Cinsel isteksizlik

H

hoff

Ziyaretçi
böyle bir başlık varmı bulamadım. Ama başım belada. Vajinusmusu atlattık şimdide isteksizlik var bende zevk alamıyorum. napıcam akıl verin lütfen.:Saruboceq:

evvelâ bir hekime danışın
tahlil v.s. muayenenizi yaptırın
bedensel mi psikolojik mi veya ne olduğu konusunda hekim sizi yönlendirecektir.

zannetmem ki biz size buradan yardımcı olabilelim..

canım bendede aynı problemler vardı dr gittim hormon thlili yatırdım hormonlarım çok yüksek çıktı tedavi sonrası herşey normale döndü ii bir jinekolağa gitmeni tavsiye ederim

şimdi nasıl anlatayım nasıl tarif edeyim.. hani eşinle öpüşürken mutlu olursun ne bileyim hissedersin dudaklarını dilini zevk alırsın.. bu cinsel zevk denen olay birleşme sırasındada aynı böyle birşeymidir ben hiçbişey hissetmiyorum ya sadece girip çıkıyor daha nasıl söyleyim ben bunu? öpüşmek daha zevkli geliyor. :KK43:

bence en kısa zamanda doktora git yoksa eşin bunu farkedince çok üzülür sanden uzaklaşabilirde o sana yaklaştıkca uzaklaşırsın ozamanda aranıza mesafe girer evlilikte cinsellik çok önemli...

canım ben bu konu ile ilgili aile planlaması bölümünde bir konu açmıştım . benim bu olayım doğum yaptıktan sonra ortaya çıktı ondan önce problemim yoktu . Bende doktora gitmeni tavsiye ederim.

bence zamanla ilgili bir şey
ilk evlendiğimde bir süre ben de ilişkiden zevk almıyordum
yani alıyordum da orgazm denen şey tam olmuyordu
kendini ve vücudunu tanıdıkça
içindeki zevk alamıyorum düşüncesini de kenara atınca
zevk alırsın
eşinin anlayışlı olması, seni hazırlaması da önemli
ama asıl iş sen de bitiyor
kendini rahat bırakman ve istekli başlaman çok önemli
tabii sağlık problemi olup olmadığı da araştırılmalı

canım bak kendinde demişsin daha ilişkiye yeni başlamışsınız
herşeyin hemen olması zaten mucize
biraz araştırırsan görürsün
zamanla bedenlerinizi tanıdıkça herşey dah kolaylaşacaktır
ama acele etme ve ne zaman olacak diye düşünme
beynin bomboş olsun o an hiç bişey düşünme
tabi eşinin de önemli payı var tat alman için oldu bittiye getirmemesi lazım herşeyi anlarsın işte fazla açmak istemiyorum
ilişki biraz uzun olduğunda ve sende kendini kaptırdığında olay çözümlenir
bence eşine durumdan uygun bi dille bahset eğer oldu bittiye getiriyorsa
ama kırmadan gücendirmeden psikolojısını bozmadan...
iki yıl bende yaşadım dediğin olayı
ve sonunda öğrendim nasıl olduğunu benimki biraz uzun sürdü umarım seninki daha kısa sürer
ben illaki sağlıkla ilgili bişiy olduğunu düşünmüyorum kadınların büyük bir çoğunluğunda bu problem var ve çoğu söylemiyorlar gizliyorlar
sen ne kadar rahat olursan olay daha çabuk çözümlenir inan bana

Son düzenleme:
evet canım bende arkadaşlara katılıyorum ZAMANLA öğreniyorsun herşeyi başlarda girdi çıktı bu ne yaa bumuymuş falan oluyor insan neticeyle ilgilenme ayrıntılara takıl biraz oldu bitti noldu şimdi deme
Keşfetmeye bak oda zamnla olcak ama olcak meraketme...

benimki psikolojik bi durum. eşim dediki sen istemiyorsun bende istemiyorum :) onu ne kadar çok sevdiğimi hatırlayıp öyle denicem zevkli olduğunu düşüncem bakalım işe yarayacakmı rolde yapmak istemiyorum.

Aynı durum bendede var arkadaşım
bende hiç zevk alamıyorum bu durumdan çok rahatsızım aslında
eziyetmiş gibi geliyo hiç istemiyorum ne yapıcağımı şaşırdım
bide çocuk istiyoruz biz oda olmu ne yazıkki eşimin spermleri az
daha çok beraber olmamız gerekiyoken içimde hiç istek yok
okadar zor bi durumki seni çok iyi anlıyorum
bende normal bi cinsel hayatım olmasını isterdim ama olmuyo işte
inşallah düzeliriz tez zamanda bu eşimizede kendimizede haksızlık çünkü

7 yıllık evliyim hiç bişi yaşamadım (ilişki var tabii) ne haz,ne orgazm gitmediğim haydar dümen kalmıştı ona gittim...olmadı kabullendim artık öyle yaşıyorum duvar gibi hissiz..bi çocuğum olsun istiorum oda yok...böylede ölücem biliorum...kısacası kabullendim.

7 yıllık evliyim hiç bişi yaşamadım (ilişki var tabii) ne haz,ne orgazm gitmediğim haydar dümen kalmıştı ona gittim...olmadı kabullendim artık öyle yaşıyorum duvar gibi hissiz..bi çocuğum olsun istiorum oda yok...böylede ölücem biliorum...kısacası kabullendim.

:eek:lmaz: yaa lütfen yapmayın böyle kabullenirseniz böyle devam eder daha yaşınız kaç :1shok: bu arada herkes vajinal orgazm olmak zorunda değil orgazmın çeşitleri varmış :kedi: sizde farklı olanını deneyin :kedi: açıkça yazamanıyorum ama vardır bir yolu :eek:

Canım üzülme böyle inanki bende öylyim
bende 5 yıllık evliyim benimde çocuğum yok
bende çok istiyorum ama napalım elden bişey gelmiyoki
elden gelen herşeyi yapıyoruz zaten
Allah yardımcımız olsun

Canım üzülme böyle inanki bende öylyim
bende 5 yıllık evliyim benimde çocuğum yok
bende çok istiyorum ama napalım elden bişey gelmiyoki
elden gelen herşeyi yapıyoruz zaten
Allah yardımcımız olsun

ama vardır bir çözümü mutlaka
hem zevk almamakla çocuk olmaması arasında bağlantı olduğunu sanmıyorum
inşallah bir an önce kavuşursunuz bebeklerinize

ama vardır bir çözümü mutlaka
hem zevk almamakla çocuk olmaması arasında bağlantı olduğunu sanmıyorum
inşallah bir an önce kavuşursunuz bebeklerinize

Amin çok sağol
Canım bencede ondan değil çocuk olmaması
yani belki etkisi vardır ama tamamen ondan değil
benim eşimde sperm azlığı var ondan
ama normal bi cinsel hayatımın olmasını tabi isterdim

Sadece orgazmı hedefleyerek sevişmek, alınabilecek hazları azaltır. Doyumlu bir sevişme çiftlerin uyumuyla ve istekliolmakla başlar orgazm zaten arkasından gelecektir yani. Ama bu işi görev olarak görmemek lazım :) Tecrübe önemli :)

bazı şeyler oturana kadar maalesef ki bunlar olabiliyor .. eşinin ne istediğini senin ne istediğini anlayana kadar ..

zaman en iyi ilaç olucaktır ..
ön sevişme süreniz de önemlidir ..
dokunuşun şekli bile ..

küçük oyunlar oynamak sorunu çözücektir bence

arkadaşlar evliliğin ilk yıllarında normal bu durum zamanla orgazm yaşanıyor bende orgazm yaşıyorum ama boşalamıyorum npl uzmanına bile gittim vajinal zevk değil klitoral zevk alıyorsun dedi sizde böyle deneyin ayrıca kadının orgazm olmasıyla çocuk olmuyorki ilişkiye girdiğinizde sağlıklıysanız ve eşinizde boşalıyorsa çocuk olur ama hiç ilişkiye bile girmek istemiyorum diyorsanız bi jinekolog ve birde psikolog yardımcı olur.

Önceden zevk alıyordum, ne zaman ki bebeğe karar verdik, doktora gittim ilişki günleri önerdi bende istek bitti çünkü ilişki vazife oldu amacı farklı oldu. .

Hep diyorum erkek tarafı ben olsaydım tık olmazdı bende bebek memekte hak getire.

Allahtan kadın tarafıyım işin.

X