hamileyim çok uyuyorum

ben 7. ayıma girdim. ilk 3.5 ay eşim beni görmedi akşamları desem yalan olmaz. akşam 7de en geç 8de uyuyordum sabah 8'e kadar. insanlıktan çıkmıştım, saat erken biraz daha otur dediğinde yarım saat daha kalıp yatağa kaçıyodum hemen:) sonraki 3 ay isegeceleri uykularımdan uyanıp 1-2 saat oturduğum oluyordu,çok moral bozucu bir dönemdi o da geçti şükür. şimdi normalim. Allah yardımcımız olsun, hamilelikte psikolojiktir ben de olmaz dediğim ne varsa başıma geldi, Allah'tan bebeklerle ilgili yorum yapmıyorum:)

ben de çok uyuyorum, ama sanırım biraz da progestanın etkisi var. neyse ilerde istesekte uyuyamayacağız zaten. ama allah çalışanlara yardım etsin.gerçekten zor olmalı...

tek değilim ne güzel.6 haftalığız ama bir uyku.öylede tatlı oluyorki.hele sabahları işe gitmekten nefret ediyorum artık.

Sanırım konuyu hortlatıyorum ama 6+2 haftalık hamileyim daha çok yeni çalışıyorum akşam 7,30'da geliyorum
üzerimi değişip direk yatak sabah 7,30 'a kadar banamısın demiyorum eşimi göremez oldum 1 haftadır
sürekli uyku halindeyim .. İş yerinde masa başındayım bi kaç kez uyumuşum arkadaşlar idare ediyorla sağolsunlar :KK1:

Ilk zamanlar cok uyudum.gunduz gece dahil ama simdi son zamanlarda gece uykum yok ama gunduz kestiriyorumm

32. Haftam bitti 1 haftadır asırı bir uyuma var normal mi acaba ilk zmnlar tamam da doğum yaklaştıkca da böyle uyunur mu? Bir yatıyorum deliksiz 5 saat uyuyabilir mi insan gündüz. Gece de hiç uyanmıyorum

32. Haftam bitti 1 haftadır asırı bir uyuma var normal mi acaba ilk zmnlar tamam da doğum yaklaştıkca da böyle uyunur mu? Bir yatıyorum deliksiz 5 saat uyuyabilir mi insan gündüz. Gece de hiç uyanmıyorum
Ya maşallah sana ben ilk.zamanlar uyudum anca 3 ay falan sonrasinda bir wc dir bende gidiyor 36 haftalik oldum gozumde uyku yok yatagi wc nin onune sericem diyorum artik tadini cikar bol bol uyu :KK66:

X