Koltuk altı terlemesi için tereson mu maxim mi kullananlardan öneri bekliyorum

pivone

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
30 Haziran 2009
9
0
arkadaslar oncelıkle sunu belırteyım benım terım ınanılmaz cok.. su gıbı desem yerı ..ellerım ayaklarımda terlıyor ancak koltuk altı cok daha buyuk bır problem! kısın bıle oturdugum yerde terım göğüslerime kadar inebiliyor, bır cok rolon denedım ancak hıc bır faydası olmadı bu ıkı krem de kararsız kaldım fıyatları da ustelık yuksek en etkılı sızce hangısı deneyenlerden tavsıye beklıyorum tesekkurler..

Ben 2007 yılında Maxim adlı ürünü alıp , kullandım .Bir kez sürdüğümde 2-3 ay koltuk altımın terlemediğini söyleyebilirim.ılk kullanımda koltuk altında kızarıklık ve tahriş yapabiliyor ancak zamanla geçiyor.
Yalnız belirtmek istedigim su ki , bu ürün ve buna benzer diğer ürünler yüksek miktarda aliminyum içerdikleri için sağlık açısından çok tehlikeli.Ben bunun farkında değildim ve tesadüfen dermatolaga farklı bir nedenle tedavi olmak için gittiğimde sordum.Ürünü götürüp,içeriğini de gösterdim , doktor bana çok sık kullanmamamı söyledi.O günden sonra da sanırım 1 kez kullandım.Yani toplamda 3 kez filan sürmüşümdür,2-3 ay koltuk altımın terlememesi beni de oldukça düşündürdü ve kullanmayı bıraktım.

X