Sayfa: 1/2 12 SonSon
Toplam 17 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: AVON ADVANCE TECHNIQUES (hakkında bilgisi olanlar buraya)

1. Konu Sahibi : bukiz #1

I love KK AVON ADVANCE TECHNIQUES (hakkında bilgisi olanlar buraya)

AVON ADVANCE TECHNIQUES

Arkadaşlar avonun ''Advance Techniques'' kırmızı renk spreyinden (Liquid Spray Wax) almak istiyorum. Saçları sertleştirmeyi bırakın yumuşatıyormuş bile. Acaba saçları yağlandırıyor mu? Kokusu güzel mi? Memnun musunuz? Kullananlar yardımcı olabilirler mi?

2. Konu Sahibi : bukiz #2
    Giriş tarihi
    Dec 2008
    canım bende war ondan
    ewet kazık gıbı yapmadıgı dogru
    ama çok da işe yaradıgı söylenemez yani
    belkide saç tipine göre deişir

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 08-06-2014

Hamileliğimin 33. haftası içindeyim.
    Bebeğimi kucağıma almama 52 gün kaldı.

Bu günlede bebeğiniz başparmağını emerek, emme egzersizi yapıyor. Kendinizi çok yorgun hissetseniz bile, uyumakta güçlük çekiyorsunuz. Bunu sebebi sırt ağrıları, bebeğin hareketleri, sıcak hissetmek, baş ağrıları, bacak krampları ve rahat posizyon bulamamaktır. Unutmayın, yattığınız zaman sol tarafınıza dönerek uzanın. Bu sizin ve bebeğin kan dolaşımını rahatlatacak, sindirim ve solumunuza yardımcı olacaktır. Artık bebeğinizin böbrekleri tam olarak gelişmiştir.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 2000 gr. - Yaklaşık boyu : 43.7 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Takvimi - Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

3. Konu Sahibi : bukiz #3
    ben aynı serinin serumunu kullanmıştım yeşil kapaklı cam şişe. çok güzeldi. bitti saçlarımı çok güzel açıyordu.görünce aklıma geldi. gidip alayım bir ara :)

4. Konu Sahibi : bukiz #4
    bnde de var ondan jolenn sıvı hali qbi bnce.. ben pantene in 7/24 mükemmel bukleler light ını kullanıoorm.. yumusacık oluyo valla.. yani ne diim mükemmel degil bence (avon) ama tabii sen bilirsin...=)
    Düzenleyen: yelizidil Düzenleme Tarihi : 30-07-2009 Düzenleme Saati :21:37

5. Konu Sahibi : bukiz #5
    ben kullanıorum şuanda çokta memnunum

6. Konu Sahibi : bukiz #6
    avonun saç ürünlerinden ben pek memnun kalmadım. taş gibi yaptı saçlarımı şampuanı özellikle .. kremini de kullanıyordum ama çok kaliteli değil kanımca. kokuları çok güzel o ayrı. ben şuan krem olarak elidorun kremini kullanıyorum ve inanılmaz yumuşak oluyor saçlarım. .süper .tavsiye ederim krem olarak.. şampuanını ise elimdeki başka marka bitince deneyeceğim.

7. Konu Sahibi : bukiz #7
    ben yeni başladım kullanmaya... pek işe yarayacağını sanmıyordum ama jöleden
    çok daha iyi sonuç verdi. şahsen ben tavsiye ederim canım

8. Konu Sahibi : bukiz #8
    arkadaşlar bende aldım bu üründen saçıma bukleler yapmak istiyorum ama nasıl kullanacağımı tam bilmiyorum..bilenler yardımcı olabilirlermi acaba?......

9. Konu Sahibi : bukiz #9
    bende aldm ondan bnm saclarıma pek iyi geldiği söylenemez ama sac tipine göre degisir diye dusunuyorum mesela bnm saclarım cok ınce tellı ve zayıflardı bu urunu kullanmam bende sac dokulmesi yaptı en azından fazlalastı diyebilirm bende bıraktım kullanmayı..ama tabi tekrarlıyorum sac turunuze gore degısır..bnm yorumum böyle

10. Konu Sahibi : bukiz #10
    ya bende almak istiyorum bu ayki kaatalogta yarı fiyatına ama herkeste farklı etki göstermiş

Sayfa: 1/2 12 SonSon