Bugüne kadar hiç böyle bir oyun oynadınız mı?Böyle saçma oyun görülmedi!

Halikarnas

DÖNDÜM
Kayıtlı Üye
24 Kasım 2008
14.247
35
Oyunda sınır yok, kural yok! ısteyen herkes oyuna dahil olabilir.

Bugünlerde internet üzerinde yeni bir oyun daha ortaya çıktı.Oyun belki şu ana kadar duyduğunuz en çılgın, en saçma oyunlardan biri.

Oyunun adı bulabildiğin en garip yere yüz üstü uzanmak. Bir grup facebook kullanıcısı bu oyunu ortaya çıkardı ve oyun şu an internettte hızla yayılmakta olup katılımcı sayısı her geçen gün hızla artmakta.

Oyunun hiç bir kuralı yok ve hiç birşeye bağlı değilsiniz.Yapacağınız sadece yüz üstü uzanacağınız en tuhaf yeri bulup,oraya uzanmak.

Yer sınırlaması olmadığından katılımcılar bulabildikleri herhangi bir yere uzanıyorlar. Mesela; ağaç dallarına,yol ortasına, çatıya, bir tankın önüne, bir çitin üzerine, bir futbol oyun masasına hatta bir uçağın motor kısmına dahi uzanıyorlar.

Trafiğin yoğun olduğu yerlerde yol ortasında, trafiği aksatmadan uzanıyorlar ve bu duruma sürücüler de alışmış.

ıngiliz Scoot Wood ve Wayne Pyle adlı iki arkadaş bu tuhaf oyunu Faceebookta başlatmışlar. Tuhaf ve ilginç birşeyler yapmanın daha eğlenceli olduğunu ve insanları içinde bulundukları durgunluktan biraz olsun uzaklaştırmak istediklerini söylediler.

Katılımcıların çoğu bunun çok zevkli olduğunu ve kendilerini biraz olsun serbest bıraktıkları zaman bu oyundan çok zevk alacaklarını söyleyerek herkesi bu oyuna katılmaya davet ettiler.

attachment.php

attachment.php

attachment.php

attachment.php

attachment.php

Eklentiler

• $oyun2.jpg
    $oyun2.jpg
    14 KB · Görüntüleme: 79
  • $oyun3.jpg
    $oyun3.jpg
    24,1 KB · Görüntüleme: 91
  • $oyun4.jpg
    $oyun4.jpg
    12,3 KB · Görüntüleme: 71
  • $oyun5.jpg
    $oyun5.jpg
    17,1 KB · Görüntüleme: 77
  • $oyun6.jpg
    $oyun6.jpg
    10,9 KB · Görüntüleme: 94
Yapcaklari oyn bulduklari seyler kalmamis bunlari secmisler, bu oyunu bulan da kafayi yemis olmasi lazim, ama ilginc yani, bende gidim bari polis arabasinin uzerine yatim belkim coker :roflol:

:1shok:
ben bunlara bişey dokunmuş sanardım kii,,kafamçokkarıştı.

oyundan ziyade,yorulduğun yerde uzan dinlenn ooohh.......

adıda oyun olsun.fisfisfis

Sarduş um..bu nası oyundur Allah aşkına..:1shok:
Bana gün 24 saat yetmiyor..millet nelerle uğraşıyor..fisfisfis vereliniortak

Allah akıl fikir verisin
faydalı bişi yapıcaklarına popodan uydurma oyun oynasınlar
birazda zekalarını çalıştırsalar...

yazik ya can SIKINTISINDAN ne yapicaklarini sasirmislar isde
iyid arkadasim can SIkINTISI Icin o kadar guzel seyler varki kitap okumak cocuklari sevmek ev temizligi ....................bu amerikadami olmus butun sacmaliklar ordan cikiyor bucshun yasadigi dunyada yasamak kolaymi bir gun geberirde bende gorurmuyum filistin savasi ciktiginda hadise dum tek tek cikmisti bu sarki cikinca hep shit olan bebeleri hatirliyorum Allah hepsinin belasini versin kahrolsun vicdansiz insanlar ya hayat cok zor ya bu konulara girmek istemiyorum Allahim cennetinde o bebeler o bebeler o bebelera.s.a.s.a.s.bu dunya nedirki kizlar herseyimiz imtihan hayat kolaymi hii bende Allah korusun dul kalmaktan korkuyorum kadin olmak anne olmak offff:Saruboceq:

iyid arkadasim can SIkINTISI Icin o kadar guzel seyler varki kitap okumak cocuklari sevmek ev temizligi ....................bu amerikadami olmus butun sacmaliklar ordan cikiyor bucshun yasadigi dunyada yasamak kolaymi bir gun geberirde bende gorurmuyum filistin savasi ciktiginda hadise dum tek tek cikmisti bu sarki cikinca hep shit olan bebeleri hatirliyorum Allah hepsinin belasini versin kahrolsun vicdansiz insanlar ya hayat cok zor ya bu konulara girmek istemiyorum Allahim cennetinde o bebeler o bebeler o bebelera.s.a.s.a.s.bu dunya nedirki kizlar herseyimiz imtihan hayat kolaymi hii bende Allah korusun dul kalmaktan korkuyorum kadin olmak anne olmak offff:Saruboceq:

oy oy bir oyundan nerelere gitmişsin bacım sende kafamçokkarıştı bush la ne ilgisi var ki bu oyunun :bbo:
konuya gelirsek; kafalar boş olunca birileri böyle dolduruyor işte yapacak birşey yok :1closedeyes:

Son düzenleme:

ahah bi konu bu kadar saptırılabilirdi yani sempatiksalakcinni
adamlar can sıkıntısından n'apıcagını sasırmış işte kaydirigubbakcemile2

hahhaah evet ya bunu geçen sezon pişti diye bi program var orda görmüştüm özlem tekin reha muhtar gani müjde sunuyolardı stüdyoda yapmışlardı hatta bu ne demiştim :KK33::KK9:

X