Örgü Yeni Başlayanlar İçin Örgü Dersleri

Bebek örgüleri, örgü teknikleri, Tığ işi örgüler, Örgü oyuncaklar, Örgü takılar,
kızlar bende bunu biliyorum sadece ama ilerletemiyorum çok isterdim bişiler örmeyi:KK43::KK43:
acep var mı bunun bi formülü

o kadar isterdim ki anlayıp uygulamayı. ama aklımda kalmıyor ne dantel ne de örgü. sadece basit haroşa falan yapabiliyorum. ama gördükleri deseni cıkarabilenlere hayrnım acıkcası. eger ayrıntılı ve iyi anlatımlı bi örgü eğitim videosu paylaşabilirseniz mutlu olurum. çünkü evime örgü battaniyeler eşime kazak ve salonuma yastık kılıfları örmek istiyorum. :KK43:(8

Resimler gözükmüyor acaba bi çözüm bulunabilir mi ? neyden kaynaklanıyor ? Yardımcı olursanız sevinirim.

DÜZ ÖRGÜ ÖRMEK
dzrg15dite1.gif

TERS ÖRGÜ ÖRMEK
tersrg24muos0.gif

ÖRGÜ DÜZDEN BİTİRME İŞLEMİ
rgybitirme1tzni4.gif

ÖRGÜYÜ TERSTEN BİTİRME İŞLEMİ
terstenrgybitirme3rgis7.gif

SAÇ ÖRGÜSÜ YAPMA İŞLEMİ
sargsok4pkos4.jpg

ÖRGÜDE İKİ PARÇAYI BİRLEŞTİRME İŞLEMLERİ
rgydikme0rrur3.png
ben resim göremiyorum.

Arkadaşlar dev örgü iplerinin nerede bulunduğunu bilen varmı birkaç saat içinde koca battaniyeyi örüyolar

Merhaba arkadaşlar youtube kanalımızı takip ederek, örgü hakkında birçok teknik öğrenebilirsiniz.

Son düzenleyen: Moderatör:
yaa arkadaşlar Allah rizasi icin şu yakadan başlamalı bebek giysileri hirka veya suveter-yelek nasil yapiliyor? bilen lutfen yazsin yaa yapamiyorumm :KK43:

yaa arkadaşlar Allah rizasi icin şu yakadan başlamalı bebek giysileri hirka veya suveter-yelek nasil yapiliyor? bilen lutfen yazsin yaa yapamiyorumm :KK43:

bunu bende henüz cözemedim daha dogrusu denemedim de artirarak yapiliyor. Instagramda Mutlu TAsarim sayfasini takip etmeni tavsiye ederim orada birsürü tarif var hemde gayet anlasilir

X