Hassas Diler ve ince ince szlama yaayanlara tavsiyem

clochette

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
18 Ocak 2009
844
2
mrb arkadaslaropuyorumnanaktan
ben iki yil once on dislerimde kucuk bi mudahele ve dis beyazlatma yaptirdim ama ogunden sonrada hep dislerimde bi sizlama oldu sanirim dis minesinin incelmesinden kaynaklaniyo meyve yiyemez su icemez oldum doktorumuzu tekrar arayip sordugumuzdan anlamadi yada anlamak istemedi gecer dedi fakat haftalarca gecmedi hani limonu kesip isirsaniz bi his olurya tuyler urperten iste oyle biseydi sonra esim Sensodyne diye bi dis macunu alip geldi dis macunu ne ise yararki dedim ama cok ise yaradi ogun bugundur ayni macunu kullaniyorum kesinlikle tavsiye ederim boyle bi sorununuz varsa:lepi:
resimde ekliyorum turk kanalinda reklamlarda da gordum ismi ayni bulabilirsiniz yani

Son düzenleme:
canım bu diş macununun birçok çeşidi var.sende hangisi etkili oldu?

ben o resimdekinin aynisini kullaniyorum icindeki tupun rengi gri beyaz
uzerindekileri turkceye cevirince soyle yaziyor hem sicak hem soguktan sizlayan disler icin birde beyazlik icin tedavi yaziyor
ama turkiyedekilerin rengi farkli sanirim soyle bi baktimda googleda benimkinin ozelliklerini anlatan bu ama rengi farkli siz alirken uzerinde soguga sicaga karsi sizlayan dislerde etkilidir yazanini alirsaniz ayni etkiyi gosterir diye dusunuyorum

bisey degil jujaaa:)

Son düzenleme:
sensodyne&

Bende bunu kullanıyorumhihoyyyt

Canım çok teşekkür ederim opuyorumnanaktan
Bu sene itibariyle soğuk ve tatlıya karşı aşırı hassaslaştı dişlerim :sinifsinif:
En kısa zamanda alıcam kaydirigubbakcemile5

mrb arkadaslaropuyorumnanaktan
ben iki yil once on dislerimde kucuk bi mudahele ve dis beyazlatma yaptirdim ama ogunden sonrada hep dislerimde bi sizlama oldu sanirim dis minesinin incelmesinden kaynaklaniyo meyve yiyemez su icemez oldum doktorumuzu tekrar arayip sordugumuzdan anlamadi yada anlamak istemedi gecer dedi fakat haftalarca gecmedi hani limonu kesip isirsaniz bi his olurya tuyler urperten iste oyle biseydi sonra esim Sensodyne diye bi dis macunu alip geldi dis macunu ne ise yararki dedim ama cok ise yaradi ogun bugundur ayni macunu kullaniyorum kesinlikle tavsiye ederim boyle bi sorununuz varsa:lepi:
resimde ekliyorum turk kanalinda reklamlarda da gordum ismi ayni bulabilirsiniz yani
Merhaba
Peki hala tavsiye ediyor musunuz beyazlatmayi

X