Tüp Bebek Merkezleri Teşekkürler sayın, Doç. Dr. SÜHA SÖNMEZ

Sera96

benimdemeleğimvar
Kayıtlı Üye
26 Aralık 2008
904
3

Teşekkürler sayın, Doç. Dr. Süha Sönmez hocam,

13 yıl boyunca beklediğim haberi almamda emeğinizi bilginizi esirgemediğiniz için,
sabırla ve güler yüzle beni dinlediğiniz için,
başka bir hastanede yatarken bile bire bir ilgilendiğiniz için,
en zor anlarımda beni tesseli etmeye çalıştığınız için,
ve
benim için acı olan haberi verirken bile en az benim kadar üzüldüğünüz için,
teşekkür ederim,
doktorum olarak sizi seçmekte ne kadar doğru bir karar vermişim ve anne olmak için çıktığım bu yolda emin ellerde olduğumu bilmek yine yeniden sil baştan başlamak için bana güç veriyor
tekrar tekrar teşekkür ederim

bu arada doktor arayan arkadaşlarıma gerçektende samimi olarak tavsiye ederim
güler yüzünü, bilgisini, tecrübesini, samimiyetini,sizinlede paylaştıkca yanında kendinizi çok rahat hissedeceksiniz ve süha beyi doktorunuz olarak seçtiğinize asla pişman olmayacaksınız
tekrar belirtmem gerekirse iyiki tanımışım ve iyiki doktorum süha bey olmuş
Allahın izniyle yeni tedavimdede güzel sonuçlar alacağıma kendisinin vesile olacağına inanıyorum

mrb.sera teşkkür etmişsin ama silbaştan demişsin ben senin hamile olduğunu biliodum yoksa değilmisin yaa :KK43: kafam karıştı şimdi :KK43: hakkında ne hayırlı ise o olsun.

bebeğim gelişmiyor şerifecim 7+3 günlükken progestanı kestik doğal akışına bıraktık kendiliğinden düşsün diye elden bir şey gelmiyor malesef

amannnnnnnn öfffff çok sevinmiştim yaa senin için :KK43: ne dicemi bilemiyorum,neden böyle oluyor anlamıyorum :KK43: çok şaşkınım şuan...:KK43:

hayırlısı ne ise o olsun canım üzülme diyemicem insan nasıl üzülmez en az hasarla atlatman dileği ile..:KK43:

seraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
ne oldu canım benim...................
çok üzüldüm............
ALLAHIM hayırlısını versin her durumda ve şartta inşşş:Saruboceq:

Ablacım inan o kadar üzüldüm ki, çarşamba günü dr.a gittiğimde Süha hocadan duydum. Ben de kanamam olduğu için gitmiştim. Böyle durumda ne deneceğini bilemediğim için arayamadım. Sürekli aklım sende. Çok dua ediyorum senin için. Duyunca çok üzüldüm, ağladım. Ama onda da bir hayır vardır belki de. Rabbim yardımcın olsun. İnşallah herşey çok güzel olacak. Allahım tez zamanda yavrularına kavuştursun inşallah.

seraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
ne oldu canım benim...................
çok üzüldüm............
ALLAHIM hayırlısını versin her durumda ve şartta inşşş:Saruboceq:

ne olsun canımcım başlamadan bitti sanırım
yaşam devam ediyor ve yeni denemelerle yola devam
ne yapabilirimki başka
amiiin canım benim amiiin

Ablacım inan o kadar üzüldüm ki, çarşamba günü dr.a gittiğimde Süha hocadan duydum. Ben de kanamam olduğu için gitmiştim. Böyle durumda ne deneceğini bilemediğim için arayamadım. Sürekli aklım sende. Çok dua ediyorum senin için. Duyunca çok üzüldüm, ağladım. Ama onda da bir hayır vardır belki de. Rabbim yardımcın olsun. İnşallah herşey çok güzel olacak. Allahım tez zamanda yavrularına kavuştursun inşallah.

biliyorum canım benimmmmm
ama takdiri ilahi böyleimiş
sen dikkat et kendine olurmu bebişlere iyi bak allaha emanet olun inşallah
insanın elinde olan bir şey değil ki sabırla bekleyeceğiz artık zamanı gelsin diyeeee

bu sefer olmadı bidahakine olucak sağlıklı sıhhatli ve hayırlı evlatların olucak inşş

bu arada doktor arayan arkadaşlarıma gerçektende samimi olarak tavsiye ederim
güler yüzünü, bilgisini, tecrübesini, samimiyetini,sizinlede paylaştıkca yanında kendinizi çok rahat hissedeceksiniz ve süha beyi doktorunuz olarak seçtiğinize asla pişman olmayacaksınız
tekrar belirtmem gerekirse iyiki tanımışım ve iyiki doktorum süha bey olmuş
Allahın izniyle yeni tedavimdede güzel sonuçlar alacağıma kendisinin vesile olacağına inanıyorum

Kesinlikle katılıyorum ..2 tüp bebek denememi de Süha Sönmez ve ekibiyle yaptık...2. de başarılı olduk ....Bu işi FABRİKALAŞTIRMAMIŞ olanlardan hepsine çookk teşekkür ediyorummm.......

hanımlar 9bucuk senelik evliyim bende 2011 mart ayına kadar 2 kere aşılama yaptırdım 1 kere tüpbebek denedik kıbrısta ama kısmet değilmiş tutmadı sonra tavsiye üzerine ve internet üzerinden süha beye ulaştım hiçbir ünlü doktor muayene ücreti almadan hastayı kabul etmezken biz göreüşmeye geldik süha beyle dediğimizde hemen kabul etti ve tüpbebeğe başladık folacin ve zinc verdi kulan dedi 1ay ve gel dedi hiç para vermeden ultrasonda muayene etti dosyalarıma baktı 1aysonra gittim tubbebeğe başladık ve muayene ücreti 195 tl idi ve faturanızı saklayın tüpbebeğin ücretini öderken faturayı getirin ücretten düşülecek dediler ve 195 tl düştüler ve stressiz bir tedavi süreci güleryüzle transfer işlemini gerçekleştirirken çok titiz güvenilir bir ekipti transfer anını bile ekrandan göstererek gerçekleştirdiler çok mutlu oluyo insan bakarak görerek ve dua ederek ve şuanda 10hafta 5günlük hamileyim şükürler olsun rabbime sonrada süha sönmez beye hemde tek embriyo olduğu halde başladığımızda hiç ümidim yoktu çünkü kıbrısta 4embriyo koyulmuştu ve tutmamıştı ama 1tane emriyo tuttu ve 3tane çok kaliteli embriyomuz kaldı onlarıda dondurduk hayırlısıyla bebeğim doğsun 2yaşında çift embriyo koymayı düşünüyorum ikiz yani inş onlarda tutar..

Süha Sönmez Medicana'dan ayrıldı yakınında kendi muayenehanesini açtı Metroport Busidence de artık bilginiz olsun amacınız Süha Sönmeze ulaşmaksa sitesini bulup oradan ulaşabilirsiniz.

X