Doğum Sonrası Egzersizler

2 aydan sonra bisiklete binmende bi sakınca yok bence kendini zorlamadıktan sonra her türlü sporu yapabilirsin

ben ikinci cocugumu bikac ay emzirdigim icin,emzirme suresince hic spor yapmadim,(ne salaklik ama)ve emzirme donemim bitince yaklasik 1 kis icinde 21 kilo verdim,
simdi yine hamileyim,ama dogumdan 1 yada 2 hafta sonra spora basliyicam,kendini yormadiktan sonra bi zarari yok,,,

ben de doğumdan 20 gün sonra eliptik bisiklete binmeye başladım. hava müsait oldukça da açık havada yürüyüş yaptım.

ama işe yaradı mı?

hayııırrrrrrr.

doğum yapalı 2,5 ay oldu... hergün en az 1 saat ya yürüyorum ya yüzüyorum 2 aydır aynı kilodayım. ve vermem gereken toplam 11 kilom var:KK43:

ekimin ilk haftası da kardeşim evleniyor. o zamana kadar en azından 8-9 kilo vermem lazım! çok mutsuzum çooookkkkk.

ben de doğumdan 20 gün sonra eliptik bisiklete binmeye başladım. hava müsait oldukça da açık havada yürüyüş yaptım.

ama işe yaradı mı?

hayııırrrrrrr.

doğum yapalı 2,5 ay oldu... hergün en az 1 saat ya yürüyorum ya yüzüyorum 2 aydır aynı kilodayım. ve vermem gereken toplam 11 kilom var:KK43:

ekimin ilk haftası da kardeşim evleniyor. o zamana kadar en azından 8-9 kilo vermem lazım! çok mutsuzum çooookkkkk.

selam,
eliptik bisiklet konularına bakıyordum reebok i-trainer almışsın kilo konusuyla alakalı diye burda sorayım dedim: nerden aldığını hatırlıyor musun? Hiç bir yerde bulamadım ben.
Doğumdan daha az zaman geçmiş, ben yaşamadım ama çevremden gördüğüm kadarıyla şişlikler inmemiştir daha. Bu kadar azimliysen kilo verebileceğine eminim ben. iyi şanslar..a.s

X