bebeyi ve e-bebek'i öneririm..
hepsiburada da bazen kampanya yapıyor gerçekten çok ucuza geliyor yerimseniben

Yıllardır alış veriş yaptığım ve çok memnun kaldığım iki site var.
Hem güvenilir, hem hızlı teslimat yapıyor. ılki daha oğlum doğmadan önce organik gıdalarımızı aldığımız NaturaTürk ve oğlum doğduktan sonra bebek ürünlerini aldığım GeBeBe
Tavsiye edeceğim ürünler, Sade Organik ve Dizem Zeytinyağları

canım hepsiburada.com da güzel ve güvenilir bir site halamlar süt pompasını ve bebek oto koltugunu ordan aldılar ve memnunlar

X