Premature Bebekler tükürük sorunumuz var bakın lütfen

37 haftadan önce gerçekleşen doğumlar prematüre doğum olarak adlandırılır. Bu haftadan önce doğan bebeklere de prematüre bebek denir.

EFSANE202

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Nisan 2008
419
7
arkadaşlar merhaba dün gece bebeğim bizi çok korkuttu tükürüğü boğazına tıkanmış sesi rengi hareketleri farklıydı allaha şükür hemen ddüzeldi şu anda bebeğim 3 aylık düzeltilmiş yaş 1 aylık böyle sorun yaşayan oldumu ve böyle bu durumda ne yapmalıyım??
yardımcı olun lütfen:çok üzgünüm::çok üzgünüm:

arkadaşlar ayrıca ben bebeğime su vermelimiyim?günde 1 kez mama veriyorum 60 yada 90 cc kadar değer öğünlerde anne sütü alıyor hiç cevap veren yok umarım buna cevap alırım???????

arkadaşlar ayrıca ben bebeğime su vermelimiyim?günde 1 kez mama veriyorum 60 yada 90 cc kadar değer öğünlerde anne sütü alıyor hiç cevap veren yok umarım buna cevap alırım???????

canim benim öncelikle bebegini ALLAH im saglikli ve sihhatli anne babasiyla birlikte uzun ömürler versin ...
gecmis olsun sükür bebegine birsey olmamis , kucuk hassas bebeklerde bu gibi durumlar olabiliyor sana tavsiyem bebegin yattigi yatagi biraz yukselt ama demek istedigim yastigini degil belden ust tarafi yuksek dursun boyle hafiften dikey olsun , bebegin daha rahat nefes alacaktir herhangi bir durumda , ..
su konusuna gelince yari yariya mama ve anne sutu kullaniyorsan azcik su ver sade anne sutu olsaydi gerekli olmazdi suya ..
minigini öptüm canim Şeniz

canim benim öncelikle bebegini ALLAH im saglikli ve sihhatli anne babasiyla birlikte uzun ömürler versin ...
gecmis olsun sükür bebegine birsey olmamis , kucuk hassas bebeklerde bu gibi durumlar olabiliyor sana tavsiyem bebegin yattigi yatagi biraz yukselt ama demek istedigim yastigini degil belden ust tarafi yuksek dursun boyle hafiften dikey olsun , bebegin daha rahat nefes alacaktir herhangi bir durumda , ..
su konusuna gelince yari yariya mama ve anne sutu kullaniyorsan azcik su ver sade anne sutu olsaydi gerekli olmazdi suya ..
minigini öptüm canim Şeniz

canım teşekkür edrimmmopuyorumnanaktan

benim kızımdada bu sorun yaçandı yatağının ayaklarının altına biraz destek yaptık ve çok azda olsa meğilli oldu bir dahada yaşamadık. sağlıklı günlerde büyüsün miniğin.

X