İzmir Egepol Hastanesine giden var m?

sağol..:)) tabiki yazarım inşallah güzel geçer
biraz kalabalık gideceğiz uzun uzun görebiliriz inşallah:))

kızlar bende 33.haftadayımbenimde az kaldı allah nasip ederse mart 10 gibii doğum olcak allah hepimzin yardımcısı olsun

oh oh harika. teşekkür ederim kuusuum :)
allah bağışlasın ayrıca kuzunu :)

bu arada normal doğum da anlaştık gökalp beyle, şimdilik herşey yolunda. dua edinde sorun çıkmasın kızlar. normal doğurmayı çok istiyorum :KK69:

allah bağışlasın kuzunu:))darısı bizim başımıza inşallah bizde memnun oluruz hastaneden

sağ olun kızlar Allah sizleride kurtarsın inşallah bir aksilik olmadan yavrucuklarınızı alırsınız kucağınıza ...:emir_bebek:bizim yşımıza bile az kaldı geçen sene bu zamanlard bende sizi gibi korkudan heyecandan geceleri uyuyamıyodum şimdide bebeğim yüzünden uyuyamıyorum:KK53:Allah ömürlerini uzun etsinde ..

sağ olun kızlar Allah sizleride kurtarsın inşallah bir aksilik olmadan yavrucuklarınızı alırsınız kucağınıza ...:emir_bebek:bizim yşımıza bile az kaldı geçen sene bu zamanlard bende sizi gibi korkudan heyecandan geceleri uyuyamıyodum şimdide bebeğim yüzünden uyuyamıyorum:KK53:Allah ömürlerini uzun etsinde ..

Amin, uzun sağlıklı bin bereketli olsun inşallah! :)
Sonlara yaklaşınca her ağrıda sancıda kalp atışlarım hızlanıyor, acaba mı diyorum kendi kendime :) Ama geçiyor sonra, normale dönüyoruz :) Geceleri dediğin gibi daha aktif oluyor ağrılarım, kasılmalarım, inan bende uyuyamıyorum. Kendimi çok dinliyorum belkide.. Ah sorunsuz geçse gitse, farketmez, her türlü uyuyamıyoruz onu anlamış olduk, ha bebek içeride, ha dışarıda :))

evet 2.bebişim kız olcak sağlıklı olsunda cinsiyet hiç önemli değil

Allah bağışlasın, sağlıkla inşallah. Bende deli gibi kız istiyordum, içimi bilen biliyor :) Daha hastanede hamilesin dedikleri an "kızım olacak" dedim.. Sadece kız ismi buldum; İklim.. Herkes erkeğe benziyor, yok karnın şöyle, popon böyle dedi. Ben inatla kız diye tutturdum :) Annem her birşey ördüğünde iplerin rengini kıza giden renkleren aldırdım. Herkes üzülme sonra diyordu. Ama içine doğarmış annenin derler, benimde kızım olacak inşallah. İkinciyi yaparsam birgün onu da kız isterim sanırım :) Kız manyağımıyım neyim anlamadım :) :90:

biz randevumuzu beklemeden dün acillk olduk :KK43:(kasık ağrısı ile
allaha şükür bebeğimiz kıpır kıpır gökalp bey sağ olsun moral verdi başka birime yönlendirdi 3 boyutluda gördük vee erkeğimiz geliyor gördük hemi de pipiyi:))gülümsüyordu bize de ordan..
sağlıkla allah herkesi kurtarsın..sonraki kontrolümüz 1 ay sonra..

benimde kontrolüm haftaya perşembe 34 haftalık olcaz bakalım doğum tarihini kesin vercekmi sezeryan olcağı için

biz randevumuzu beklemeden dün acillk olduk :KK43:(kasık ağrısı ile
allaha şükür bebeğimiz kıpır kıpır gökalp bey sağ olsun moral verdi başka birime yönlendirdi 3 boyutluda gördük vee erkeğimiz geliyor gördük hemi de pipiyi:))gülümsüyordu bize de ordan..
sağlıkla allah herkesi kurtarsın..sonraki kontrolümüz 1 ay sonra..

geçmiş olsun, şimdi iyisindir inşallah. allah bağışlasın erkekini de :) , sağlıklı, hayırlı olsun inşallah!

benimde kontrolüm haftaya perşembe 34 haftalık olcaz bakalım doğum tarihini kesin vercekmi sezeryan olcağı için

Bende artık haftada bir gideceğim kontrole, pazartesi yine randevum var, tam 37 dolmuş oluyor pzt. ben normal doğum yapacağım bi sorun çıkmazsa, bakarsın yakın zamanlara denk gelir doğumumuz :)

Gökalp Bey 7-14 Şubat arası izinliymiş. Eğer sancılanırsak nöbetçi doktor doğuma girecekmiş :KK50:
Bahtsızım ya, gider o tarihler arasında erken doğururum :)
Şaka bir yana, biraz tırstım açıkçası, gelir mi gelir, o hafta 39'un içinde oluyorum çünkü :KK43:(

slm jise allah hayırlı doğumlar nasip etsin inşallah.egepolden memnun musun biraz bilgi verebilir misin hamile değilim ama bi iki ay sonra düşünüyorum ve o zaman acemilik çekmemek için şimdiden araştırma yapıyorum.her konu hakkında bilgi verebilirsen çok memnun olurum( personel hakkında,ücretler hakkında vb...).

slm jise allah hayırlı doğumlar nasip etsin inşallah.egepolden memnun musun biraz bilgi verebilir misin hamile değilim ama bi iki ay sonra düşünüyorum ve o zaman acemilik çekmemek için şimdiden araştırma yapıyorum.her konu hakkında bilgi verebilirsen çok memnun olurum( personel hakkında,ücretler hakkında vb...).

Teşekkür ederim darısı başına inşallah. Egepolden ve Gökalp Beyden memnunum. Hamilelik düşünüyorsan şimdiden de gidebilirsin, çünkü hamilelik öncesi gereken testlerini yaptırırsın, folik asit vs kullanmaya başlarsın.

Personelle şuan için bir işim yok, ama nst'ye girerken denk geldiklerim ve kapıdaki kayıt memurları gayet kibar, onun dışındaki personelle doğum esnasında haşır neşir olacağım, o zaman bilgi verebilirim.

Ücretler sgk çalışanlar için muayene 29 tl, epiduralli normal doğum 660, epiduralli sezaryen 680, epidural istemezsen normal doğumda 200-250 gibi bir miktarı düşüyor.

Hastane ise tertemiz, tuvaletlerden odalara kadar mis gibi herzaman. Doğum odaları da çok ferah, tek veya iki kişilik odalar mevcut. Odaları bebişin cinsiyetine göre onlar süslüyorlarmış.

Şimdiden araştırma yapman çok güzel, ben şimdiye kadar 3 doktor değiştirdim. En memnun kaldığım hastane ve doktor Egepol - Gökalp Tokaç oldu.

Not: Daha önce gittiğim Central Hospital hastanesine inanılmaz paralar döktük, muayene ücretleri uygundu (12 tl) ama insanın hamileliğinden faydalanıp devamlı bir sorun varmış gibi işkillendirip testlerden parayı götürüyorlar. Kalbime holter cihazı bile takıldı şu yaşımda, düşün yani.. Hiçbirinde hiçbirşey çıkmadı. Orayı tercih etmeni hiç önermem.

Oysaki Gökalp Bey'e ilk gittiğimizde "şeker yüklemeni burdada yaparız ama para verme boşuna bence gerek yok, sağlık ocağı bedava yapıyor" dedi, bizi yönlendirdi, şok oldum :) Özel hastanelerde böyle şeylere rastlamak pek mümkün değil de genelde :)

Son düzenleme:
cnm herşeye çok güzel cvp vermişsin çok teşekkür ederim.doğumdan sonraki yorumlarını da bekleriz:)) hayırlı doğumlar...

bende 33+4 oldum yarın gökalp beyde kontrolüm var allah bebeişlerimize sağlıcakla kavuşmayı nasip etsin

kestane nasıl geçti muayenen ne dedi gökalp bey..
inşallah hayırlı haberler vardır

geçmiş olsun, şimdi iyisindir inşallah. allah bağışlasın erkekini de :) , sağlıklı, hayırlı olsun inşallah!

Bende artık haftada bir gideceğim kontrole, pazartesi yine randevum var, tam 37 dolmuş oluyor pzt. ben normal doğum yapacağım bi sorun çıkmazsa, bakarsın yakın zamanlara denk gelir doğumumuz :)

aminn iyiyim allaha şükür ağrım kalmadı korkuttu bizi velet..
kontrolümde 4 martta o kadar doluymuş ki birde anladığım kadarıyla arkadaşta yazmış izin kullanınca en erken boş 4 marta aldım...
neyse arada sağlık ocağına birde semt poliklinğine gideceğim klap atışlarını duysam yeter

birde sorum var size 3 lü tarama yapıldı mı size egepolde dr beni çağarmadı hiç
sanırım 16-18 de oluyormuş eee ben 16 yım zaten
ama belkide kalkmıştır kafam karıştı

Teşekkür ederim darısı başına inşallah. Egepolden ve Gökalp Beyden memnunum. Hamilelik düşünüyorsan şimdiden de gidebilirsin, çünkü hamilelik öncesi gereken testlerini yaptırırsın, folik asit vs kullanmaya başlarsın.

Personelle şuan için bir işim yok, ama nst'ye girerken denk geldiklerim ve kapıdaki kayıt memurları gayet kibar, onun dışındaki personelle doğum esnasında haşır neşir olacağım, o zaman bilgi verebilirim.

Ücretler sgk çalışanlar için muayene 29 tl, epiduralli normal doğum 660, epiduralli sezaryen 680, epidural istemezsen normal doğumda 200-250 gibi bir miktarı düşüyor.

Hastane ise tertemiz, tuvaletlerden odalara kadar mis gibi herzaman. Doğum odaları da çok ferah, tek veya iki kişilik odalar mevcut. Odaları bebişin cinsiyetine göre onlar süslüyorlarmış.

Şimdiden araştırma yapman çok güzel, ben şimdiye kadar 3 doktor değiştirdim. En memnun kaldığım hastane ve doktor Egepol - Gökalp Tokaç oldu.

Not: Daha önce gittiğim Central Hospital hastanesine inanılmaz paralar döktük, muayene ücretleri uygundu (12 tl) ama insanın hamileliğinden faydalanıp devamlı bir sorun varmış gibi işkillendirip testlerden parayı götürüyorlar. Kalbime holter cihazı bile takıldı şu yaşımda, düşün yani.. Hiçbirinde hiçbirşey çıkmadı. Orayı tercih etmeni hiç önermem.

Oysaki Gökalp Bey'e ilk gittiğimizde "şeker yüklemeni burdada yaparız ama para verme boşuna bence gerek yok, sağlık ocağı bedava yapıyor" dedi, bizi yönlendirdi, şok oldum :) Özel hastanelerde böyle şeylere rastlamak pek mümkün değil de genelde :)

bunları duyunca çok mutlu oluyorum inşallah bizde memnun kalırız hastaneden
sorun yaşamayız hastanede..tek kişilik odalar ücretli mi acaba ? çift kişilik olunca oda da başka doğum yapanlarda oluyor mu?

hadi gözün aydın az kalmış ya allah kurtarsın canım sağlıkla doğsun bebişin

tecrübeli anneler sorum olacak size 20. haftada ayrıntılı ultrasyonu görüntüleme uzmanı mı yapıyor?
birde cd ye çekim ücreti ne kadar?sordum ama telefonda bilgi vermiyorlarmış

X