doğum sonrası adet düzensizlikleri yaşayanlar...

gulcicek61_67

...Hayat Güzeldir...
Kayıtlı Üye
2 Ağustos 2007
994
4
kızlar ben doğum yapmadan önce normal adet oluyodum..(25 kasımda doğum yaptım.)

2 yada 3 gün geri geliyodu. ama şimdi 10 gün 1 hafta geri geliyor kanamam.

Sizce normalmidir?kafamçokkarıştı

ben doğumdan 4 ay sonra oldum ilk kez adet. ama olmadan önce ara ara lekelenmeler oluyordu. herhalde yavaş yavaş düzene giriyor.

önceleri uyarı gelirdi karın ağrısı felan. bu sefer ansızın sabah kalktım bi baktımki iç çamaşıma şok yaşadım yaa.

valla benim doktorum normal sıkda olunabilir seyrekde doğum sonrası adeti düzenli olan çok az kişi vardır demişti zamanla düzene girecektir herhalde

ama sonuçta normale döndüğümüzün göstergesi. kadın olmak zor zenaat kardeş zemuszemus

ama sonuçta normale döndüğümüzün göstergesi. kadın olmak zor zenaat kardeş zemuszemus

doğru diyon kardeş.napalımbama bişeyi farkettim.önceden bisancım olurdu acilliktim.heray serum iğne. ama doğumdan sonra öyle değil.gerçi normal doğumdan sonra geçer sancı diyolar ama benimki sezeryandı. benim eskisi kadar sancım yok doğrusu.

doğru diyon kardeş.napalımbama bişeyi farkettim.önceden bisancım olurdu acilliktim.heray serum iğne. ama doğumdan sonra öyle değil.gerçi normal doğumdan sonra geçer sancı diyolar ama benimki sezeryandı. benim eskisi kadar sancım yok doğrusu.

ne güzel işte sositososito

ya kızlar ken 23 kasımda doğum yaptım ve bugün hastalandım ama bi garip geldi şimdi gene gelmiyor ama ağrım var eskisi kadar olmasada var genede ağlayacak kadar hemde (eskiden berbattım düşünün artık)ben şimdi neyapçam ilaç içsem olmaz emziriyom hala hep düzensiz mi olcakmış ne olur yokmu bir ot falan ağrıyı alan bir yardım senağlama

ya kızlar ken 23 kasımda doğum yaptım ve bugün hastalandım ama bi garip geldi şimdi gene gelmiyor ama ağrım var eskisi kadar olmasada var genede ağlayacak kadar hemde (eskiden berbattım düşünün artık)ben şimdi neyapçam ilaç içsem olmaz emziriyom hala hep düzensiz mi olcakmış ne olur yokmu bir ot falan ağrıyı alan bir yardım senağlama

slm canım. bende 25 kasımda doğum yaptım. .ben gğlum 5 ay emdi sonrasında da emmeyi kesince adet oldum. benimde doğumdamdan önce çok sancım olurdu . son 3 kez adet oluyorum. sancım oluyo. öldürmüyo ama süründürürüyo....ama genede inat ettim içmedim ilaç.

canım dr.hastaneden taburcu ederken bi ağrı kesici vermedimi sana. belki içebilirsin. ama genede dr.sor derim sana. zira emziriyosun.

adetim 3 gün gecikti offf tırsmaya başladım yaa... kızım 5 aylık..

AYYY benim de çok korktuğum bişey... test yapcan mı canım? ikinci çocuklar genelde plansız oluyormuş. hayırlısı bakalım. daha bizim adetler düzene girmedi. normaldir ya tırsma

AYYY benim de çok korktuğum bişey... test yapcan mı canım? ikinci çocuklar genelde plansız oluyormuş. hayırlısı bakalım. daha bizim adetler düzene girmedi. normaldir ya tırsma

nee testmi ay yok cesaret edemem şimdilik belki düzensizlikten dolayıdır çünkü doğumdan sonra ilk kez geçen ay oldum bu ay olmadım nebilim kendimi kandırıyoeum belki.. ama dikkatliyiz yani bu konuda olacağını sanmıyorum bak içime kurt düştü şimdi bide bizim bölümde kürtajla ilgili yazı okudum demin içim fena oldu..
ama varsa öyle bişey ayvayı ağacıyla birlikte yedim demektir....delikafadulden

nee testmi ay yok cesaret edemem şimdilik belki düzensizlikten dolayıdır çünkü doğumdan sonra ilk kez geçen ay oldum bu ay olmadım nebilim kendimi kandırıyoeum belki.. ama dikkatliyiz yani bu konuda olacağını sanmıyorum bak içime kurt düştü şimdi bide bizim bölümde kürtajla ilgili yazı okudum demin içim fena oldu..
ama varsa öyle bişey ayvayı ağacıyla birlikte yedim demektir....delikafadulden

hahahha. kız allah iyiliğini versin. kaç aylık senin bebek.benim ebir komşu var doğum yaptı bebeği 3,5-4 aylık oldu derken hoooooop bi dana hamile kaldı. .bi kaçgün oluyo ikinciyide doğurdu.

delikafadulden

X