Acil yardm ltfen cocuklarda burun kanamas hakknda

esmacxixk

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
27 Mayıs 2008
5
0
arkadaslar 3 yasında bır oglum var iki gündür burnu sürekli kanıyor hafta sonu oldugu ıcın kbb uzmanı da bulamadık bı gosterelım cocuk doktorlarıda sıcaktandır deyıp gecıyorlar bu konuda bılgısı olan var mı cocuk burnuna dokunmaktan korkuyor cunku hemen kanıyor bana yardımcı olurmusunuz lütfen:çok üzgünüm:

benim oğlumda 2 yaşında, bebekliğinden beri gece yattığında ara ara kanıyordu kışın ev ortamı kuru ondan diyorduk ama yazında yine kanayınca doktora götürdüm kan tahilli yaptı Allaha şükür bişey çakmadı burundaki kılcal damar hassa ondan olur dedi ilerki yaşlarda bu devam eder, rahatsızlık verirse o damarı yakıyorlarmış.......muhtemelen senin bebişindede böyle durum var ama yinede için rahat olması açısından bir doktora götür kan tahlili yaptır........olmadı kulak buruna götürürsün

teşekkürler canım ilgilendiğin için bende götürdüm gecen gün kan tahlili yaptılar birsey cıkmadı allaha sükür cok korktum gercekten burun damarları hassas oldugu ıcın cocuk burnuyla da oynayınca zedelemiş yara olmus krem verdi doktor simdilik biseyi yok inşallah dahada olmaz

burun kanaması oldunda lutwen telase kapılmayın sewgılı anneler cocunuzun basını yanlız yontemleme kesınlıkle gerıye dogru bırakmasın yoksa kan beyınnın arka kısmında tıoplandını untumayalım bı tane bezle soguk burun damarlarına baskı yaparak basını one egın sıcak uzuntu stres uykusuzluk baslıca sebeplerıdır burun kanamasının buda aklınızda olsn sewgıyle kalın

X