Örgü Yeni Başlayanlar İçin Örgü Dersleri

Bebek örgüleri, örgü teknikleri, Tığ işi örgüler, Örgü oyuncaklar, Örgü takılar,
merhaba bulabildinmi? Sanirim dolayipta artiriyorlar. Ben daha hic öyle artirma yapmadim. Suan bir efeyelegi yapiyorum bitsin öyle birsey basliycam

cnm sorma yaa ben kolu ensesi nasil ortaya çıkıyo anlamiyorum evet dolayarak arttiriyolar ve ayiriyosun ilmek ilmek sayarak. ben de deniycem bi kere daha bakalim...

nako tv yakadan başlanan hırka modeli diye youtube da çıkıyo ama ben yine anlamiyorum :KK45:

cnm sorma yaa ben kolu ensesi nasil ortaya çıkıyo anlamiyorum evet dolayarak arttiriyolar ve ayiriyosun ilmek ilmek sayarak. ben de deniycem bi kere daha bakalim...

nako tv yakadan başlanan hırka modeli diye youtube da çıkıyo ama ben yine anlamiyorum :KK45:

bende kitaplardakini zor anliyorum kisaltmalardan ötürü. Genelde parca parca örülen seyler ördüm bugüne kadar

Merhaba
Aranıza yeni katıldım. Benim sizlerden bir ricam olacak :) Anneme yelek örüyorum. Acemiyim. Şu an tam koltuk ve yaka kısmına geldim. yeleğin ön kısmında yaka keseceğim kenarda lastik kısmında lastikle beraber örmek kaydıyla nasıl yaka kesebilirim. Yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler.

X