Konyalı Mart Anneleri Haydi Burada Toplanalım mı?

tkaplan

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Ekim 2008
125
2
44
slm arkadaşlar ben sıl nete giremiyorum ama konyalı arkadaşlarla daha sık görüşmek istiyorum.(önce konyalıları öğreneceğim tabi)belki dışarıdada görüşürüz ne dersiniz hoş olmazmı?

slm arkadaşlar ben sıl nete giremiyorum ama konyalı arkadaşlarla daha sık görüşmek istiyorum.(önce konyalıları öğreneceğim tabi)belki dışarıdada görüşürüz ne dersiniz hoş olmazmı?

merhaba canım ben de konyadayım kızım var neden olmasın görüşelim.ismim leyla kızımın adı pınar naz.herkese tatlı uykkular güzel rüyalar.

merhaba canım ben de konyadayım kızım var neden olmasın görüşelim.ismim leyla kızımın adı pınar naz.herkese tatlı uykkular güzel rüyalar.

menun oldum bende tuba.oğlumun adı burak.şuan için ev hanımıyım.burak biraz büyüsün yine çalışma hayatına döneceğim inş.sen çalışıyormusun?aslen ankaralıyım.baba öğretmen olduğu için konya da idik.eşimde konyalı.altınekinli.yani artık bende konyalı oldum sayılır.sizler nerelisinz?

menun oldum bende tuba.oğlumun adı burak.şuan için ev hanımıyım.burak biraz büyüsün yine çalışma hayatına döneceğim inş.sen çalışıyormusun?aslen ankaralıyım.baba öğretmen olduğu için konya da idik.eşimde konyalı.altınekinli.yani artık bende konyalı oldum sayılır.sizler nerelisinz?

merhaba canım aslen mersinliyiz ama konyalıyız artık annemin babamın çocuklugu konyada geçmiş.ben ev hanımıyım evimiz büyük kipanın yanın da görüşmek dilegiyle.ogluşunu öpüyorum canım.opuyorumnanaktan:nazar:

merhaba canım bendde konyadanım, adım meral, metin meriç isminde bir oğlum var.... güzel bir başlık açmışsın teşekkürler...

slm kızlar.benim netim kesildi.siz coşmuşsunuz.sevindim.ben mta civarında oturuyorum.daha müsait zamanda görüşelim.byy

bende konyalıyım ama ankaradayım :)isterdim görüşmeyi ama imkansız:KK43:ankaraya gelin beklerim...

Merhaba arkadaŞlar buluŞalım denılıo ama kalıo Öylece hadı yapalım bır ayarlamada gÖrÜŞelım artık

buluşalım canım valla ortak bi zaman ayarlarsak inşallah bende hepinizi kaydirigubbakcemile5görmek istiyorum

merhaba arkadaşlar konu böyle kalmış ama belki canlanır.bende konyalıyım ve 3 aylık hamişim

X