Saç Şekillendiriciler Dalgalı saçlara hanqi düzleştirici önerirsiniz?

bukiz

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Temmuz 2009
35
0
38
Soru zaten başlıkta.. Marka olarak ve kod olarak belirtirsenz sevinirm.. Bide fiyatt :)

HP4638_960.jpg

philipsin bu modelini kullanıyorum ısı ayarlanabiliyor
fiyatıda 100 lira gibi bişihihoyyyt

ben braun marka satinliner ions modelini aldım. 5 ay oldu. çok memnunum. o zman 187 tl verdim. en beğendiğim özelliği iyon deliklerinden çıkan buhar gerçekten saçlarımı elektriklendirmiyor. tavsiye ederim cnm..

KIZLAR DURUMUM BU KADAR PAHALISINADA YETMEZZ.. HANıı 50-70 TL CıVARI OLSA ıı OLUR.. Xs

sizin yardım etmeye niyetiniz yok :S:S neyse kendi başımın çaresine kendim bakıcam artık :S:S yardım isteyende kabaat.. :)

walla ben onu kullandm ama saçlarımı yıpratıorr zamandaa hiç memnun kalmadım yıpratmayan düzleştiriciyi istiorum ama herkezin tavsiyeleri çok karşık :S

yıpratmayan düzleştirici yokturki cnm yıpranmasın die dereceyi azaltıoruz buseferde düzleştirmio :)))) ben hem fön çektirip hemde düzleştirici yapıorum anca yani:) benimki öle kıvırkıvır sık bi kıvırcık diil ama inatçı çok .

benim önerim phılıps hp 4667. benim saçım dalgalı ve gür. kalın plakalı olduğu için çok iyi etki ediyor. ve kullandıktan 5-6 ay sonra saçlarım yeni kırılmaya başladı . bütün arkadaşlarım da sorardı o kadar düzleştiriyrsun bir tane bile kırık yok diye.. ben 100 tl ye almıştım ama daha da düşmüştür bence.

X