İzmir Egepol Hastanesine giden var m?

bldrcn

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Temmuz 2009
47
1
38
:uhm:slm arkadaşlar. ben de 24haftalık hamileyim ve doğum yapacağım hastane konusunda çok kararsızım. doktorum yeşilyurtdevlet hastahanesinde görevli ama doğuma girmek için ekstra para istiyor.o yü<zden biraz soğudum.egepol hastanesini duydum birkaç kişiden .memnun kalmışlar.oraya giden veya doğum yapan varsa bilgi verebikir mi?

:uhm:slm arkadaşlar. ben de 24haftalık hamileyim ve doğum yapacağım hastane konusunda çok kararsızım. doktorum yeşilyurtdevlet hastahanesinde görevli ama doğuma girmek için ekstra para istiyor.o yü<zden biraz soğudum.egepol hastanesini duydum birkaç kişiden .memnun kalmışlar.oraya giden veya doğum yapan varsa bilgi verebikir mi?

slm canım benim bende 29 haftalık gebeyim son bir aydır oraya gitmeye karar verdim çok araştırdım açıkcası hem bütceme uygun hmde temiz güvenebilcğim bir hastanede doğum yapmak istedim. Doktordan çok memnun kaldım ayrıca yoğun bakım ve yenidoğan ünitleri var bu benim için çok önemli bi özellikti. odaları ve doğum yapan insanları gezdim yaklaşık 2 saat bilgi aldım konuştum bğendim. Gidip görmen lazım kişiye göre değişiyo beğenmek memnun kalmak.

slm canım benim bende 29 haftalık gebeyim son bir aydır oraya gitmeye karar verdim çok araştırdım açıkcası hem bütceme uygun hmde temiz güvenebilcğim bir hastanede doğum yapmak istedim. Doktordan çok memnun kaldım ayrıca yoğun bakım ve yenidoğan ünitleri var bu benim için çok önemli bi özellikti. odaları ve doğum yapan insanları gezdim yaklaşık 2 saat bilgi aldım konuştum bğendim. Gidip görmen lazım kişiye göre değişiyo beğenmek memnun kalmak.

kontrole gittiğin doktor mu giriyor doğuma ve fiyatlar konusunda bilgin varmı? sanırım ssk lılarada bakıyorlar.bende çok araştırdım ve bu hastane ile ilgili hijyen konusunda hiçbir tereddütüm yok.

ben yarın egepole muayeneye gideceğim sen hangi doktora gittin tijen hanıma mı dilek hanıma mı gittin..

ben gittim hastane süper bakımlı konforlu odaları duş ve wcli personel güler yüzlü yeni doğan ünitesi olan bir hastane doğum ücretide çok uygun yeni bir hastane olduğu için fiyatları düşük tutmuşlar muayeneye gittiğimde muhasbeyle özellikle görüştüm neden bu kadar uygun olduğunu anlamak için onlarda hastanenin yeni olduğu için tqanıtım amaçlı düşük tutuyorlarmış şuan orda 2 tane doktor var ben gittiğimde tek doktor vardı tijen urangun benimle gayet iligliydi güler yüzlüydü ama sonradan doktor hakkında iyi şeyler duymadım canım sıkıldı o yüzden vazgeçtim ordan ama şimdi ikinci bir doktor daha var diye duydum onunla ilgili bir arkadaş tavsiye etti kendisinin doktoru tavsiye etmiş ipek hanım ben bu hafta gidicem kendisiyle görüşmeye eğer iyi bir doktorsa birazda araştırıcam onda yapıcam doğumumu zaten az kaldı hastane çok güzel bakımlı doktorda iyiyse zaten sorun yok

canım sen hangi doktora gittin bende hastaneyi çok beğenmiştim fiyatıda uygun ben tijen hanıma gitmiştim sen

tijen hanıma ilk gittiğimde gayet ilgiliydi evet biraz sert duruşu var ama bebnimle gayet iyi ilgilenmişti güleryüzlüydü hastaneye zaten bayılmıştım tijen hanımda hoşuma gitmişti onunla devam etmeye karar vermiştim ki eskiden aldığı bir kaç cezayı duydum bunlardan en önemlisi hasta karnında gazlı bez unutmuş olmasıydı diğerleri reçetede usulsuzluk falan ama gazlı bez olayı biraz soğutmuştu beni sinek küçüktür ama mide bulandırır ya işte o misal aslında herkes hata yapabilir sonuçta oda insan aslında iyimser düşünmeye çalışıyorum ama bir kere duydum ve soğudum daha sonra burdan birinden duydum kız 34 haftalık hamile ikizlere tijene gitmiş ve doğumun geldi senin deyip yatırmış 2 gün kalmış kız yatmak istememiş ama korkutmuş oda yatmış iki gün kalmış sabakh olucak akşam olucak diye iki günü geçirmişler sonra daha var doğumuna deyip göndermişler 400 lirada masraf çıkarmışlar bana anlatılan bu ne kadar doğru ne kadar abartılı bilemem beni düşündüren şimdide doğum fiyatı 400 lira gibi bişey tutuyor ben konuştuğumda acaba sonradan bir süpriz olurmu o zman gittiğimde muhasebeyle özellikle görüşmüştüm doğum fiyatıyla ilgili 400 lira demişlerdi acaba sonradan bir süpriz olurmu senin bir arkadaşın doğum yapmış herhalde ne kadar ödemiş valla benim duyduklarım böyle ben yarın için randevu aldım hem tijenle bir daha görüşücem hemde yeni gelen doktorla görüşücem bakalım nasıl geçecek aslında bende orayı istiyorum çünkü hem konforlu donanımlı hemde fiyatı uygun yarın bir gideyim bakayım ne olacak artık son kararımı vermem lazım son bir haftam kaldı

arkadaşım 450 lira ödediğini sölemişti doktordan gelince de ipek hanım hakkında bilgi verirsen sevinirim benim sanırım egepol olacak zaten sezeryan düşündüğüm için günü belli saati belli olacak yani öle iki gün üç gün tutamaz ama gene de bu saatten sonra başka doktora alışmak zor tabi

arkadaşım 450 lira ödediğini sölemişti doktordan gelince de ipek hanım hakkında bilgi verirsen sevinirim benim sanırım egepol olacak zaten sezeryan düşündüğüm için günü belli saati belli olacak yani öle iki gün üç gün tutamaz ama gene de bu saatten sonra başka doktora alışmak zor tabi

canım ben egepole gittim bugün her iki doktorlada görüştüm tijen hanıma daha öncede gitmiştim zaten ipek hanımla görüştüm iyi güleryüzlü bir doktor ama tecrübe olarak tabiki tijen hanım ipek hanım 38 yaşında tijen hanım 52 civarında yani ikisi arasında baya fark var ama ilgi alaka güleryüz ikisindede mevcut tijen hanım biraz daha ciddi bir duruşu var fiyat olarakta görüştüm 400 lira gibi bir ücret tutuyor eğer bir günden fazla kalırsan extra 81 veya 104 lira yatak parası ( 2 çeşit odaları var ) herhangi komplikasayon veya bebkte normal dışı bir anomalı olursa o zman fiyat değişebilirmiş ama sezaryan normal doğum farketmiyor 400 lira gibi bişey tutuyor bu fiyata 1 günlük yatak parası bebeğe yapılan ilk mudahale hepsi içinde sanırım bende egepolde yapıcam çünkü karataşa 1350 lira vermektense egepole 400 lira veririm artan parayıda çocuklarıma harcarım egepol karataşa fark atar bu arada bugün nst de çekildi yataklarındada yattım çok rahat ve konforlu benimde günüm çarşamba belli olcak tarih seçimi yapıcam 27-28-29- günlerinden birinde sezaryanım olcak hakkımızda hayırlısı olsun

bende sana katılıyorum benim karataş olursa 1700 oraya o kadar para vereceğime egepolde olurum aradaki fark büyük bence dediğin gibi hastane süper benimde büyük ihtimalle egepol olur ama bunu doktoruma nasıl sölerim bilemiyorum

bende sana katılıyorum benim karataş olursa 1700 oraya o kadar para vereceğime egepolde olurum aradaki fark büyük bence dediğin gibi hastane süper benimde büyük ihtimalle egepol olur ama bunu doktoruma nasıl sölerim bilemiyorum

ne kadar erken söylersen çok iyi olur bence bir an önce söyle en son egepole kontrole gittiğimde nstyede girdim ve yataklarında yattım 20 dakıka inan çok rahattı kalkmak gelmedi içimden:))) personelde çok ilgili güleryüzlü o gün tek tek bütün boş odaları gezdirdiler tekrardan bu çarşamba son kez bir daha gidicem haftaya çarşambada sezaryana giricem valla hastaneyi tekrar gördükten sonra tijen hanımın cezalarını unuttum oda çok ilgili bir doktor inşallah pişman olmam doğumdan sonra yaşadığım tecrübeleri aktarıırım

inşallah ya hayırlı sağlıklı bi doğum geçirde öğreniriz senden artık nasıl olduğunu zaten pek bişey kalmamış senin kavuşacaksın hemen sağlıcakla inşallah

arkadaşlar herkese hayırlı doğumlar.ben de hastane konusunda kararsızım.dr um çınarlıyı önermişti.ama ssk gcmiyo orda biraz külfetli olacak bana.egepol iyi görünüyo.kendi dr umuz giremiyo mu doğuma?keşke öyle bişey olsa

merhaba kızlar ben pazartesi günü egepol hastanesinde dr tijen erçalın gözetiminde sezaryanla bir kız bebeği dünyaya getirdim allah herkese nasip etsin ameliyatım çok iyi geçti hastanedende personeldende doktordanda son derece memnun kaldım hiçbir sorun yaşamadım ve gayette uygun fiyata son derece konforlu ilgili temiz bir doğum süreci geçirdim düşünenler vara hiç tereddütsüz egepole gidebilirler doğum ücretimde 310 lira tuttu inanın başka yrlerde fahiş fiyatlara doğum yapmaya gerek yok hastane son derece temiz bakımlı hijyenik personel ilgili güleryüzlü doktorda işinin uzmanı herkese tavsiye ederim

hayırlısı olsun cnm.allah bağışlasın bebeğinizi:dance:.bende egepolde yapcam doğumumu.bu hafta çantamı hazırlıcam.hastanede neler lazım oldu sana ben bir türlü karar veremedim ne koyacağıma gecelik olarak falan.yardımcı olursan çok sevinirim.

hayırlısı olsun cnm.allah bağışlasın bebeğinizi:dance:.bende egepolde yapcam doğumumu.bu hafta çantamı hazırlıcam.hastanede neler lazım oldu sana ben bir türlü karar veremedim ne koyacağıma gecelik olarak falan.yardımcı olursan çok sevinirim.

canım benim ben kocaman bir valiz götürdüm ve çoğunu kullanmadan geri getirdim
kendin için ;

gecelik ve sabahlık ( sezaryan olacaksan gecelik giymen daha rahat )
iç çamaşırı
ped koyma çünkü hastaneden veriyorlar bizim kullandığımız pedleri kullandırtmıyorlar
kişisel bakım için gerekli malzemelerin
hastane çıkışında giyeceğin rahat kıyafetler
terlik
havlu
havlu kağıt
su
kayısı suyu

fotoğraf makinesi ( doğuma girerken yanına al doğumhanede personelden biri seni ve bebeğinin ilk buluşma anını çeksin ben çektirdim)

bebek için;

bebek bezi
ıslak mendil
doğumda giyeceği hastane takımı pikesiyle birlikte
yedek takımda koymanda fayda var
ağız bezi
önlük
ben neler koymuştum ama çoğunu kullanmadan geri getirdim en başta bu yazdıklarım kullanılıyor gerisi senin tercihin ama lazım olan bunlar sana hayırlı doğumlar diliyorum umarım sorunsuz alırsın bebeğini kucağına

X