Kimlerin Sevgilisi dnmem dedi ama geri geldi. Burda paylasalm

sevgilim ilgisini tamamen kaybetmişti.benimle ilgilenmiyor aramıyor sormuyordu bende çok üzülüyordum.mafoldumben noldu bize dediğimde bende bilmiyorum inan dedi:eek:klava: o an tamam bitsin daha fazla dayanamıyorum dedim mafoldumben o da bunu istiyomuş gibi tamam bitsin bidaha dönmem aramam sormam arkadaşta kalmayız hep mutlu ol benden daha iyileri hak ediyor seni dedi. tüm gece ağladım :2: diğer gün napıyosun diye mesaj attı bende iyiyim dedim. iyi olmadığını biliyorum bende iyi değilim alışamadım yokluğuna dedi.ertesi gün seni seviyorum unutma bunu dedi. :kedi: 5 gün sonra bi gece ikimizde dayanamadık gururumuzu bi kenara attık ve barıştık. 1 ay oldu barışalı 3 senelik sevgilim gerçekten ayrılınca insan değerini daha bi iyi anlıyo şuan kavga bile etmeyiz :asigim:

benimki ( artık değil ) 2 yada 3 senelikken ayrılmıştık. hem de ne ayrılma neler söledi bitirdi. sonra ben telefonumu falan değiştirdim. ayrı şehirlerdeydik de... bigün bi mail seni unutamıyorum sensiz yapamam falan... o zaman affetmiştim. şimdi yine gitti ama bu sefer bi farkla, başka birini bulmuş:) hem de benden ayrılmadan... bakalım ne olacak. çok da derdim değil artık ilk zamanlar üzüldüm nasıl başkasını seveer falan diye. aldatılmak en büyük korkumdu. ama başıma gelince baktım öldürmüyo. aksine güçlendiriyo. onsuz çok daha iyiyim. zaten açıkçası ona fazlaydım ben :):) neyse bakalım yeniden geri dönecek mi ? ama bu sefer dönerse farklı bişeyle karşılaşacak:):)

bu arada çok güzel bi sözle karşılaştım geçenlerde. sizinle de paylaşayım;
"Vazgeçtiğin Topraklar Senindir." by Jesus Christ...

X