Canan Tan

E

EU3

Ziyaretçi
ya kızlar en son yürekler ölür adlı kıtabı arıyorum varmı elınde olan:kedi::kedi:

en son yurekler olur isimli romanida cok guzeldi tavsiye ederim organ naklinide icerin bi kitap olmus

cep baskısı çıkmış
fiyatı çıok uygun

ben okudum ama arkasaşımdan almıştım

canan tan ile geç tanışmış olduğumu düşünmüştüm "yüreğim seni çok sevdi" yi ouduktan sonra :-) ama geç kalmamışım :-)

piraye,yüreğim seni çok sevdi ve en son yürekler ölür... üçü de muhteşemdi...diğer kitapları da öyleydi ama bu üçü bambaşka :-)

canan tan eroinle dans kitabınıda tavsiye ederim diğer kitapları kadar güzel.

Ben sadece Piraye adLı kitabını okudum hoştu begendm diLi çok sade ( :

canan tan ile geç tanışmış olduğumu düşünmüştüm "yüreğim seni çok sevdi" yi ouduktan sonra :-) ama geç kalmamışım :-)

piraye,yüreğim seni çok sevdi ve en son yürekler ölür... üçü de muhteşemdi...diğer kitapları da öyleydi ama bu üçü bambaşka :-)

çok çabuk okuyup bitirdiğim akıcı ve etkileyici kitaplardandı
ve şimdi de elimde eroinle dans var
iki gün oldu başlayalı ama yarın biter yerimseniben

en-son-yurekler-olur-on-kuc.jpg
bir solukta okudugum guzel bi kitapti

ben ılk olarak yuregım senı cok sevdıgı okumustum canan tan kıtaplarından ama sımda dıger kıtaplarınıda okumayı dusunuyom kıtapları cok akıcı

ya kızlar en son yürekler ölür adlı kıtabı arıyorum varmı elınde olan:kedi::kedi:

Bende var canım o kıtap opuyorumnanaktan
Esım bu sene tatıldeyken almıs surprız yapmıstı. Okumaya basladım ama sınavlardan dolayı devam edemedım henuz.

arkdslar kıtabı takas yapmak ısteyen olursa ozelden yazın

Son düzenleyen: Moderatör:
canan tan...
pıraye kıtabını cok sevmısdım..

cok guzel bır ask romanı okumanı tavsıye ederım okurken kendımı onun yerıne koydum snırım bnde aynı sekılde yapardım

Cana tan-Pirayeyi okudum,çok beğendim..Sade bir dille çok anlaşılır yazılmış..
Koca kitabı bir iki günde bitirdim..

Arkasından hemen yüreğim seni çok sevdi'yi okudum..açıkçası hayal kırıklığına uğradım..
Piraye'nin devamı gibi..

Diğer kitaplarını okumadım..Piraye dizi filmi yapılsa çok tutulur bence..:))

X