Belim çok ağrıyor erken doğum olmasın?

zrrn

Guru
Kayıtlı Üye
19 Şubat 2007
286
2
Kızlar bugün birden bire belime bi ağrı saplandı adet sancısı gibi hamilelikten önce adet olmadan 1 gün önce böyle ağrırdı belim.

internette erken doğum belirtilerine baktım ishal, bel ağrısı ve kasılmalar, karında sertleşme olur diyo.
İshalimde dün başladı belimde bugün ağrımaya başladı karnım sert değil ama korkuyorum :Saruboceq:

Normalde yarın randevum var doktorumla yarına kadar doğurmam inşallah erken doğum olabilirmi?

Benim de karnımın alt kısmında adet sancısı benzeri bi sancı var 2 gündür. Gün içinde 3-4 kez oluyor bu. Doktora gittikten sonra beni de bilgilendirirsen sevinirim.

Bendede surekli sanci var sizlerin daha fazlasi hemde 2-3 haftadir...Bende persembe doktora gidicem konusucam daha onceki hamileliklerimde hiç boyle olmamisti ki hareket edemiyorum neredeyse...Karnimin altinda bazen ustunde oluyor..Doktora gittiysen bilgilendirirsen sevinirim...Bende sorucam persembeye..

ishal son bi haftadır filan bende de war..belim de ağrıyo..yoruyorum kendimi galiba ondan..karnımda bişiy yok,yani galiba:)) korkutma ayh adamı:))))

X