Cilt Bakımı Ürünleri güneş koruyucu ne seçmelisiniz ???

Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri

okyanyus

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
11 Temmuz 2009
1
0
44
arkadaşlar merhaba
güneş koruyucunun güneşin zararlı etkilerine karşı cildin uva ve uvb ışınlarından korunmasını sağlayan böylece akne leke hatta kırışıklık ve sarkmaların ama en önemlisi cilt kanseri oluşumunu engelleyen bir bariyer görevi vardır.hiç bir g.koruyucu kısa vadede görebileceğiniz etki göstermez.
sadece denize girerken değil gündüz de yazın da kışında g.koruyucu kullanmak mecburidir.
biçok marka g.koruyucu var.seçimi nasıl yapmalısınız?
arkadaşlar güneş kouyucular 2 ye ayrılır fiziksel koruyucular kimyasal koruyucular

kimyasal koruyucular güeşin zararlı ışığını kendi içinde barındırır yani sünger gibi emer.
fiziksel koruyucular ise güneş ışığını geldiği gbi kırarak geri gönderebilme özelliğine sahiptir.duvar gibi yani.
sizlerin ifade ettiği sürdüm suratım bembeyaz oldu dedikleriniz fiziksel koruyuculardır.içlerinde titanium dioxid veya çinko oksit vardır. isterseniz bakın ürününüze.
açıkçası ben hiç bir zaman kozmetik ürün önermiyorum.bileşelerin oranları az olduğu için problemlere gebedir.
bir arkadaşım kayısı yağı e susam yağı iyi geldi demiş.arkadaşlar okuyunca inanın çok üzüldüm çünkü her ikiside sadece çok kuru ciltlerde kullanılabilir.allah korusun yağlı cildi olan birisi bu ürünler kullansa akneye boğar.
dermokozmetiktir esas olan arkadaşlar bilginize.
bir diğer nokta fiyat.
arkadaşlar dikkat ettinizmi 10 liraya aldığınız g.koruyucu hacim olarak en küçüktür.la roche posay mililitre olarak 50 ml civarında yani çok az avene de öyle ayrıca bembeyaz tabaka cabası.
tavsiyem tek kelimeyle dcl güneş koruyucuları.neden mi?

spf 30
118 mililitre yani yaklaşık 7-8 ay kullanabilirsiniz.
beyaz bir tabaka bırakmıyor.kokusuz.
inanın kapalı mekanda iseniz bir kez tatbik ediyorsunuz.denizde ise 4 saattte bir.
6 aydan büyük çocuklarda kullanabilir.
spf 30 avrupa standartlarına göre spf60 a tekabül ediyor.

spf25 kimyasal koruyucu
nemlendirme özelliği var
roaccutane veya zoretanin kullananlarda nemlendirdiği için kullanabilir.
118 ml.

alternatifi sadece ddf organik grubu.
dcl nin ürünleri verdiğiniz paraya değer....emin olun rahat olun hoşçakalın.....

arkadaşlar laroche posay göz altı için olan stik şeklinde güneş koruyucusu ve cilt için olanını almayı düşünüyorum sizce nasıl kafam karıştı bide biothermi önerdi bir arkadaşım tatile çıkcam biran önce karar vermem lazım.kullanan varmı bu ürünleri aranızda

X