İlaçlı Röntgen Çektiren Var mı??

dejavu_one

canım oğlum varlığına şükür..
Kayıtlı Üye
11 Mayıs 2009
27.926
15.238
Mide Ağrısı ve Bulantısı şikayetim nedeniyle bugün doktora gittim. Bana ilaçlı röntgen filmi verdi. Pazartesi günü çekileceğim. Fim çekilene kadar bir ilaç içeceğim hatta bugün içtim felaket birşey ama içine kadar. içtikten sonra ferahlık veriyor ancak çok yoğun kıvamda ve çok naneli. Asıl sorun o ilaç değil. Film çekilmeden önce bir ilaç içeceğim. Radyobarit adonda Baryum Sülfat içeriyor. Eşimde daha önce film çektirirken içmiş ve tadı çok kötüymüş ve koca bir kavanozda bu ilaç. Aranızda bu ilacı içip film çektiren var mı. Hemen içip filme girmem gerekiyor. Tatlandırıcı varmış ama bilemiyorum istifra etmekten korkuyorum ama başa gelen çekilir. bilgilendiriseniz sevinirim.

ben çektirdim ama ilacı içer içmez çektiler filmi daha sonra çok ekşi bişey daha içirip tekrar rontgen çektiler gastrit çıkmıştı geçmiş olsun canıma.s.

bende de gastrit çıktı o röntgen sonucu baya geçti üzerinden tabii.. Önceden verdiği nanelş şuruba ve hapa devam etmemi söyledi ama ben sadece hapı içtim Aşşah'a şükür bir daha da sorunum olmadı herşeyi yiyorum ağrımıyor midem ama bu aralar mide bulantısı var üşüttüm sanırım. Hamilelik olursa ve midede sorun olursa şurup içilebiliyormuş neyse ki.. Sana da geçmiş olsun...

X