Hamile kalmak veya kalmamak...

BilgeGokcen

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Mart 2007
306
1
Bu bebek sevdası akla ve gönle düştüğünden beri burada yazılanlara bakıyorum, okuyorum...

Kızlar ya, aynı şeyleri; aynı endişeyi, bekleyişi, telaşı, merakı, "acaba"ları , sonra bazen aynı hayal kırıklığını, aynı üzgünlüğü hissediyoruz birlikte. Ayrı ayrı yerlerde farklı şekillerde... Ama aynı duyguları. Yüzlerimizi görmesek de aynı duyguları hissediyor, paylaşıyor ve anlatıyoruz...

Bir de şu birbirimize ettiğimiz dualar yok mu... Onları çok seviyorum okumayı... Çıkar falan olmadan o an yürekten geliveren bir iki kelime de olsa hiç tanımadığımız bir insan için iyi birşeyler olsun dileklerimizi iletiyoruz...

Belki ben 20'sinde regl olacağım, üzüleceğim...

Ama gelip buraya, "kızlar yaaa ben regl oldum hamiş değilmişiiiiiimmm" diyeceğim... :sm_confused:

Arkadaşlarım da burada "üzülme" diyecekler... "inşallah olur"... :teselli:

Bu serüven de güzel, birbirimizle paylaşmak, çıkarsız bir şekilde sevinmek ve üzülmek birbirimiz için...

Şimdi nerden çıktı bu yazı diyeceksiniz. Valla içimden geldi kızlar. Sizlere dert yanmayı seviyorum. İyi ki varsınız...

Allah isteyen herkesin kucağına bebişini almayı nasip etsin inşallah... :emir_bebek:

Sevgiler

bilgecim allah seninde bebek isyeten herkesinde gönlüne göre versin. inşallah tek tek hamiş haberlerinizi alacağız. ama bugün ama yarın herkesin bebeği olacak ben buna inanıyor ve dua ediyorum.

ewet buna bende katılıyorum.bu siteyi özellikle gebelik bölümünü psikologların yaptığı grup tedavisi gibi görüyorum.herkes yaşanmışlıkları,dertlerini,sorunlarını,kaygılarını anlatıyor rahatça birbirine.buda insanı gerçekten rahatlatıyor.yanlız değilim bu tip sorunları yaşayan birçok kadın var diyorsun kendi kendine..
iyki varsınız kızlar....

ne güzel anlatmışsın BilgeGökçen....burası bana terapi gibi geliyor..yüzlerini görmediğiim,seslerini duymadığım insanlar senelerdir tanıdığım arkadaşlarım gibi oldu..iyiki varsınız kk nın güzel bayanları

BİLGE canım ya inan yazdılarını okurken çok duygulandım ve çok yürekten kendime istediğim gibi sanada nasip etmesini istedim ve tüm isteyenlere rabbim biran önce hayırlısıyla hayırlı vakitlerde nasip etsin isteyen herkesin kucağı minik meleklerle dolsun:emir_bebek: :emir_bebek: :nazar:

Sağolun kızlar... Dedim ya iyi ki varsınız...

Bu arada, Ruyameleğim, canım, seninle bekliyoruz bakalım Cuma'yı, hayırlısı olsun... Dualar bir yine...

kısslar belki aranıza katılalı sadece bikaç gün oldu ama hepinizi çok candan sevdim...Allah kimsenin emeğini boşa çevirmez inşallah...SİZİ SEVİYORUM.... bu arada bilge gökçen hepimizin yüreğine tercüman oldun sonsuz teşekkürler...
AAAAAYYYYY çok duygulandım yaaa

paylaşımlar gerçekten çok güzel. herzaman dualarıma ekliyorum. allahım tüm isteyenlere bebiş ver diye.

BİLGEM CANIM ÜZME KENDİNİ.
BÖYLE BİR ŞEYİ DÜŞÜNMÜŞ OLMAN ve BUNLARI YAZIP KARŞILIKSIZCA BİZLERLE PAYLAŞMAN, SENİN GÜZEL GÖNLÜNÜN BİZE YANSIYAN GÜZEL HALİ.
İNANIYORUM Kİ BU GÜZEL KALBİN BİRGÜN ANNE KALBİ OLARAK ATACAK, TELAŞLANACAK, DUYGULANACAK, GURUR DUYACAK, SİNİRLENECEK, YORULACAK BÜTÜN BU DUYGULARI ANNE OLARAK ÇEŞİTLİ ZAMAN DİLİMLERİNDE YAŞAYACAK ve ŞÜKREDECEKSİN.

Bİ'TANEM İNŞALLAH BÜTÜN İSTEYEN ARKADAŞLARIM ve SEN GÖNLÜNÜZDEKİ KUZUCUKLARA KAVUŞURSUNUZ ve GÜZEL HABERLERİNİZİ MUTLULUKLARINIZI BURADA BİZLERLE PAYLAŞIRSINIZ( Tabii bende )

RABBİM İSTEYEN KİMSENİN KUCAĞINI BOŞ BIRAKMASIN.

karşılıklı dualar kabul olurmuş.çünkü birimizin ağzı diğeri için günahsız bir ağız oluyor.birbirimize dua etmeyi hiiiç bırakmayalım olurmu.

elbetteeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee kesinlikleeeeeeeeeee yuce rabbim sesimiz emutlaka kulak veriyor ve duygularımıza karşılıgını elbet verecek..................

canlarım benim bir gün mutlaka sizinde bebiş haberlerinizi duyacağım öyle çok istiyorum ki inşallah allahım isteyen herkese versin

duygularını çok gğzel anlatmışsın bende bebeğimin olmasını çok istiyorum bende dua edeyim allahım inşallah bebek sahibi olmak isteyen herkese içinde banada sağlıklı çocuklar nasip et inşallah amin

bilge çok içten duygular bizlerle paylaştıgın için çok sagol.allahım isteyen herkese versin.hiç kimsenin kucagını boş bırakmasın

allah hepimizin gönlünün muradını tez vakitte versin inşallah.canlarım iyi ki varsınız.

evet aynı duyguları ayrı ayrı yerlerde yaşıyoruz.belki hepimiz bu foruma katılmadan önce bunları sadece benmi yaşıyorum diye düşünüyorduk.ama burada gördük ki bizim gibi aynı duyguları yaşayan birçok insan var.ve eminimki bu hepimize güç ve ümit verdi.allahtan dileğim hepimiz için.sağlıklı hayırlı ve güzel bebişlerimiz olsun tez zamanda inşallah.

X