Kk Dil uzamas!!

ezzoo

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Haziran 2009
475
2
36
merhaba herkese
bu sabah kardeşim uyandığında boğazına birşeyin takıldığını hissetmiş.aynada baktığında küçük dilinin dili üzerinde olduğunu görmüş..şimdi doktora gitti..ama ben buraya da yazmak istedim..bilgisi olan,.çevresinde görmüş olan bilgilerini paylaşabilir mi?ne yedirmemiz gerekiyor.internetten araştırdım ödem olabileceğini öğrendim..ödem protein eksikliğinden olduğunu biliyorum derslerimden..sizden de bilgilerinizi werirseniz sewinirim..hoşçakalın

aynı durumu şuan ben yaşiorum gecenin bu vaktinde mahvoıldum bilgisi oln lütfen yassın

aynı durumu şuan ben yaşiorum gecenin bu vaktinde mahvoıldum bilgisi oln lütfen yassın

canm kardeşim doktora gitti.dinlenmesini söylemiş.hap falan yazmış.sprey falan..ama yaşlandığında tekrarlar ameliyat dedi :çok üzgünüm: ama sen de bi git bakalım doktora,,inş senn o kadar ciddi değildir :Saruboceq:

Geçmiş olsun Öncelikle.ılk kez duyuyorum Küçük dil büyürmüymüş...Ameliyat olsa ses sorunu yaşamazmı acaba?

önce inanamadım yazdıklarına.acaba dalga mı geçiyo diye.geçmiş olsun canım Allah şifa versin

konu çok eski ama ben yinede cevap yazmak istedim,aynı durumu yaşadım çnkü.uyandığımda bademciklerim şişmişti.ve küçük dilim dilme kadar uzamıştı.ve dilime degmesi boğulma hissi veriyordu bana.soğuk algınlığı geçiriyordum.doktora gttim hemen.baya korkmuştum.ama korkacak bişey yokmuş aslında.bi ilaç yazdı.uyku yaptığı için gece içmemi söyledi.yatmadan 1 saat önce iiçtim ve sabaha hemen gecti.1 gecede geçiyor yani korkulacak bşey yok.

konu çok eski ama ben yinede cevap yazmak istedim,aynı durumu yaşadım çnkü.uyandığımda bademciklerim şişmişti.ve küçük dilim dilme kadar uzamıştı.ve dilime degmesi boğulma hissi veriyordu bana.soğuk algınlığı geçiriyordum.doktora gttim hemen.baya korkmuştum.ama korkacak bişey yokmuş aslında.bi ilaç yazdı.uyku yaptığı için gece içmemi söyledi.yatmadan 1 saat önce iiçtim ve sabaha hemen gecti.1 gecede geçiyor yani korkulacak bşey yok.

ilacım ismini özelden atar mısın. doktoruma sorucam.o çözüm bulamadı. çaresizim.

merhaba herkese
bu sabah kardeşim uyandığında boğazına birşeyin takıldığını hissetmiş.aynada baktığında küçük dilinin dili üzerinde olduğunu görmüş..şimdi doktora gitti..ama ben buraya da yazmak istedim..bilgisi olan,.çevresinde görmüş olan bilgilerini paylaşabilir mi?ne yedirmemiz gerekiyor.internetten araştırdım ödem olabileceğini öğrendim..ödem protein eksikliğinden olduğunu biliyorum derslerimden..sizden de bilgilerinizi werirseniz sewinirim..hoşçakalın

Benim k.p de olmuş. Dr ilaç vermiş . 10 gün sona geçmezse ameliyat demişler:KK53:

Arkadaşım merhaba
Forumda paylaşmış olduğun küçük dil sarkmasıyla ilgili rahatsız ediyorum. Benim eşimde var aynı problem.Ne denediysek geçiremedik, bahsettiğin ilacın ismini verebilirsen çok mutlu olurum.Şimdiden teşekkür ediyorum .

Arkadaslar merhaba bu konuda bende muzdaribim sanki kucuk dilim bogazima degiyor ve orada birsey takili kalmis gibi hissetiriyor ilacin ismi nedir acaba ozelden mesaj atabilir misiniz

X