10. gün beta hcg niz kaç çıktı kızlarr

idil07

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
22 Ocak 2009
1.822
9
43
bugün benim 10. günüm ve değerim 5 çıktı sizlerin nasıldı, normalde kaç çıkmalı;?

canım ben 10.gün kan testi yaptırmadım ama 5. gün 1.40 küsur birşey çıkmıştı 12. gün ise 355.70 çıkmıştı.hiç belli olmuyor yani bu yükselmeler 2 günde 1 katı yükselmesi lazım normal bir gebelikte ama 7 günde 355 katı da yükselebiliyor bak örnek benim işte.:)))

10. gün kanda baktıran yok mu?

embriyolar kaçıncı gün transfer edildi benim 5.gün transferi o nedenle 10.ün yaptırdım 20 çıktı doktor bekediğimiz gibi değil dedi ama takip edimesi gereken bir değer dedi şimdi 6 gün sonra tekrar test yapılacak

3. gün transfer edildi benim canım ben pazartesi işe başlıyıcam o yüzden bu acıyı işte milletin önünde yaşamak istemedim o yüzdn erken baktırdım.

benim 10.gün 92 çıkmıştı canım. 3. gün tranferiydi .fakat bebeğim gelişmedi . değerim güzel devam etmişti oysaki.. değerin düşük gibi inşallah katlar...

benim değerim çok düşükk olmadı biliyorum ama böyle beklemek de ömrümden ömür götürüyo keşke 0 çıksaydı da ağlayıp zırlayıpp sussaydım şimdi hem ağlıyorum hem pazartesi ağlıyıcam

benim değerim çok düşükk olmadı biliyorum ama böyle beklemek de ömrümden ömür götürüyo keşke 0 çıksaydı da ağlayıp zırlayıpp sussaydım şimdi hem ağlıyorum hem pazartesi ağlıyıcam

canım benim kendine bu kadar stres yapma lütfen beterin beteri var.ben hamileleğimi sevindiğimle kalmıştım onun kalp etışlarını duymaya gittiğimde bebeğimin olmadığını yaşamadığını söyledi doktorum.2 hafat kalbi atsın die dua ettim. ama olmadı. bebeğimin %90 sakat olduğunu öğrendim sonra. göz göre göre bebeğimi aldırmaya gittim.hepsini 2 ayda yaşadım ben sevinç hüzün acı gözyaşı.allahım neden ben die isyan ettiğim günler oldu. sonra tövbe ettim. çünkü ne gelirse allahtan. o herşeyin en hayırlısı bilir. diyeceğim oki arkadaşım allhım gönlüne göre versin. dilerim bebeğin seninledir değerin katlar. ama olmazsada hiçbirşeyin sonu değil.bak inasanlara bu klüpde 9 kere denemiş insanlar var. bebeğini 8 9 aylıkken kaybedenler... şükret allaha allahım ne gelirse senden de....
rabbim yar ve yardımcın olsun...

canım benim kendine bu kadar stres yapma lütfen beterin beteri var.ben hamileleğimi sevindiğimle kalmıştım onun kalp etışlarını duymaya gittiğimde bebeğimin olmadığını yaşamadığını söyledi doktorum.2 hafat kalbi atsın die dua ettim. ama olmadı. bebeğimin %90 sakat olduğunu öğrendim sonra. göz göre göre bebeğimi aldırmaya gittim.hepsini 2 ayda yaşadım ben sevinç hüzün acı gözyaşı.allahım neden ben die isyan ettiğim günler oldu. sonra tövbe ettim. çünkü ne gelirse allahtan. o herşeyin en hayırlısı bilir. diyeceğim oki arkadaşım allhım gönlüne göre versin. dilerim bebeğin seninledir değerin katlar. ama olmazsada hiçbirşeyin sonu değil.bak inasanlara bu klüpde 9 kere denemiş insanlar var. bebeğini 8 9 aylıkken kaybedenler... şükret allaha allahım ne gelirse senden de....
rabbim yar ve yardımcın olsun...

saol canım haklısın söylediklerinin hepsinde ama gel de şuan bunu göönlüme anlat.. elbet atlatıcam ama üzülmemek elden gelmiyor

saol canım haklısın söylediklerinin hepsinde ama gel de şuan bunu göönlüme anlat.. elbet atlatıcam ama üzülmemek elden gelmiyor

seni çok iyi anlıyorum hemde çok iyi. 1 hafta deli gibi ağladım...hiç susmadan yemeden içmeden ama bak hayat devam ediyor işte..demem oki kendine ettiğinle kalırsın...belki seninledir bilemeyiz..o yüzden üzme knedini en azından şimdilik:teselli:

seni çok iyi anlıyorum hemde çok iyi. 1 hafta deli gibi ağladım...hiç susmadan yemeden içmeden ama bak hayat devam ediyor işte..demem oki kendine ettiğinle kalırsın...belki seninledir bilemeyiz..o yüzden üzme knedini en azından şimdilik:teselli:

elimde değil ki tutamıyorum gözyaşlarımı...

elimde değil ki tutamıyorum gözyaşlarımı...

canım benimm.. keşke elimden bişiy gelse senin için. ...sadece dua edebilirim senin için... rabbim gönlüne göre versin.. hakkında hayırlısı olsun arkadaşım...:teselli:

ben de ne zorluklarla tedavimin sonunda hamile olduğumu öğrenip sonra kaybettim....
o günler de gerçekten saat dakika geçmedi....
seni çok iyi anlıyorum o birkaç gün geçmek bilmeyecek
kim ne söylerse söylesin yürak yangının hafiflemeyecek....
ama arkadaşların dediği gibi hayat devam ediyor ha belki de hamilesin.....değer düşük olabilir ama an an hızla yükselmeyeceğini nerden biliyorsun?çok karamsar olmadan bence her olasılığı da düşünerek hayırlısı olsun demen bence en güzeli...eşine sarıl derin bir kokla onu.....onu ne kadar sevdiğini ve onun da seni ne kadar sevdiğini hisset...unutma biz eşlerimizi bebek olsun diye sevmiyoruz.....asıl en büyük bebeğimiz eşlerimiz...ondan destek al...inan ki o zaman daha huzurlu geçireceksin bu süreyi balımmm....:nazar:

canımmmm saol haklısın aynen öyle geçicek delip geçicek ama geçicek napalım.. sana da demiştim allah eşlerimizi bize bağışlasın..olmasa da olur napalım..üzülür ağlar susarım ben..

2008 yılının 5 ayını hastanede , 3 ayını evde,geri kalanıda zoraki dışarda geçirdim..şimdi o acıların üzerinden 1 sene geçti katlanamam yaşamam zannediyrodum..düşünüp duruyorum nasıl atlattım Allahım sen bana nasıl bi sabır verdin dedim...bitmez bu hikaye bendeki...

ve ne oldu beni anlayan beni seven krizlerde yanımda olan eşime sarılıp dua ve sabırla geçirmek zorunda kaldım evet zorundaydım nefes alıyorum çünkü yaşıyorum...şimdi arada gidip çiçeklerini suluyorum (mezarlıkta)...hayat işte..

sende eşine sarıl herşey Allahtan hangisi acı bilmiyorum herkesin acısı kendisinin en büyük acısıdır...

başın sağolsun.. elbette kavuşamamak acı ama tam kavuşurken kaybetmek çook daha zor. hakkımızda hayırlısı ne desek boş zaten.. biraz daha iyiyim şimdi.. allah hepimize sabır versin.

bencede kendini çok fazla üzme canım herşeyde vardır bir hayır diye düşün ve bebişlerin için dua et.bak bir de hayırlısıyla olsun.Allah öncelikle bizlere eşlerimize sağlık versin değil mi?bu hayatta en önemlisi sağlık canım.sağlığın olduğu sürece bebişlerine kavuşabilirsin.bozma moralini ve rahat ol.keşke 10.gün yaptırmasaydın testini.ama yaptırmışsın.inşallah 12.gün değerin yükselir ve güzel haber veririsin bizlere.

Benim 35.6cikmisti seninkikimyas gibi duyor inşallah katlanircani. İns

X