Bebek Kıyafetleri, Bebek Eşyaları bebeklere mevlüt kıyafeti

nickminkenari

sıkı sıkı tutun
Kayıtlı Üye
2 Ocak 2008
1.397
21
arkadaşlar piyasada bebek mevlüt kıyafeti diye satılan elbiseler bana çok süslü geliyo.ben daha sade beyaz elbise arıyorum ama istediğim gibi bişey daha göremedim siz biliyomusunuz nerden bulabilirim siz nerden aldınız mevlüt kıyafetinizi..

ben ardanın mevlüdü için maxi-toys dan kadife bembeyaz yumuşacık bir tulum almıştım sadece. 2007 yılındaydı tabi baya oldu. ben de çok süslü buluyorum çoğu da kalitesiz duruyor bazıları hariç tabi.

biz kış diye kadife tercih etmiştik tam bir pamuk bebek olmuştu:)))
sen ne zaman yapıyorsun mevlüt.

28vf15c.jpg

kızlar mevlüdü bebiş dogduktan ne kadar zaman sonra okutuyorsunuz? her yörede farklı sanırım..biz 40.gün okutuyoruz ama

kızlar mevlüdü bebiş dogduktan ne kadar zaman sonra okutuyorsunuz? her yörede farklı sanırım..biz 40.gün okutuyoruz ama

ben kışın doğum yapmıştım
iki kere mevlüt okuttuk bi kendi evimde 20-25 günlüktü bide annemlerde onda da 30 günlük falandı
tabi yöreye göre değişir ama bebek 60-70 günü geçmeden okutulur genelde daha münasip oluyor herhalde

ben ardanın mevlüdü için maxi-toys dan kadife bembeyaz yumuşacık bir tulum almıştım sadece. 2007 yılındaydı tabi baya oldu. ben de çok süslü buluyorum çoğu da kalitesiz duruyor bazıları hariç tabi.

biz kış diye kadife tercih etmiştik tam bir pamuk bebek olmuştu:)))
sen ne zaman yapıyorsun mevlüt.

ben eylül sonunda dogum yapıcam ama kafama göre bişey bulursam alıcam dediğin gibi bazıları çok kalitesiz duruyo ben sade bi elbiseden yanayım eklediğin elbiseler mesala çok cici zaten mevlüt için 40 nın çıkmasını beklemiycem sezaryan istiyorum vücut olarak kendimi iyi hissettiğimde yapıcam 15- 20 günlükken olabilir.

X