Kontakt Lens Bu da benim Lensli Gzlerim... Nasl?

ay ben saçlarına bayıldım.gözlerinde pek belli olmuyo uzaktan çekinmişsin fotoğrafı.mavi sanırım ama.daha yakından bi fotoğraf koy istersen

Bence de yakışmış canım çok güzelsin maşallah
Daha koyu rengi kendini ço belli eder ele verir...

biz lenslerinizi göremedik
konunuz lenslerinizi bize göstermek ise bu fotoğrafta lensleriniz, hakkında,hiç bir şey anlamak mümkün değil.. ,lens bölümüne bakarsanız resimlerden, lensleri göstermek için ne kadar yakın ve net çektiğimizi göreceksiniz.,böylece lenslerin yapısını ve rengini daha iyi anlayabiliyoruz.
ha,olay saçlarınızı göstermekse çok güzel. yakışmış size...:nazar:

biz lenslerinizi göremedik
konunuz lenslerinizi bize göstermek ise bu fotoğrafta lensleriniz, hakkında,hiç bir şey anlamak mümkün değil.. ,lens bölümüne bakarsanız resimlerden, lensleri göstermek için ne kadar yakın ve net çektiğimizi göreceksiniz.,böylece lenslerin yapısını ve rengini daha iyi anlayabiliyoruz.
ha,olay saçlarınızı göstermekse çok güzel. yakışmış size...:nazar:

aynen katılıyorum..sonuçta gözlerin rengi seçilmiyo,daha yakından bi fotonuzu koyarsanız,bizde ayırt etmiş oluruz..pcye yaklaşmaktan ekrana yapıştımmmmdelikafaduldendelikafaduldenartı saçlarınız çok süperr,number oneeee:lepi:

buda yakından olan resim

Eklentiler

• $adsız123456789ipek.JPG
    $adsız123456789ipek.JPG
    14,4 KB · Görüntüleme: 138
sophistic. ve çok rahat kullanımı. uyurken bile çıkarmanıza gerek yok . kayma falan asla yapmıyo. batma olayıda yok . güzel yorumlarınız için çok tşkler

sphistiğin 3 renginide kullandım. mavi gri ve yeşili.
bu ne rengi acaba. bende bu 3 renk çok farklı durmuştu.. mavisi bilhassa...

X