İzmir Egepol Hastanesine giden var m?

tşk ederim cnm.çantama ne koycam diye kara kara düşünüyordum bende. gerçekten çok yardımcı olduverdiğin bilgiler.ben normal istiyorum doumuda tabi o anın ne getireceğini bilemiyorum. oyüzden hem gecelik hem pijama koyayım bari.kaç gün kaldın hastanede onuda söylersen çok sevinirimhihoyyyt

tşk ederim cnm.çantama ne koycam diye kara kara düşünüyordum bende. gerçekten çok yardımcı olduverdiğin bilgiler.ben normal istiyorum doumuda tabi o anın ne getireceğini bilemiyorum. oyüzden hem gecelik hem pijama koyayım bari.kaç gün kaldın hastanede onuda söylersen çok sevinirimhihoyyyt

rica ederim canım bneim yardımcı olduysam ne mutlu inan fazla bişey götürmene gerek yok ben tatile gider gibi gittim gerisin geri geldim inşallah normal ve sorunsuz bir doğum geçirirsin ben 1 gece kaldım pazartesi sabah 10 da yatttım salı günü saat 2 gibiydi taburcu oldum

egepolde normal doğum yapan arkadaşlar varmı nasıl geçti bende yarın muayene için randevu aldım norma doğum yapanlar varsa yaşadıklarını paylaşabilirlermi

egepol hastanesine muayene olmak için gittim,muayene saatım 2 olmasına rağmen 4.30 gibi muayeneye girebildim.acıl sezaryan olması gereken biri gelmiş,yapcak bir sey yok tabikide iki doktorun olması beklemelere yol açıyormuş.Ve bu durum sık sık da oluyormuş.onun dışında guzel bir hastane...

bende bir iki defa gittim egepol hastanesine fatma ipek hanıma gittim ilgili bir bayan ama larem senin dediğin gibi randevu saatleri sarkıyo benim her iki gidişimde de randevu saatinden baya sonra girdim muayeneye. hastane içime sindiği için göz yumuyorum bu duruma. arkadaşlar bileniniz var mı peki doğum hafta sonu olursa nasıl oluyor yada mesai saati dışında olursa kendi doktorumuz mu giriyor yine yoksa orada görevli doktor mu ben gittiğimde sormayı unutmuşum.

yarın için randevu aldım bende ilk defa gidicem.inşallah memnun kalırım doktordan.çünkü orda doğum yapmayı gerçekten çok istiyorum.

merhaba arkadaşlar.bende egepole ipek hanıma gidiyorum.iki arkadaşım orda doğum yaptı.yanlız dedikleri gibi 400 lira ödemediler.birine 1.500lira fatura çıktı.diğeri dün doğum yaptı.onada daha şimdiden 600lirayı buldu demişler.yani siz siz olun 400 liraya şartlandırmayın kendinizi.her türlü fiyata hazırlıklı gidin derim.

merhaba arkadaşlar.bende egepole ipek hanıma gidiyorum.iki arkadaşım orda doğum yaptı.yanlız dedikleri gibi 400 lira ödemediler.birine 1.500lira fatura çıktı.diğeri dün doğum yaptı.onada daha şimdiden 600lirayı buldu demişler.yani siz siz olun 400 liraya şartlandırmayın kendinizi.her türlü fiyata hazırlıklı gidin derim.

İmren arkadaşının sağlık sigortası var mıydı?

var canım ikiside ssklıydı.sanırım fiyatlarda oynamışlar şaşırdım.dün doğum yapan arkadaşıma 300üdoğum için.300epidural için yanıtını vermişler.

merhaba kızlar bende egepolde doğum yaptım 310 lira ödedim fiyatlar değişmiş olabilir çünkü ben çok araştırmıştım ücretleri orda hüray hanım var ücretler konusunda onunla görüşüyorsunuz kendisi bu 310 lira ücretinin tanıtım amaçlı bir fiyat olduğunu hastane ilk açıldığında daha pahalıymış ama kendilerini tanıtmak için fiyatları indirmişler bununda bir süre devam edeceğini söylemişlerdi birde oranın doktorları dışında doktor doğum yaptırırsa ücret farklı oluyor ama sanmıyorum bu kadar fark atamazlar herhalde saçma olur çünkü doğum yapacak arkadaşlara tavsiyem ben öyle yaptım doğuma gitmeden bir gün önce ücreti tekrar konuştum sizlerde öyle yapın hepinize hayırlı doğumlar

ben salı günü hüray hanımla görüştüm egepol de doğum fiyatlarını sordum normal doğum ve zorunlu sezeryan 300 lira, epiduralli normal doğum için 500-600 arası, isteğe bağlı sezeryan için de 550-650 arası fiyatlar değişiyor dedi. bir de oradaki doktorun hafta sonu ya da akşam bile olsa doğumuna geliyormuş öyle söyledi. ipek hanıma giden arkadaşlar bende ona gidiyorum nasıl memnun musunuz? ben ilk defa salı günü gittim beğendim

Merhabalar, hamileliğimin 30. haftasında Egepol hastanesi ve Tijen Urangun na gitme hatasında bulundum. Daha kendimi yeni topladığım için buraya yazmayı uygun gördüm, hastanenin yeni olması ameliyat aletlerinin de yeni olduğunu düşündüğümden ayrıca uygun doğum fiyatı söylentileri, Tijen hanımın Egepol hastanesi sitesindeki mesleki deneyim cv si gitmemde büyük rol oynamıştır. Birincisi gayet kibirli bir bayan güler yüzlü olan suratı anında değişip tekrar farklı hal alabiliyor. odaya ilk girişimde tansiyonum sekreter tarafından ölçüldü emin olamayan sekreter iki deneme sonrası beni hemşirelerin yanına götürdü 14-9 çıkan tansiyonum yüzlerde endişe işaretine sebep oldu daha sonra sahneye dr miz Tijen hanım geldi haklı olarak tansiyonumun yüksek olduğunu ultrasonda bebeği çok iri bulduğunu şişliklerimin dehşet verici olduğunu erken doğum olabileceği ihtimalinin olduğunu gözetim altında tutulmam gerektiğini ve hastaneye yatmam için belgeleri hazırlamaya başladı. Gözüm o kadar korktu ki yatmama ihtimali geçmedi aklımdan tabi bu arada ben hamileliğimin geçmişi hakkında bilgi vermeye çalışırken şeker testlerimin yapıldığının bir şey çıkmadığının ve ödemimin hamilelik öncesinde var olduğu ama albümin testimin de normal çıkığını dosyamda var olan testleri göstermek istesem de geçirdiğim 30 haftalık süreç göz ardı edildi. Ssk nın az ücretle bakımın yaralanmaya gelmiş bir hasta olarak o hastanenin yatak ve tetkik parası nı düşünmeden edemedim çünkü kıt kanat geçinen bir aileyiz. Eşim sağ olsun tehlikeli bir durum varsa tabii ki yat dedi . çok uzatmak istemiyorum Egepol hastanesi odaları 5 yıldızlı bir otel odasını aratmıyor internet bağlantısı bile var hastane personeli ilgili. 14-9 tansiyonum ilk yarım saatte düştü şekerim çıkmadı çocuğun hareketli olduğunu söylemiştim ama dinlenmedi çocukta hareketli dendi , taktir edersiniz ki erken doğumda yapmadım sabah saat 8:30 da vizite çıkan Tijen hanım beni neden hastaneye yatırdığını hatırlamadı bile o dakikada eşim ve ben kendimizi zor tuttuk ama yapılan hoş değildi toparlandık ödeme yapılacak yere gittik 185 lira ücret ödedik 80 lira yatak parası gerisi ssk nın yüzde 30 nu ödettiği testler, test sonuçlarını istememe rağmen elime sadece hemogram sonucu verildi. sanırım günün şanslısı bendim  bir yandan psikolojim bozuldu bebeğimde gerçekten sorun varmı diye dr dr gezdim ege üniversitesindeki perinotaloglara kadar gittim sonuç gayet sağlıklı bir bebeğimin olduğu söylendi . bu arada Egepol hastanesinde çıkışta doğum fiyatı üstüne konuştuk 300 lira sezeryan ama bunun içinde yatak ve extra yapılan endikasyon paraları yokmuş bu ücret değişebiliyormuş. Peki dedim normal doğum? 250 ytl . epidurellimi??? Epidurel olunca fiyat değişiyormuş 350 kadar epidurele alınıyor fiyat üzerine 250 ve yatak parasını ve farklı işlemler koyun &#61514:KK66:)))) bu yüzden genelde sezeryan terih ediliyormuş hastane geçmişinde normal doğum yok görüldüğü üzere … Herkese tavsiyem arkadaşlar kafanızı çok karıştırmayın gittiğiniz dr güvenin benim hatam dr dan memnun olduğum halde doğum fiyatı için Tijen hanıma gittim. Doğumumu buca tıp merkezinde Aylin hanımda yapıcam sağolsun kendisi gayet halktan bir insan gibi davranıyor ilgili alakalı ve ilk önceliği normal doğum buca tıpın fiyatlarıda gayet makul 1100 normal doğum epidurelli iki gün yatış parası ve çocuğun ilk tüm muayene fiyatıda içinde . Allah hepimize kolaylık versin …

Merhabalar, hamileliğimin 30. haftasında Egepol hastanesi ve Tijen Urangun na gitme hatasında bulundum. Daha kendimi yeni topladığım için buraya yazmayı uygun gördüm, hastanenin yeni olması ameliyat aletlerinin de yeni olduğunu düşündüğümden ayrıca uygun doğum fiyatı söylentileri, Tijen hanımın Egepol hastanesi sitesindeki mesleki deneyim cv si gitmemde büyük rol oynamıştır. Birincisi gayet kibirli bir bayan güler yüzlü olan suratı anında değişip tekrar farklı hal alabiliyor. odaya ilk girişimde tansiyonum sekreter tarafından ölçüldü emin olamayan sekreter iki deneme sonrası beni hemşirelerin yanına götürdü 14-9 çıkan tansiyonum yüzlerde endişe işaretine sebep oldu daha sonra sahneye dr miz Tijen hanım geldi haklı olarak tansiyonumun yüksek olduğunu ultrasonda bebeği çok iri bulduğunu şişliklerimin dehşet verici olduğunu erken doğum olabileceği ihtimalinin olduğunu gözetim altında tutulmam gerektiğini ve hastaneye yatmam için belgeleri hazırlamaya başladı. Gözüm o kadar korktu ki yatmama ihtimali geçmedi aklımdan tabi bu arada ben hamileliğimin geçmişi hakkında bilgi vermeye çalışırken şeker testlerimin yapıldığının bir şey çıkmadığının ve ödemimin hamilelik öncesinde var olduğu ama albümin testimin de normal çıkığını dosyamda var olan testleri göstermek istesem de geçirdiğim 30 haftalık süreç göz ardı edildi. Ssk nın az ücretle bakımın yaralanmaya gelmiş bir hasta olarak o hastanenin yatak ve tetkik parası nı düşünmeden edemedim çünkü kıt kanat geçinen bir aileyiz. Eşim sağ olsun tehlikeli bir durum varsa tabii ki yat dedi . çok uzatmak istemiyorum Egepol hastanesi odaları 5 yıldızlı bir otel odasını aratmıyor internet bağlantısı bile var hastane personeli ilgili. 14-9 tansiyonum ilk yarım saatte düştü şekerim çıkmadı çocuğun hareketli olduğunu söylemiştim ama dinlenmedi çocukta hareketli dendi , taktir edersiniz ki erken doğumda yapmadım sabah saat 8:30 da vizite çıkan Tijen hanım beni neden hastaneye yatırdığını hatırlamadı bile o dakikada eşim ve ben kendimizi zor tuttuk ama yapılan hoş değildi toparlandık ödeme yapılacak yere gittik 185 lira ücret ödedik 80 lira yatak parası gerisi ssk nın yüzde 30 nu ödettiği testler, test sonuçlarını istememe rağmen elime sadece hemogram sonucu verildi. sanırım günün şanslısı bendim  bir yandan psikolojim bozuldu bebeğimde gerçekten sorun varmı diye dr dr gezdim ege üniversitesindeki perinotaloglara kadar gittim sonuç gayet sağlıklı bir bebeğimin olduğu söylendi . bu arada Egepol hastanesinde çıkışta doğum fiyatı üstüne konuştuk 300 lira sezeryan ama bunun içinde yatak ve extra yapılan endikasyon paraları yokmuş bu ücret değişebiliyormuş. Peki dedim normal doğum? 250 ytl . epidurellimi??? Epidurel olunca fiyat değişiyormuş 350 kadar epidurele alınıyor fiyat üzerine 250 ve yatak parasını ve farklı işlemler koyun &#61514:KK66:)))) bu yüzden genelde sezeryan terih ediliyormuş hastane geçmişinde normal doğum yok görüldüğü üzere … Herkese tavsiyem arkadaşlar kafanızı çok karıştırmayın gittiğiniz dr güvenin benim hatam dr dan memnun olduğum halde doğum fiyatı için Tijen hanıma gittim. Doğumumu buca tıp merkezinde Aylin hanımda yapıcam sağolsun kendisi gayet halktan bir insan gibi davranıyor ilgili alakalı ve ilk önceliği normal doğum buca tıpın fiyatlarıda gayet makul 1100 normal doğum epidurelli iki gün yatış parası ve çocuğun ilk tüm muayene fiyatıda içinde . Allah hepimize kolaylık versin …

merhaba mofi,
tijen hanım hakkında yazdığın herşeye katılıyorum.hastane guzel sözum yok ama onemlı olan doktorun iyi olması.benim bebeğime de kafası buyuk falanı dedi alt kattakı usg ye gonderdi.(tabi bu arada benim yasadıklarımı tamin bile edemezsiniz).Çok şükür ki bir sorun çıkmadı gayet orantılıydı bebeğimin ölçuleri.artıl 9 eylule gidiyorum çok daha deneğimli doktorlar var orda.

kızlar bide gittiğinizde benim için çocuk doktoru olup olmadığını sorarmısınz emekli sandığı ile anlaşması vardır demi

arkadaşlar tijen hanım hakkında yazılanlar benide düşündürdü bende 1 kere tijen hanıma gittim çok yoğun olması dışında birşey anlayamadım aslında. Fatma hanıma giden arkadaşlar memnun mu peki yoksa onamı devam etsem tavsiyelerinizi bekliyorum

pelin ben dün fatma hanıma gittim. 15 dakika görüştük. çok güleryüzlü bir bayan. ben şifa hastanesine de gitmeyi düşünüyorum. ama fatma hanım da korkulcak bir bayan değil sorularına net yanıt verebiliyor. gidersen tecrübelerini bana da yazarsan sevinirim.

bende geçen hafta ilkdefa gittim.fatma hanımala görüştüm.ve çok güleryüzlü samimi bir bayan.sorduğum sorulara net cevaplar verdi.eşimde bende memnun kaldık.

teşekkür ederim arkadaşlar bende bundan sonraki randevumu ona alayım o zaman bir sorun olmaz herhalde çünkü ilk olarak tijen hanıma gitmiştim ama yorumları okuyunca korktum inanın

X