İlişki sırasında dayanılamayacak acı ve kanama?

su_piresi

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
6 Temmuz 2009
3
0
Arkadaşlar merhaba;
Ben yeni evli bir bayanım,bugüne kadar eşimle 3 kez ilişkiye girmeye çalıştık.İlkinde kan geldi fakat tamamen ilişkiye giremedik çünkü dayanılamayacak kadar acım oldu.Bir hafta sonra tekrar denedik,zor da olsa bu sefer tam olarak birlikte olabildik,yine çok kanamam oldu.Ertesi gün tekrar denemeye çalıştık fakat yine canım çok acıdı ve bir miktar kan geldi.Bende bir problem olabilir mi?bu konuda bilgisi olan varsa lütfen yardımcı olsun.Kendimi çok kötü hissediyorum....

canım bende aynı problemleri yaşadım lütfen daha fazla zorlamayın öncelikle psikolojik olarak rahat olman lazımki gevşeyebilesin yoksa bu işin sonu vajinusmusa kadar gider allah korusun kanamalrın çoksa sakın ihmaletme doktora git zedelenme olabilir benim zedelenme olmuştu çok zorladığından eşim sağolsun bilemedik tabi hastanelik oldum

Bencede ihmal etmeyin sonra cinselliğe karşı sogukluk olur sizde buda sorunlu bir ilişki demek yine aynı olucak düşüncesini atın kafanızdan ve sıkmayın kendinizi yine aynı olursa bir doktora başvurun bence

eğer tam olarak ilişki sağlanabildiiyse bir kaç gün ara verin sonra yola devam edin.kanama olması normal korkmayın.

çok rahatlattınız beni arkadaşlar sağolun,sanırım psikolojik olarak kasıyorum kendimi bu yüzden oluyor..kanamalarım çok fazla değil.kısa bir süre sonra duruyor.umarım hastanelik bir durumum olmaz:)

ilk birleşmeden sonra birkaç gün beklenmesi gerektiğini biliyorum
canın yanması ve kanama bu nedenle olabilir
sadece zamana ihtiyacın var
gerisi kendiliğinden halloluyor zaten

Zorlayınca kılcal damarlar çatlar ve bu da kanamaya sebep olur.. Kendinizi rahat bırakın ve eşinizi yönlendirin.. Psikolojik olarak rahat bırakırsanız kendinizi acı çekmezsiniz..

bence ilk ilişkide zorlamayla meydana gelen yırtık tam iyileşmeden tekrar açılıyor. 3. defa kanama olması bunu gösterir. doktora görünmenizde fayda var bence yırtılan yer derin olabilir.

bende de aynısı olmuştu... biz ilk ilişkiyi 15 gün sonra yaşayabildik :)) sana tavsiyem biraz ayıp olacak ama ( ben uzun süre böyle yaptım ) senin üstte olman, kontrolü senin yapman böylece acıyı beklemek yerine kendin yaptığın için daha rahat oluyosun ... ben bu şekilde alışmıştım ... geçmiş olsun sıkıntılı ve zor işler bunlar en başta, ama zamanla güzelleşiyor merak etme...
şimdi de çocuk için uğraşıyoruz ama 1 yıl doldu hala olmadı... :KK43:(

Cnm gevŞemeden ılıŞkı olursa senın ıÇın zor olur
kısacası Ön sevıŞmeyı uzun tutun
gerekırse kayganlaŞtırıcı kullan bı mÜddet
ayrıca psıkolojı Çok Önemlı rahat ol sıkma kendını emıı

oncelıkle kendıne stres yapma derım bende 1 senelık evlıyım ve evlılıgımın ılk zmanlrı ınanılmaz streslı gecmıstı ve ılıskıden sonra sureklı kanama sonra hemen bır jınekologa gıttık ıgne verdı ve smer tstı yaptı cok sukur hıc bısey cıkmadı ve suan hersey yolunda sana dıcem jınekologa gozukmedıysen acılen gozuk derım umarım sende de kotu bısey cıkmaz gecmıs olsun

bende de aynısı olmuştu... biz ilk ilişkiyi 15 gün sonra yaşayabildik :)) sana tavsiyem biraz ayıp olacak ama ( ben uzun süre böyle yaptım ) senin üstte olman, kontrolü senin yapman böylece acıyı beklemek yerine kendin yaptığın için daha rahat oluyosun ... ben bu şekilde alışmıştım ... geçmiş olsun sıkıntılı ve zor işler bunlar en başta, ama zamanla güzelleşiyor merak etme...
şimdi de çocuk için uğraşıyoruz ama 1 yıl doldu hala olmadı... :KK43:(

evet sana katılıorum aynısı bende de oldu ustte olmak avantaj bende 1 senelık evlıyım ve bebek ıstıorum ıns rabbım gonlumuze gore hayırlısını verırı:nazar:

Kızlık zarın önde ve esnek olabilir tam yırtılmamıştır
Yada kalın olabilir yine yırtılmadığı için acı çekiyor olabilirsin
Doktora gitmen lazım canım çözüm için

ilk ilişkide psikolojik ten çok posizyonda önemli rahat olabiliceğin bir posizyon seç ..
benim ilişkiye giremem birazda posizyondan kaynaklandı .. ipler sende olsun ..
kanamam 3 gün olmuştu .. denemeye kalktıkça hatta bi gece wc ye kalktıgımda içinde birikmişti kan çok koorkmuştum ..

2 hafta sora denediğimizde acı vardı kan yoktu ..
o kanda acıda alışana kadar ..
vajin 2.ci ilişkide alışıyor ztn ..

kendini kasma ama

bence en yakın zamanda esınle beraber bır jınekologa gıtmelısın.gecmıs olsunkaydirigubbakcemile

tam açılma sağlanmazsa utanıyorsan yada korkuyorsan kasılma olur acılman olmaz buda kanamanı tetikler önsevişmenizi çok uzun tutarsanız geçecektir

bende üste yaparak alışanlardanım böyle daha rahat oluyorum ve acı hissettiğim zaman durabiliuorum sende alışana kadar öyle dene ve her ilişkinde iyce ıslanmanı sağlayın...

X