İzmir Egepol Hastanesine giden var m?

slm bayanlar bende 24 haftalık hamileyim 5martta şeker yüklemem yapılacak.. ben ücretsizdir die tahmin ediyordum ama sanırım paralıymş bilgisi olan var mı acaba benim dr um da dilek hanım güleryüzlü sakin bi bayan sorduğuna cevap veriyor ama sanki biraz daha konuşmalı gibi geliyor bana

şeker yüklemesi ücretli yanılmıyorsam 50lik 20 tl
100 lükte 40 tl
giriş üücretinden ayrı alınıyor bu para.ben böyle verdim diye hatırlıyorum
inşallah 50 lik düşük çıkar .
.çünkü 100 lük zor oluyor 4 saat aç kalıyosun ve tam 4 kere kan alıyorlar senden saat baı

merhaba arkadaşlar, bende 23 haftalık hamileyim.şeker yüklemesini sağlık ocağında tetenoz aşımı vurulurken ayın 18 gibi gel yapalım dediler.Birde hastanede mi yaptıracağız.sağlık ocağı yeterlimi acaba bilgisi olan varmı.Bende gökalp bey hastasıyım.şimdilik memnunum.

merhaba arkadaşlar yazılanların birçoğunu okudum. ben manisadayım ve buradaki doktorlara ısınamadım biraz izmire açılayım dedim. yaptığım araştırmalar bana egepolu ve gökalp beyi gösterdi fakat bugün aradım hastaneyi bana ne dediler biliyor musunuz? en yakın randevu 4 nisanmış!!!! şaka gibi ben ise 15. haftamdayım ve 16. haftada gitmeliyim... ööööööffffffffffff çok cxanım sıkıldı paylaşmak istedim. diğer doktorlar nasıl ????mesela dilek hanım veya nezahat hanım ne olur bilgi verin

şeker yüklemesi ücretli yanılmıyorsam 50lik 20 tl
100 lükte 40 tl
giriş üücretinden ayrı alınıyor bu para.ben böyle verdim diye hatırlıyorum
inşallah 50 lik düşük çıkar .
.çünkü 100 lük zor oluyor 4 saat aç kalıyosun ve tam 4 kere kan alıyorlar senden saat baı

sistem değişmiş heralde arkadaşım ben de dün yaptırdım şeker yüklememi ayrı ücret talep etmediler ki çok şükür de 50 lik normal çıktı :92:.. zaten 29 lira muayene ücreti alıolar bi de ayrı para almasınlar dimi :KK47:

merhaba arkadaşlar yazılanların birçoğunu okudum. ben manisadayım ve buradaki doktorlara ısınamadım biraz izmire açılayım dedim. yaptığım araştırmalar bana egepolu ve gökalp beyi gösterdi fakat bugün aradım hastaneyi bana ne dediler biliyor musunuz? en yakın randevu 4 nisanmış!!!! şaka gibi ben ise 15. haftamdayım ve 16. haftada gitmeliyim... ööööööffffffffffff çok cxanım sıkıldı paylaşmak istedim. diğer doktorlar nasıl ????mesela dilek hanım veya nezahat hanım ne olur bilgi verin

canım bende senin gibi ilk önce gökalp beyin hastası olmayı istemiştim ama dediğin gibi banada bir ay sonrasına randevu verince bende dilek hanıma gittim gayet memnunum sakin öyle herşeye panik yapmayan ve yaptırmayan bi bayan bana göre kendiliğinden çok fazla anlatmıo ama ne sorsan cevapsız bırakmıyor ben tavsiye ederim

sistem değişmiş heralde arkadaşım ben de dün yaptırdım şeker yüklememi ayrı ücret talep etmediler ki çok şükür de 50 lik normal çıktı :92:.. zaten 29 lira muayene ücreti alıolar bi de ayrı para almasınlar dimi :KK47:

çok sevindim cnm iyi çıkmış sonuçların
iyi bari ya ücret almamışlar sistem iyikide değişmiş yani saçmalıktı alınması

merhaba arkadaşım bende 12. hafta da tarama için randevu alamadım gökalp beyden nezahat hanıma gittim ama o zaan içerisinde 1 ay sonrasına gökalp beyden randevu aldım hazır oldu..nezahat hanımda testlerim yapıldı sonuca baktı sonrakine gökalp beye aldım ve 5. ayımdayım bu şekilde randevularımı önceden alarak devam ediyorum..

sevindim arkadaşım bende cuma hastanedeydim..herşey yolunda allaha şükür erkekimiz geliyor kesin ..
gökalp bey beni yanılttı en son çok yorğundu belki çok bakmamıştı bilmiyorum bu seferde yoğundu ama çok ilgilendi eşim gelemedi annemle gittik ilk defa annem de çok sevdi..içimiz rahat geldik..
15 gün sonra ayrıntılıya gireceğiz..sen girdin galiba hafta olarak bende büyüksün cd ile beraber 100 tl imiş..
sonrada şeker testimiz var sağlıklı olsunlarda napalım..bence diğer hastanelere göre çok uygun ve paracı bir hastane değil..

analı babalı büyütün bebeğinizi öncelikle normalmi sezeryanmı yaptınız bende 9 martta doğum yapcam egepolde benim ikinci doğumum olcsak

sağolasın canım, sorunsuz darısı başına inşallah! normal doğum yaptım. sancılarım gece 11 de başladı. 2:30 da hastanedeydim, 5:25'te de doğurdum. iki ıkınmada doğdu bebeğim. yalnız benim doktorum gökalp beydi, ona denk gelemediğime üzüldüm. açılmam çok iyiydi, çatım genişti, bebeğimin doğum ağırlığı 2870'ti, yani bence vajinal kesiye gerek yoktu ama yapıldı. şuan hala onun acısını çekiyorum :KK43: tek sorun bu yani :KK43:

sen nasıl yapacaksın doğumunu?

Allah analı babalı büyütsün :nazar:benimde doktorum dilek hanım cok yoğun oldukları için muayenelerim kısa sürüyo gerci daha 22. haftadayım doğum yaklastıkca belki değişen bişeyler olur memnun kalmana sevindim umarım bende de hersey yolunda gider

teşekkür ederim canım, darısı başına inşallah. benim dr.um gökalp beydi, çok çok memnundum. dilek hanımı hiç bilmiyordum, doğumda karşılaştım sadece. umarım sende memnun kalırsın.

ayy çok sevindim hayırlı olsun memnunda kalmışsın ne güzel..darısı sırayla bizim başımıza inşallah
bebişin nasıl sağlınız nasıl?umarım iyisinizdir

inşallah canım, herkese sorunsuz doğumlar dilerim. sağlığımız çok iyi şükür, dikişim dışında bir problem yok. kızımda sarılık olmadı allaha şükür, sağlığı yerinde.

çok sevindim cnm iyi çıkmış sonuçların
iyi bari ya ücret almamışlar sistem iyikide değişmiş yani saçmalıktı alınması

sağol canım şükür ii çıktı darısı diğer hamişlere inşallah:109::128:

bencede saçmalıktı bulantılarım yüzünden bana serum takmışlardı 12.haftamda ondan bile 27 lira para aldılar şaşırmıştım bundan almadıkları ii oldu :KK66::KK66:

sevindim arkadaşım bende cuma hastanedeydim..herşey yolunda allaha şükür erkekimiz geliyor kesin ..
gökalp bey beni yanılttı en son çok yorğundu belki çok bakmamıştı bilmiyorum bu seferde yoğundu ama çok ilgilendi eşim gelemedi annemle gittik ilk defa annem de çok sevdi..içimiz rahat geldik..
15 gün sonra ayrıntılıya gireceğiz..sen girdin galiba hafta olarak bende büyüksün cd ile beraber 100 tl imiş..
sonrada şeker testimiz var sağlıklı olsunlarda napalım..bence diğer hastanelere göre çok uygun ve paracı bir hastane değil..

ilgilenmesine sevindim arkadaşım malum biz anne adayları fazla pimpirikli oluyoruz istediğimiz tek şey açıklama ve ilgiii dimi amaaa :82:

canım ben ayrıntılıya girdim ama cd falan verilmedi cd yi sanırım renkli ultrasonda veriyorlar ikisi farklıymış detaylıda bebişin iç organları elleri ayakları yani Allah korusun bi eksik organı azası varmı die bakıolar renkli biraz daha zevk işi sanırım ben ona henüz girmedim 26 dan sonra girersin dedi dilek hanım daha net görünür dedi bilmiyorum artık bekliycez :KK49: fiyat sormayı ben unutuyorum her seferinde ama dediğin gibi bende cdli 100 cd siz 50 die biliorum

kesinlikle diğer özel hastanelere göre çok uyguun.... sağsalim alırız inşallah kucaklarımıza bebeişlerimizi :KK49:

aranıza yeni katılanlardanım..bende 8 haftalık hamileyim.banada gökalp beyi tavsiye ettiler yarın randevu alacaktım ancak burdan dolu olduğunu öğrendim.hamilelikte doktor seçimi gerçekten çok önemli.hangi doktora gideceğim konusunda kararsız kaldım :KK43:(

cevaplayan arkadaşlarıma çok teşekkürler. ben de dilek hanımdan aldım randevumu bakalım artık. hayırlısı... bebeişim gösterirse kendini cinsiyetini öğreneceğiz heyecanlıyımm

kızlar ii akşamlar bişi sormak istiyorum doğuma kendi doktorunuz girmiyormu normal yada sezaryanda bunu bilen varsa paylaşabilirmi ben 13 nisan gökalp beyden randevu aldım suan yurtdışında olduğum için enerken otarihe gelebiliyorum ve gökalp beyin adını çok duydum

bildiğim kadarıyla gündüz doğumun olursa kendi doktorun giriyor ama gece gerceklesirse nöbetci dr kimse o giriyo ama tabi sezeryan olursa kendi doktorunla karar verceğin için o girer

benim doktorum gökalp beydi bugün doğum yapcaktımsabahtan o gircekti amak kızımpazar günü doğdu hastanede başka doktor nöbetçi olduğu için o girdi ama yinede memnunum insan başta karasız kalıyo amamecbur doğum olcağı için kim varsa o giriyo benim doğumumada nezahat hanımgirdi ertesi sabah gökalp bey odama kadar gelip nasıl olduğumla ilgilendi

sağolasın canım, sorunsuz darısı başına inşallah! normal doğum yaptım. sancılarım gece 11 de başladı. 2:30 da hastanedeydim, 5:25'te de doğurdum. iki ıkınmada doğdu bebeğim. yalnız benim doktorum gökalp beydi, ona denk gelemediğime üzüldüm. açılmam çok iyiydi, çatım genişti, bebeğimin doğum ağırlığı 2870'ti, yani bence vajinal kesiye gerek yoktu ama yapıldı. şuan hala onun acısını çekiyorum :KK43: tek sorun bu yani :KK43:

sen nasıl yapacaksın doğumunu?

teşekkür ederim canım, darısı başına inşallah. benim dr.um gökalp beydi, çok çok memnundum. dilek hanımı hiç bilmiyordum, doğumda karşılaştım sadece. umarım sende memnun kalırsın.

inşallah canım, herkese sorunsuz doğumlar dilerim. sağlığımız çok iyi şükür, dikişim dışında bir problem yok. kızımda sarılık olmadı allaha şükür, sağlığı yerinde.

bende 6 martta doğum yaptım kızım bugün doğcaktı dayanamdı sezeryanla doğdu 3865 gr doğdu 15:17 doğdu benimde gökalp bey giremedi malesef nezahat hanım girdi ama yinede iyi geçti

arkadaşlar merhaba bende egepolü tercih ettim.henüz sigortadan yararlanamadığım için özel olarak gittim ve randevumu alırken renkli ultrason dediler (4 boyutlu) ama gittiğimde dilek hanım normal ultrasonla baktı..daha 9 haftalık hamileyim kalp atışları için gittim. bununla ilgili bilgisi olan varmıdır aranızda..kaç aydan sonra renkli ultrasona alıyorlar merak ettim açıkçası...

arkadaşlar merhaba bende egepolü tercih ettim.henüz sigortadan yararlanamadığım için özel olarak gittim ve randevumu alırken renkli ultrason dediler (4 boyutlu) ama gittiğimde dilek hanım normal ultrasonla baktı..daha 9 haftalık hamileyim kalp atışları için gittim. bununla ilgili bilgisi olan varmıdır aranızda..kaç aydan sonra renkli ultrasona alıyorlar merak ettim açıkçası...

canım bende dilek hanımın hastasıyım ben sgk lı olarak gidiyorum dr un odasında normal usg var ben sadece detaylıda gördüm bebeğimi renkli olarak onda da aşağıda başka dr bakıo zaten..

aşağıda ki dr organlarına bakarken güzel görüntü yakalamış aslında bu renkli parayla yapılıyor ama ben size bi sürpriz yapıp göstereyim demişti öyle görmüştük renkli olarak sanırım dilek hanım bi daha ki kontrolümde beni renkliye gönderecek 26.haftadan sonra daha güzel görüntüler alınıyormuş öyle demişti...

:KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49:

X