10. gün beta hcg niz kaç çıktı kızlarr

Kizlar bugun 12. Günüm ve degerim 72.28 10. Günde 67.43 tü benim gibi degeri az artan var mi..cok üzüldüm ben...

benımde 3. gün embriyosuydu. bugun 10. gunum dayanamayıp test yaptırdım. hcg :1,20 çıktı :KK43: sanırım negatif bu değer yükselmez gibi geliyor. acaba var mıdır bu degerın yukseldıgı bana umut olsun???

elif hanım, sonuç ne oldu sızın . katladımı değer. benımde su an 10.gun degerım 0.1 . sanırım negatıf çıkacak 12.gunde

canım ben 10.gün kan testi yaptırmadım ama 5. gün 1.40 küsur birşey çıkmıştı 12. gün ise 355.70 çıkmıştı.hiç belli olmuyor yani bu yükselmeler 2 günde 1 katı yükselmesi lazım normal bir gebelikte ama 7 günde 355 katı da yükselebiliyor bak örnek benim işte.:)))
mrb benim tup bebek tedavisinde 8.gunum beta degerim 7.16 cikti sizce hamilemiyim veya sansim varmi:KK43:

bugün benim 10. günüm ve değerim 5 çıktı sizlerin nasıldı, normalde kaç çıkmalı;?

Canım merhaba inşallah değerin artar bazen geç döllenme olabiliyor. Benim 9. Gün 20 çıkmıştı ama sonra düştü kimyasal oldu. Bi arkadaşın 11. Gün 13 çıkmıştı onun devam etti gebeliği yani hiç belli olmuyor. Eski konuymuş ki :110:

Canım merhaba inşallah değerin artar bazen geç döllenme olabiliyor. Benim 9. Gün 20 çıkmıştı ama sonra düştü kimyasal oldu. Bi arkadaşın 11. Gün 13 çıkmıştı onun devam etti gebeliği yani hiç belli olmuyor. Eski konuymuş ki :110:
sekizinci gunde 7.16 normalmi kizlar cevap lutfenn

sekizinci gunde 7.16 normalmi kizlar cevap lutfenn

Canım çok erken aslında ama 2 güne bir katlandığını düşünürsek 8.Gün için iyi gibi. Doktorum bana 12. Gün 30- 40 lı değeri görsek bile yeter demişti ben göremedim ama sen görürsün inşallah.değerin kat kat artar bebişin sıkı sıkı tutunur.

Canım çok erken aslında ama 2 güne bir katlandığını düşünürsek 8.Gün için iyi gibi. Doktorum bana 12. Gün 30- 40 lı değeri görsek bile yeter demişti ben göremedim ama sen görürsün inşallah.değerin kat kat artar bebişin sıkı sıkı tutunur.
benim ilk tüp bebek denemem ve hic anlamiyorum burdan okuduklarimla iyi veya kotu onu anlayabiliyorum testi yaptirdigim yerde bes ustu hamilelik riski tasir demisti ama bilmiyorum dahami yuksek cikmaliydii moralim cok bozuldu bugun dokuzuncu gun ve cok az kaldi hic olmazsa bisey cikmazdi dimi sifir cikardii

benim ilk tüp bebek denemem ve hic anlamiyorum burdan okuduklarimla iyi veya kotu onu anlayabiliyorum testi yaptirdigim yerde bes ustu hamilelik riski tasir demisti ama bilmiyorum dahami yuksek cikmaliydii moralim cok bozuldu bugun dokuzuncu gun ve cok az kaldi hic olmazsa bisey cikmazdi dimi sifir cikardii

İçini ferah tut canım kötü düşünme inşallah artar. Daha yüksek çıkanda var tabi yada 8. Gün sıfır çıkıp 12. Gün yüksek çıkanda tamamen bünyeyle alakalı. Bol bol dinlen beslenmene dikkat et. Güzel haberlerini bekliyoruz

ah benim bunyeyi gorsenn :KK66: zayiflik hat safada kesin tutunur bu bunyeylee:) allahim ne stresli bir is buu senin neden tutmadi cnm sizde kimdeydi sorunn insallahh allahim sanada en kisa zamanda bir bebek verir

ins canim benim bu bunyeylede ne tutar zayifliktan tutunursa iyi:KK66:allahim cok stresli bu ins. artar hic umudum yok ama senin neden olmadi canimm sizde kimdeydi sorun

8 gün 7 ise bence iyi bir değer eğer sağlıkla devam ederse sen 12. gün 40 lı bir değer görürsün ilk zamanlar tam iki katı değilde bazen çok hızlı arta biliyor yarın yeniden yaptır dilersen

8 gün 7 ise bence iyi bir değer eğer sağlıkla devam ederse sen 12. gün 40 lı bir değer görürsün ilk zamanlar tam iki katı değilde bazen çok hızlı arta biliyor yarın yeniden yaptır dilersen
peki 12.gun 40 li deger gormek iyimi yapamam canim o heycani nasill yasarim bidahaa inan hic gucum yok sadece saliyi bekliyorum 12. gun o zaman ama cok umutsuzum kotu gibi bu sonuc ve belirtim olmadi hicc of;(

peki 12.gun 40 li deger gormek iyimi yapamam canim o heycani nasill yasarim bidahaa inan hic gucum yok sadece saliyi bekliyorum 12. gun o zaman ama cok umutsuzum kotu gibi bu sonuc ve belirtim olmadi hicc of;(
kaçıncı gün embriyosuydu? eğer 7 li bir değerden 12. gün 40 lı değere giderse bence sıkıntı olmadığını gösterir hakkında hayırlısı olsun

kaçıncı gün embriyosuydu? eğer 7 li bir değerden 12. gün 40 lı değere giderse bence sıkıntı olmadığını gösterir hakkında hayırlısı olsun
3.gün canim ve iki embriyo transfer edildi hersey cok iyi gitti sadece embriyo kaliteleri biraz dusuk oldugu icin iki tane transfer edildi olcakmi sizce bunlar iyiye isaretmi

ah benim bunyeyi gorsenn :KK66: zayiflik hat safada kesin tutunur bu bunyeylee:) allahim ne stresli bir is buu senin neden tutmadi cnm sizde kimdeydi sorunn insallahh allahim sanada en kisa zamanda bir bebek verir

Canım bizde bir sorun bulamadılar sebepsiz infertilite. Sorunumuz yok diye sevinirken şimdi doktor neyi tedavi edeceğini bilemeden öylesine ezbere ilerliyoruz bakalım. Benim ilk deneme kimyasal oldu. Sonra dondurulmuş embriyo ile denedik hiç tutmadı. Kasım'da 2. Tedaviye başlayacağız. Hepimiz anne olalım inşallah.

Canım bizde bir sorun bulamadılar sebepsiz infertilite. Sorunumuz yok diye sevinirken şimdi doktor neyi tedavi edeceğini bilemeden öylesine ezbere ilerliyoruz bakalım. Benim ilk deneme kimyasal oldu. Sonra dondurulmuş embriyo ile denedik hiç tutmadı. Kasım'da 2. Tedaviye başlayacağız. Hepimiz anne olalım inşallah.

ins canim en kisa zamanda hamile kalirsinn bu tedaviler cok zor benim son uc gunum kaldi sonuc belli olucak umarim bu sonucla iyi seyler duyarim

bende 9. gun cok az bi lekelenme oldu tutunma kanamasimi bu normalmi once biraz kahverengi gibi sonra kirmizi oldu ama kesildi simdi belimde biraz agri var sadece

X