kızlar tuylerınızı kolayca yok etmenın yolu

bebetom

Teyzesinin gülü o
Kayıtlı Üye
19 Mart 2009
1.620
1
47
nedır?sızce akatarlarda satılan hamam tozu dıye bısey var onu alın ama kokusuz olanını onu banyoda surun sora keselenın hafıf bastırarak vucudunuzda tuyden eser kalmayacak .:içelim:

nedır?sızce akatarlarda satılan hamam tozu dıye bısey var onu alın ama kokusuz olanını onu banyoda surun sora keselenın hafıf bastırarak vucudunuzda tuyden eser kalmayacak .:içelim:

Yalnız hafıf su ıle sulandırın bunu merhem gıbı yapın heryerınıze uygulayabılırsınız.opuyorumnanaktan

sadece bir zman içinmi her zaman içinmi bitiyor bir daha çıkmıyormu yani??:1shok:

amannn irenç bşy kıslar..güllüsünü kullandım güya güzel kokuyodu ama felaket banyo iğrenç koktu ..ayrıca çok kötü çıkartıyor..bide cilt kanserine sebeb olur demişlerdii.ondan iki kes kullandım dahada kulanmam..jiletle aynı zatenn jilette koku derdi yok enazından..

ya arkadaşın dediği gibibi defalık mı yoksa tüy dökücü krem gibi çıktıkça mı kullanıcaz

bende kullandım hem irenç kokuyo hemde aynı jilet gibi çıkartıyor

Hamam tozu bildiğiniz tüy dökücü kremlerle aynı işi görür. Jilet yada tüy dökücü kullanıdığınız da nasıl kıllar çıktığı zaman işlemi tekrar ediyorsanız hamam tozunda da aynı şey geçerli. Tüyler çıktıkca kullanacaksınız.
Gerçek adı hamam otu diye geçer.

hamam otu da aynı jilet gibi arkadaşlar hemtüyler çok kısa zamanda çıkıyor hemde çok pis kokuyor sonrasında banyoya girmek ...iğrenç ben de kızım için almıştım ağda yapamaz diye jiletten bi farkı yokmuş hiç olmazsa jilet kokusuz:) :)

Butür kremler,veya benzeri şeyler hiçbir zaman tam bitirmez kılları,aksine jilet gibi çıkar ele batar ve sert olur bence böyle.Biz ağdaya devam edelim kızlar diğer bitkisel yöntemlerle azaltırsak azaltabiliriz tabi lazer uygulanırsa o başka mesele tabiki =)

ağdadan daha iyisi yok. hamam tozu , jilet yada tüy dökücü kremle aynı işi görüyor. hiç bir esprisi yok. iyi bir yönü batık yapmaz. benim bi arkadaşım getirtmişti bana kilosu 5 milyondu. olduğu gibi çöpe gitti kaydirigubbakcemile3

jilet gibi olması bi yana hassat ciltlerde alerjilere yaralara ve kabarcıklara neden oluyor. ben kollarıma ve bacaklarıma yapmıştım haftalarca kaşındı küçük küçük yaralar oluştu kolların nokta nokta oldu. derim kaşımaktan tahriş oldu . tam bir felaketti. eğer hassas cildiniz varsa sakın kullanmayın. tecrübeyle sabit.

aman diyim aman...kokulusu kokusuzu bilmem ama yillar var bir kere kullandim jiletten de beter yenim edebilirim yani ertesi gun tahta fircasi gibi cikti da aman ben ne yaptim dedim.asla onermemmmm...

arkadaşlar ben bunu 2 yılı aşkın süreyle kullandım ilk duydugumda süper geldi annem ne kadar sürme dediysede kollarıma bacaklarıma sürdüm ilk başlarda müthiş 1 2 ay içindede azaltıyo ama bu bi süre daha fazla kullandıgınız zaman çook kalın dik ve simsiyah kıllar çıkıyo ve bi yerde 3 tane kıl çıkıo bana ilk başta mucize gibi gelmişti herkesede sölemiştim kullanın diye ama şimdi çookkk pişmanım en sondaki zararını görünce çok pişman olddum kuaför bile 1.5 yıl düzenli agda yaparsan kılların incelir dedi zaten normalde kıllarım çok çabuk uzar bu hamam otu yüzünden daha çabuk çıkıo alıyorum 2. günü çıkıo ve sert oldugu için alırken ağlıyorum yani o kadar kötü sakın sürmeyin yhaaasenağlamasenağlamasenağlama

arkadaslar sakın denemeyinnnnn sakınn iğrenç kokuyorrr.ve bildiğin jilet sür daha iyiii.kökünden almıyorr ve iğğğrennçç bi koku sakın sakınnnn

kılları aldıktan sonra sürmekte fayda var diolar belki o şeklde deneyebilirm ama normalde jiletten farkı yok.

X