Kimlerin Sevgilisi dnmem dedi ama geri geldi. Burda paylasalm

cnm 10 gün çok erken daha.. sessiz kal ve bekle.. sakın üstüne gitme genelde hep ters teper çünkü dahada uzaklaştırırsın kendinden :nazar: sessiz kal, zaten başka ne yapabilirsin ki.. birde arkadaşlar seven insan ne olursa olsujn gitmez demeyin, gider, arık tahammülü kalmamışsa gider.. birikim denen birşey var.. ve en kötüsü de o.. sende zaten kabullenmişsin canım yapmamalıydım dediğin şeyler var.. işte zamnında değer bilsek keşke boshayallersmile ama szinki güzel biter inş canım. sadece bekle..

Benim ki döndü ama ben ona dönmedim...
Nasıl döndüğü de şöyle..
Biz lisede başladık ilşkimize tesadüfen aynı ünv kazandık ilk ay çok mutluyduk ama sonra ben ikinci öğretimdim o normal öğretimdi ben yurtta o cemaat evinde kalıyordu ve haliyle çok çok az görüşüyoduk aynı şehirde ve aynı fakültede olmamıza rağmen ve sorunlar çıkmaya başladı ben üstüne gittikçe o sıkıldı sanırım ve ara verelim dedi... bu ara verme meselesine hiç bi zaman anlamam ama rahat bıraktım onu 1 hafta falan geçmişti bir gun okul çıkışı okuldan tanıdığım normal bir erkek arkadaşımla yürürken arkamda belirdi ve yanlış anladı... bu saatte ne işin var gibisinden ben seni derste biliyorum falan dedi.. ben de ona dersimin bu saatte bittiğini ve yemek yemeye gittiğimi söylesemde inandıramadım çok kıskanç biriydi... asıl o saatte dersi gunduz vakti olduğu halde o ne arıyordu orda onu benim sormaya hakkım yokmuş gibi davrandıı.. o an ara verdiğimiz ilşkimizi bitirdi.. biz çok ayrılıp barışırdık sanırım buna guvendi... ve rahat bi şekilde ayrıldı ben yine de aradım konuşalım öyle bitsin bitçekse desemde olmaz dedi hep sonunda bana guvenmeyen beni bi kalemde silen adamla benm de işim olmaz dedim ve işin peşini bıraktmı... ama ben aramayınca o aramaya başladı ama bu kez de ben istemedimm ama gerçekten istemedim..blöfünü yemedim ve sonunda kaybeden kendisi oldu..

Kısaca KAÇAN KOVALANIR kızlar..

Korhanın bir şarkısı var tam bu konuluk :)

Kimse için ağlama
Bu ayrılığın sebebini ona buna bağlama
Acısı hayatın boyu sürmez
Hürrem olsa şah olsa çekilmez ağlama
Birisi selam yollar biri çıkar gelir
Azı karar güzelde çoğu zarar verir
Birisi seni allar pullar işte buna nazar denir

Sevdiğin gidiyorken üzülme
Seninse döner gelir
Birisi selam yollar biri çıkar gelir
Azı karar güzelde çoğu zarar verir
Birisi seni allar pullar işte buna nazar denir
Sevdiğin gidiyorken üzülme
Seninse döner gelir

Son düzenleme:
Benimkide döndü ama ben giderken bitirmiştim.Döndü çok sallamadım ayrılmak için gerekçeler ararken bir yazı üzerine ilişkimiz bitti.Giden 1 yılım oldu ama onunla olsam daha çok mutsuz olacaktım.O kadar vurdumduymazdı ki ha evlenmişim ha evlenmemişim farkı olmayacaktı.Erkekler kadar umursamaz olmadığımız sürece hep acı çeken olacağız

Dönmem dedi,beni eski sevgilisi için terketti.
Kızın babası vefat etmiş,neymiş kızın yanında olması gerekiyormuş mantığı ile.
Ama üç ay sonra paşa paşa döndü.
Ama tekrar bişeyleri bitirdik.Ve bitireli bugün tam on gün oldu.
Ama yapacak bişey yok.Eski sevgilisini eklemiş ve resimlerini beğenmiş facede yine.
Tuhaf oldum,ama yapacak bişey yok.

Son düzenleme:
beniiiiiiiim :lepi:
benim ki sadece dönmem değil sana bi daha hayatta seni seviyorum demem vs vs
gibi sözler etti
ama sonra aradı ne istiyosun dedi
kısacası eğer gerçekten seviyosa döner
erkekler çok çabuk sinirlendiği için bi anda öyle sözler çıkabiliyo ağızlarında
biz şuanda mutluyuz çok şükür :nazar:

Benimkini ben çocukluk ya iste lisede başkası icin terkettim önce sonra köpekler gibi pişman oldum bir hafta icinde geri dondum tabi bu bunu duydu barıştık ama bir hafta geçiyordu sana geri ısınamadim diyordu hep istemiyorum sevemiyorum aklima yaptığın geliyo diyordu ben iki sene böyle sevdim onu beni sevmese bile neler neler yaptı mektup yollardım yırtar yollardı geri parçalarını buluşmaya çağırırdim gelir o kadar ağır sözler söylerdi ki yanlış anlaşılmasın kesinlikle küfür degil hep hakettim derdim ama neyse bi gün ben yine onu uzaktan severken bi başkası ile çıktığını duydum ve o an onu bitirdim içimde aradan 1.5yıl gecti bende çıktım başkası ile ki hic ummadığım anda benimle barışmak istediğini unutamadığıni onu benim gibi kimsenin sevemeyeceğini söyledi şok oldum içimde ona karsi tek sey intikam duygusu idi neyse ilk barışmadım tabi bir ay felan sanirim o aradi ben ona ağır konuştum acı çektirdim derken en sonra bu demisti zaten ben kendimi tekrar sevdireceğim sana diye ki gercekten cok sevmiştim barıştık tabi barıştıktam sonra da bi sürü şeyler yaptim ama o hep benimle oldu ısrarla bende sevgisinden iyice emin oldum sene 2005den beri o oldu bi daha ayrılmadık ve o 1.5yıl ayrılığı hic saymayız 2001bizim miladimiz deriz

beniiiiiiiim :lepi:
benim ki sadece dönmem değil sana bi daha hayatta seni seviyorum demem vs vs
gibi sözler etti
ama sonra aradı ne istiyosun dedi
kısacası eğer gerçekten seviyosa döner
erkekler çok çabuk sinirlendiği için bi anda öyle sözler çıkabiliyo ağızlarında
biz şuanda mutluyuz çok şükür :nazar:

yaa maşallah Allah bozmasınnn a.s. ve darısı benim başıma benimki de ilerde kısmet herşey olabilir ama bi senle olmaz dedi ona yalan söledigimi düşünüo ve çok kıskançlık yaptıı.. Hep dua ediorum inşallah bi an önce döner pişman olur hem de çok çünkü ben onu çoooookkkk seviyorum o da kötü bi insan degil.. Bana hep sadık kaldı herşeyi bendimm :gitme:

bende varım bende,ağır laflar etmiştim oda
sevmiyorum seni bile dedi,peki dedim(gerçi bin kere seni seviyorum demiştir inanmaşımdır ama bir kere sevmiyorum dedi ona inandım )
ne aradım ne sordum
2 sene sonra döndü hemde ne dönmek karşımda eli ayağı titriyo
şimdide süper gidiyo Rabbim bozmasın kopan hersey istenirse tekrar bağlanır
:asigim:

Dönmek sorunları çözemiyorsanızda işe yaramıyor sadece vay be ben demek vazgeçilmezimde döndüye dönüşüyor sadece.Keşke herkes çözüm olacak şekilde dönse

Dönmek sorunları çözemiyorsanızda işe yaramıyor sadece vay be ben demek vazgeçilmezimde döndüye dönüşüyor sadece.Keşke herkes çözüm olacak şekilde dönse

Tarih tekerrürden ibaretse haklısın,ama biz o an ki sorunlara şimdi gülüyoruz aştık çünkü,darısı başına hihoyyyt

Benım sevgilim gitti ve donmedi hep doner umuduyla bekliyorum ama donecegi yerde daha da kotu oluyor hersey on gun oldu dayanacak gucum kalmadımafoldumbenmafoldumben
Kımlerin sevgilisi donmem dedi ama dondu kızlar nolur bu baslıkta paylasalım,asla bi daha sana donmem diyen erkeklerden geri donen oldu mu sizlere? donmeyenlerde yazsın
İlk ayrılıgımız bızım ve bitti diyor olmadı anlasamadık dıyor arkadaslarıma
boyle diyip de donen erkek arkadaslarınız var mı
mafoldumbenmafoldumben

tatlımmm 2 ay oldu biteli.. haa arasıra beni kontrol amaçlı arıyor.. Aman benden uzak olsun bırak tatlım yaa dönmesin..Salla

O ayrıldı, 7 ay boyunca ayrı kaldık.
Ne kendi arayıp sordu nede bana cevap verdi, bazen veriyordu onlardada olmaz artık bitti kabullen diyip duruyordu.
Sadece bunla sınırlı değil tabi ama kendinden çok emin konuşuyordu.
Hiç umudum kalmamıştı unuttum derken kendi döndü:hulya:
Ama sende dönecek diye bekleme unutmaya bak dönerse döner sonrasında kabul edip, etmemekte sana kalmış..
Biliyorum kolay değil, çok iyi anlıyorum seni.
Ama herşey kafanda bitiyor başka bir çaresi yok..
Erkekler dengesizdir, bukalemun gibi ortama göre renk değiştiriyor bu yaratıklarakannehir
takma kafana canım, giden gider.:gitme:
Sana sevgili mi yokboshayallersmile

geçen sene dengesizin biriyle çıkıyordum 3-4 kere ayrılıp barışmıştık. son 2 kere ayrılık yaşadığımızda bana beni unut demişti sonra tekrar dönmüştü. en sonunda tamamen ayrıldık unutmaya karar verdim ve unuttum başka biriyle çıkmaya başladım ve 11 ay olucak kesintisiz çıkıyoruz :asigim: eski sevgilim tekrar dönmeye çalıştı ama ben hiç yüz vermedim ve iyiki de vermemişim oh canıma değsin kaydirigubbakcemile3

biz de aşkımla 2.5 yıl önce ilişkimizin 1. yılında ayrılmıştık daha doğrusu o ayrılmıştı.. ben o zamanlar çok kaprisli ve umursamaz davranıyordum onu çok üzüyordum zaten benden hiç ayrılamaz diye düşünüyordum sonra bi bıraktı beni neye uğradığımı şaşırdım..ilk 2 hafta aralıksız mesaj attım arardım beni bırakma diye yalvardım nerdeyse ama bana seni hayatımda istemiyorum nefret ediyorum senden dedi. bi daha sakın beni arama dedi daha neler neler.. sonra kestim aramayı 2 ay sonra arayıp barışalım dedi :smiley-cool: tabi bu ayrılıktan sonra hatalarımdan ders çıkardım ve tekrarlamadım.. çok şükür o gün bugündür mutluyuz bi daha da hiç ayrılmadk :nazar:

geri dön geri dön ne olr geri dön umarım döner sadece umuyorum işte çok özledim onu ya

ben sewgilimle 3 yıldır birlikteyim sewgilim 3 yıl süre içerisinde ben seninle evlenmem diyodu ama evleniyoruz çünkü sabrettim umutla bekledim

sevgilim beni 1,5 ay önce terk etti..ama acısı hala ilk günkü gibi..içim yanıyo gözyaşlarım hiç dinmedi...o kadar özlüyorum ki onu ölüyorum sanki...ama biliyorum hiç dönmeyecek zaten dönsede eskisi gibi olabilir miyiz? hiç sanmıyorum..çok acı çekiyorum nefes alamıyorum ve işin kötüsü aynı yerde çalışıyoruz...

sevgilim asla dönmem bla bla dıye saydı sonrada yalvar yakar geri döndü...şimdide el üstünde tutuyor azcık burnunu sürttüm dıye zemuszemus

sevgilim asla dönmem bla bla dıye saydı sonrada yalvar yakar geri döndü...şimdide el üstünde tutuyor azcık burnunu sürttüm dıye zemuszemus

burun sürtmek nasıl oluyor banada öğretin Çok üzgünüm çoook

burun sürtmek nasıl oluyor banada öğretin Çok üzgünüm çoook

erkeğe çok sevdiğini belli, etmiceksin onu umursamıyormuş gibi davranıcaksın aramıcaksın sormıcaksın bir şey diyorsa he he tamam diceksin geçiştriceksin tersliceksin ama aşırıya kaçmamak şartıyla yani bu bir süre böyle gidicek ama tabi bu süre sana bağlı ne olduda neden burnunu sürtmek istediğine yani...

X