Saç Şekillendiriciler AVON ADVANCE TECHNIQUES (hakkında bilgisi olanlar buraya)

bukiz

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Temmuz 2009
35
0
38
AVON ADVANCE TECHNIQUES

Arkadaşlar avonun ''Advance Techniques'' kırmızı renk spreyinden (Liquid Spray Wax) almak istiyorum. Saçları sertleştirmeyi bırakın yumuşatıyormuş bile. Acaba saçları yağlandırıyor mu? Kokusu güzel mi? Memnun musunuz? Kullananlar yardımcı olabilirler mi?

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

canım bende war ondan
ewet kazık gıbı yapmadıgı dogru
ama çok da işe yaradıgı söylenemez yani
belkide saç tipine göre deişir

ben aynı serinin serumunu kullanmıştım yeşil kapaklı cam şişe. çok güzeldi. bitti saçlarımı çok güzel açıyordu.görünce aklıma geldi. gidip alayım bir ara :)

bnde de var ondan jolenn sıvı hali qbi bnce.. ben pantene in 7/24 mükemmel bukleler light ını kullanıoorm.. yumusacık oluyo valla.. yani ne diim mükemmel degil bence (avon) ama tabii sen bilirsin...=)

Son düzenleme:
avonun saç ürünlerinden ben pek memnun kalmadım. taş gibi yaptı saçlarımı şampuanı özellikle .. kremini de kullanıyordum ama çok kaliteli değil kanımca. kokuları çok güzel o ayrı. ben şuan krem olarak elidorun kremini kullanıyorum ve inanılmaz yumuşak oluyor saçlarım. .süper .tavsiye ederim krem olarak.. şampuanını ise elimdeki başka marka bitince deneyeceğim.

ben yeni başladım kullanmaya... pek işe yarayacağını sanmıyordum ama jöleden
çok daha iyi sonuç verdi. şahsen ben tavsiye ederim canım

arkadaşlar bende aldım bu üründen saçıma bukleler yapmak istiyorum ama nasıl kullanacağımı tam bilmiyorum..bilenler yardımcı olabilirlermi acaba?......

bende aldm ondan bnm saclarıma pek iyi geldiği söylenemez ama sac tipine göre degisir diye dusunuyorum mesela bnm saclarım cok ınce tellı ve zayıflardı bu urunu kullanmam bende sac dokulmesi yaptı en azından fazlalastı diyebilirm bende bıraktım kullanmayı..ama tabi tekrarlıyorum sac turunuze gore degısır..bnm yorumum böyle

ya bende almak istiyorum bu ayki kaatalogta yarı fiyatına ama herkeste farklı etki göstermiş

ben onn saç kremini kullanıyorum avon advance technıQues yeşil kapaklı olan.diğer saç kremlerine göre biraz fazla sulu ama kokusu gün boyu etkili.saçlarınız mis gibi kokuyo.ben genelde onu sürüp sarıyorum saçlarımı ve ağrlaştrmadan çok dsa güzel şekil alıyo

ben avon temsilcisi olduğum için bütün ürünlerini kullanma fırsatım oldu bu seri gerekten güzelkokusu ve yumuşat ma özelliği insanın işine çok yarıyor herkese tavsiye ederim..birde yeşil sprey dedğiniz ürün aynı zamanda kırılmış saç uçlarına iyi geliyor aynı şekilde onun kokusu harik öle yapışık sıvoşkan jöle gibi ele yapışan birşey değil tıpkı şu el temizleyici antibakteriyeller gibi elde iz bırakmayan ardında hoş koku bırakan üründür...
yeşil kapaklı şampuan şişesi gibi olan üründe saç açma saç şekillendirme gibi özelliği var ama temin ederim ki avon bütün bu serisinin kokusu aynıdır ..diğer merak ettikleriniz olur ise yanıtlarım...özelden de yazabilirsiniz..

Son düzenleme:
avonun saç ürünlerinn kokusu süper zaten.ama şampuanları bana pek yaramıyo dökülüyo saçlarım

Son düzenleme:
ben kırmızı kapaklı spreyinden çok memnun kaldım sert yapmıyo yumuşak sabitleyici bir etkisi var

ben avon temsilcisi olduğum için bütün ürünlerini kullanma fırsatım oldu bu seri gerekten güzelkokusu ve yumuşat ma özelliği insanın işine çok yarıyor herkese tavsiye ederim..birde yeşil sprey dedğiniz ürün aynı zamanda kırılmış saç uçlarına iyi geliyor aynı şekilde onun kokusu harik öle yapışık sıvoşkan jöle gibi ele yapışan birşey değil tıpkı şu el temizleyici antibakteriyeller gibi elde iz bırakmayan ardında hoş koku bırakan üründür...
yeşil kapaklı şampuan şişesi gibi olan üründe saç açma saç şekillendirme gibi özelliği var ama temin ederim ki avon bütün bu serisinin kokusu aynıdır ..diğer merak ettikleriniz olur ise yanıtlarım...özelden de yazabilirsiniz..

canım ya,
Avon naturals conditioning balm for dry hair ,durulanmayan nasıl?
ben merak ediyorum bu ürünü ama çevremde hiç Avon kullanan yok ..
cevaplarsan çok memnun olurum...
özelden de cevap yazabilirsin..
şimdiden çok teşekkürler :KK71::KK71::KK71::KK71:

Ben kullandım bitmek üzere yenisini sipariş edicem. Saçım dalgalı ve kabarık olduğu için şekillenmesi çok zordu ama iyi ki alıp denemişim çok etkili hem kokusuda çok hoş :)

X