İzmir Egepol Hastanesine giden var m?

arkadaşlar cuma günü sezeryanla doğumumu yaptım. vakitsizlikten ayrıntılı yazamıyorum. ama şunu söyleyebilirim. doktorundan hasta bakıcısına, temizlik görevlisine kadar herşey süperdi. gökalp beyin de fatma ipek hanımın da doktorluğuna gözü kapalı güvenebilirsinz.

canım maşallahh dün bir bugün iki hastaneden çıkalı , sen hemen yazmışsın çok teşekkürler.Ne güzel sağlıcakla aldın oğluşunu kucağına darısı bizlere inşalalhhh

Senid eçok iyi gördüm maşallahın vardı, bol bol dinlen evde nasıl uyumuyormu bebiş?

arkadaşlar cuma günü sezeryanla doğumumu yaptım. vakitsizlikten ayrıntılı yazamıyorum. ama şunu söyleyebilirim. doktorundan hasta bakıcısına, temizlik görevlisine kadar herşey süperdi. gökalp beyin de fatma ipek hanımın da doktorluğuna gözü kapalı güvenebilirsinz.

Allah anababalı büyütmeyi nasip etsin...güle güle büyüt bebeğini ....darısı bekliyen arkadaşlarımızın başına xmmm de doğumunu yapmıştır sanırım...geçmiş olsun tekrar

canım gözünaydın geçmiş olsun güle güle büyüt bebişini kızmı erkekmi?sağlıcakla kal darısı bizlere inşallah canım kendine ve bebğine iyi bak:ecrin_bebek::emir_bebek:opuyorumnanaktan

teşekkürler kızlar. darısı doğum yapacakların başına. vallaha dinlenmeye pek fırsat olmuyor. gündüz misafirler gece çişli oğlum derken 1haftayı devirdik. herşeye değer bir duygu. korkmayın gelip geçiyor işte. son ay beklemek biraz sıkıcı oluyor sabredin. hepinizi öpüyorum..

salı gunu doguma gidicem bende sezaryen için günaldık. sizlere sonra yaşadıklarımı anlatırım detaylı olarak

salı gunu doguma gidicem bende sezaryen için günaldık. sizlere sonra yaşadıklarımı anlatırım detaylı olarak

oyoy zaman ne çabuk geçiyo ..cnm dualarım hep seninle olcak Allah kurtarsın şimdiden çok öptüm haberlerini bekliyoruz...olumunekankayizsmile

sonunda 42. haftamda bende dogurduumzemuszemus, bucada dogum yaptım benım ılk oldugu ıcın bıraz zor oldu.ama sonunda prensesımı kucagıma alabıldım. dogurcak olan arkadaslarımın allah yardımcısı olsun doguranlarında allah analı babalı buyutmek nasıp etsın :gitme:

sonunda 42. haftamda bende dogurduumzemuszemus, bucada dogum yaptım benım ılk oldugu ıcın bıraz zor oldu.ama sonunda prensesımı kucagıma alabıldım. dogurcak olan arkadaslarımın allah yardımcısı olsun doguranlarında allah analı babalı buyutmek nasıp etsın :gitme:

allahım hayırlı evlat etsin inşallah.darısı başımıza olsun inşallah.
memnun kaldınmı bucanın doğumundan özel oda bulabildinmi?bu konuda kimse fikir beyan etmiyor da meraktayım. tavsiye ve eleştirilerini açıklıkla paylaşırmısın canım.

egepolde fatma hanım ayrılmış yerine dilek alihanoğlu diye bir doktor gelmiş.pazartesi muayene olacağım ben inşallah.

Elvoscan,hayırlı uğurlu olsun bebeğin,allah uzun ve sağlıklı ömürler versin..
Zeliha, Allah yardımcın olsun,sağlıcakla al bebeğini kucağına,hayırlı haberlerini bekliyoruz..

cnm Allah bebeğine uzun ömürler versin analı babalı büyüsün inşallah ...

memnun kaldınmı bucanın doğumundan özel oda bulabildinmi?bu konuda kimse fikir beyan etmiyor da meraktayım. tavsiye ve eleştirilerini açıklıkla paylaşırmısın canım.

egepolde fatma hanım ayrılmış yerine dilek alihanoğlu diye bir doktor gelmiş.pazartesi muayene olacağım ben inşallah.

hayırlısı olsun inşallah gelen gideni aratmazkaydirigubbakcemile3yeni doktorla ilgili bilgi veriesen sevnirim tatlım..ben genel kontrol için gitmek istiyorum...

bu arada zeliha yeni doktordamı yaptı doğumunu..çok merak ediyorum inşallah iyidir..

cnm Allah bebeğine uzun ömürler versin analı babalı büyüsün inşallah ...

hayırlısı olsun inşallah gelen gideni aratmazkaydirigubbakcemile3yeni doktorla ilgili bilgi veriesen sevnirim tatlım..ben genel kontrol için gitmek istiyorum...

bu arada zeliha yeni doktordamı yaptı doğumunu..çok merak ediyorum inşallah iyidir..

teskur ederım arkadasım senın bebısıde allah uzun omur versın saglıklı ınsallah

2

amın cnm saol ozel oda var ıstersen ama ben tutmadım . odalar zaten 2 kısılık tek yatırmaya ozen gosterıyorlar yogun olursa cıft yatıyorsun.ben hastaneden memnun kaldım acıkcası bıde doktorun onemlı tabı dogurana kadar :)) dogurduktan sonra sorun yok yemeklerıde cok guzel:)) temız hergun odalar temızlenıyor hemsırelerde ıyı .baska merak ettıgın sey olursa cevaplarım sımdılık klıma gelen bu kadar .kaydirigubbakcemile2

ne kadarkı bucanın doğum ucretlerı bnde erak ettım canım Allah analı babalı buyutsun hayrlı evlaty olsun inşallah darısı bekleyenlerın başınaazemuszemus

arkadaşlar gökalp beye doğum yaptıranlara sorum olacak.gökalp bey normal doğuma giriyor mu?bi de doğum başlayana kadar yani tam açlıma olana kadar hemşireler ya da ebeler mi ilgileniyo?doktor tam doğum anında mı geliyo?tecrübeli olanlar yardımcı olursa çok memnun olurum.burda gittiğim doktorum normale girmiyo.normal olursa sizin yazdıklarınızdan egepolde yapmaya karar verdim.yardımcı olursanız çooook sevinirim.

2

amın cnm saol ozel oda var ıstersen ama ben tutmadım . odalar zaten 2 kısılık tek yatırmaya ozen gosterıyorlar yogun olursa cıft yatıyorsun.ben hastaneden memnun kaldım acıkcası bıde doktorun onemlı tabı dogurana kadar :)) dogurduktan sonra sorun yok yemeklerıde cok guzel:)) temız hergun odalar temızlenıyor hemsırelerde ıyı .baska merak ettıgın sey olursa cevaplarım sımdılık klıma gelen bu kadar .kaydirigubbakcemile2

canım once Allah analı babalı buyutmeyı nasıp etsın normal oldu doğumun sanırım...benım merak ettğim seyler var yahuu..
normal doğum yaptysan bıraz anlatrmısın:))
bıde hastanenın doğum ucretlerı nasıl
bide nerde bu buca hastanesı yaa bn bucada oturuyorum ama haberım yok:)))

o nasıl yaa doktor doğum şeklıne goremı gırıo doğuma sezeryana grio sadece oylemı

evet canım benim burda gittiğim doktor devlet hastanesine bağlı ben özeline gidiyorum ve normal doğuma girmiyor ebeler giriyo.doğum bitince serviste kontrole geliyor.dün kontrolüm vardı mümkün değil ben saatlerce her hastanın başında duramam doğum 10-12 saat süren bir iş benim burada muayenehaneye randevu verdiğim hastalarla kim ilgilenecek falan filan diyo :KK43:(

Kızlar ben geçen hafta Dilek hanıma muayene oldum.Fatma hanım gittiği için muayeneye bütün gebeler( hastalar demiyim:)çok memnundu.Herkes Fatma hanımın agresifliğinden bahsetti.Doğrusu doğumuma yakın gitmesinden bende çok memnun oldum.Dilek Hanımı çok beğendim,ben daha sormadan biçok şeyi kendi söyledi,cevapladı.Temiz yüzlü ve insancıl.Hiçkimse mükemmel değil ama Fatma hanım gibi burnu havalarda ve agresif birinin kadın doğumcu olarak bundan sonraki meslek hayatında başarı sağlayacağını sanmıyorum:Allah yolunu açık etsin.Egepol hastanesinin bundan sonraki tek eksiği kadın doğum doktoru sayısının az olması.çünkü doktor doğuma girince randevulu hastalar saatlerce bekliyor ve yoğunlukta insanları bunaltıyor.Hasta sayısı her geçen gün artıyor.

ya bnde 35.haftamdayım egepolde yoğun bakım unıtesi olduğu için gtsemmı dıe duşunuorum doğum ucretleri ne kadar egepolün?çok klabalık dynce korkuorum

gulyhas kizlar bugun dogum yapti ege bebek dunyaya tesrif etti her ikisininde durumu iyi cok sukur haberiniz olsun

X