Amerikan kalp vakfı diyeti deneyimleri....

hamis

her işimi kendim yaparım .
Pro Üye
Anneler Kulübü
6 Temmuz 2009
3.534
2.757
arkadaşlar ya liste çok mantıklı geldi yazayım size bakın sizde ikna olacaksınız benimle birlikte başlamak isteyen olursa yapmayı çok istiyorum hem haftada 2.5 kilo yapar çok da sağlıklı geldi

10 kilo fazlası olanların yapabileceği bu diyet tüm besin ögelerini içeriyor. Bu diyette erkekler, günlük porsiyonu yüzde 50 artırabilir. 4 haftada 10 kilo vermek mümkün. AMERİKAN KALP VAKFI DİYETİ - 2

Hedef kilo : 1 ayda ortalama 10 kilo
Hedef kalori : 1300 Kcal

Günlük Menüler

30 gün boyunca

Sabah: Çay, kahve (şekersiz), 2 kibrit kutusu peynir, salata, 1 ince dilim ekmek.

Öğle: 3 köfte kadar et veya tavuk veya balık (90 gr.), 1 ince dilim ekmek veya 1 kase çorba, salata, 1 ince dilim ekmek veya 1 adet kaşarlı yağsız tost, çay, kahve (şekersiz)

İkindi: 2 porsiyon meyve veya 2 adet galeta

Akşam: 5-6 yemek kaşığı sebze yemeği, salata, ince bir dilim ekmek

Gece: 2 porsiyon meyve.

Bu diyette günlük menü diyet süresince aynıdır.

ne dersiniz varmısız benimle bekliyorum..a.s.

Son düzenleme:
Canım bende yaklaşık 20 gündür bu diyeti yapıyorum diyetisyene giden boyu ve kilosu benimle aynı olan bir arkadaşım önerdi.Kaç kg verdiğimi bilmiyorum ama 1 beden küçüldüğümü net biliyorum ,nerden diyecek olursan diyete başlamadan önceki haftalardan birinde aynı mağazada aynı pantalonu denemiştim,almamıştım.Geçen hafta eşimle almaya gittik 1 beden küçüğü ii oldu,hatta dün ilk kez giydim bol gelmeye başlamış.Şu anda göbişim nedeniyle 40 bedenim ,giderse 38 olacağım.

Bu diyet gerçekten çok sağlıklı tavsiye ederim.

bide mısra kaç tan kaça düştün diyette bahsedildiği gibi ayda 10 kilo veriliyormu lütfen yaz çok merak ediyorum

arkadaşlar nerdesiniz, kaç kilo verdiniz, yazsanız! topiğinine sahip çıksanız ya!b

bu diyete başladım 2 gün oldu....işe yarıyor açta kalınmıyor...10 gün sonra kaç kilo verdim yine yazarım .1 saat yürüyüşte yapıyorum günde

bir kez diyet uyguladım oda bu diyet bi dergide gördüm uyguladım 1 kilo verdim:) başka yok

aa pardon ben bunu 3 günlüğünü uyguladım şok bir diyetti adı aynı 3 dünde 4,5 diyordu
ama 4 günde 1 kilo vermiştim

bu diyeti yaptığım ilk ay 8 kilo toplamda 8 ayda 24 kilo verdim gayet sağlıklı ve mantıklı görünüyor..

ben kendim yazmıştım listemi farkında olmadan bilinçli bir diyet hazırlamışım

yarın bu diyete başlıyorum.güzel sonuçlar alırım umarım :-)

Bende başlayacağım bu diyete çok zor gibi görünmüyor. Bu sabah t artıldım.
Başlangıç kg : 83.800

Sonuçları yazacağım. herkeze başarılar

Son düzenleme:
Bende başlayacağım bu diyete çok zor gibi görünmüyor. Bu sabah t artıldım.
Başlangıç kg : 84.800

Sonuçları yazacağım. herkeze başarılar

ben ilk günümü tamamladım gerçekten hiç zor değil açlık hiç hissetmedm :-)
teşekkürler ayrıca sana da başarılar :-)

ben ilk günümü tamamladım gerçekten hiç zor değil açlık hiç hissetmedm :-)
teşekkürler ayrıca sana da başarılar :-)

Canım bence var yaa hiç bir şey zor değil.. kararlı olmak lazım ilk birkaç gün zor gececek hepsi o. Bende zaten 1.5 aydır diyetteyim. sayılır zorlanacağımı hiç sanmıyorum. diyete başladğım ilk gün gece uyanıp son ara öğünde yediğim elmanın kabuklarını bile yemiştim. şuan alıştım sayılır... başaracağıma inanıyorum :)

Son düzenleme:
arkadaşlar ya liste çok mantıklı geldi yazayım size bakın sizde ikna olacaksınız benimle birlikte başlamak isteyen olursa yapmayı çok istiyorum hem haftada 2.5 kilo yapar çok da sağlıklı geldi

10 kilo fazlası olanların yapabileceği bu diyet tüm besin ögelerini içeriyor. Bu diyette erkekler, günlük porsiyonu yüzde 50 artırabilir. 4 haftada 10 kilo vermek mümkün. AMERİKAN KALP VAKFI DİYETİ - 2

Hedef kilo : 1 ayda ortalama 10 kilo
Hedef kalori : 1300 Kcal

Günlük Menüler

30 gün boyunca

Sabah: Çay, kahve (şekersiz), 2 kibrit kutusu peynir, salata, 1 ince dilim ekmek.

Öğle: 3 köfte kadar et veya tavuk veya balık (90 gr.), 1 ince dilim ekmek veya 1 kase çorba, salata, 1 ince dilim ekmek veya 1 adet kaşarlı yağsız tost, çay, kahve (şekersiz)

İkindi: 2 porsiyon meyve veya 2 adet galeta

Akşam: 5-6 yemek kaşığı sebze yemeği, salata, ince bir dilim ekmek

Gece: 2 porsiyon meyve.

Bu diyette günlük menü diyet süresince aynıdır.

ne dersiniz varmısız benimle bekliyorum..a.s.

ben de bu diete yarın başlıorum inşallah Allah'ın izni ve kerametiyle :KK51: 15 kilo fazlam var...çok mantıklı geldi...hoş ve sıkmayan bir dietmiş ciddi.... 2 haftada 8 kilo vermiştim buna benzer bir dietle... bunu görünce o aklıma geldi... inşallah başarılı olurum :KK66:

Arkadaaslr bu diyetle arkadaşım ayda 9kilo verdi hemde hiç zorlanmadan.onun diyeti dondurmalı Amerikan k.vakfı diyeti idi bende başlıcam Pazartesi gelismeleri yazarim

bende buna benzer bır lısteyle basladım dıyete hemen hemen aynı gıbı. hatta bugun baslamıstım . şimdi de bu konuya rastladım. sonucları yazarım bı hafta bittikten sonra :KK16::KK53:

X