Tesettr al balama modelleri

kızlar şu dönemde özellikle şal bağlama çok moda oldu lütfen değişik modellerle bağlayanlar resimlerini eklesinler yaa bende yeni şallananlardanım :KK9:

Şala içim gidiyor aslında...Yakışanlara çok da yakışıyor...
Ama benim yüzüm yuvarlak yakışmıyormuş gibi geliyor .
O yüzden cesaret edemiyorum.
Bir de beyaz tenlilere hangi renk şalları tavsiye edersiniz?

Şala içim gidiyor aslında...Yakışanlara çok da yakışıyor...
Ama benim yüzüm yuvarlak yakışmıyormuş gibi geliyor .
O yüzden cesaret edemiyorum.
Bir de beyaz tenlilere hangi renk şalları tavsiye edersiniz?

beyaz tenliysn benim gibi saks mavisi koyu pembe yeşil tonları kullanabilirsin hele saks mavisi cok hos durur :))

Son düzenleme:
bende genelde şal takıyorum.. ve kendi ruh hallime göre değişik şekilde bağlıyorum her defasında.. çevrem de çok beğeniyor.. :KK17: bi ara toparlar yüklerim resimlerden

kızlar bende şal bağlamak istiyorum. ama önü düzgün duracak şal arıyorum. acaba ipekli şallar mı bürümcük şallar mı daha düzgün durur? pasmina bağlıyorum kalın diye ipekli almayı düşünüyorum fikri olan var mı?

Merhabalar. Şallar hadi bişekılde baglanıyo ıyı veya kotü. Amaa eşarplar maalesef düzgün ayarlayamazsanız komık duruyor. Şahsen bende olee beceremıyorum.:KK37:

Birazda eşarp baglama olsa .İnt.dekiler gıbı degil meshurr 3 vıdeo var. Biri esarp markası. Onun modellerını yapabılen ve tek tek aşama aşama ekleyen olsa süper olur:KK54:

salin düzgün durmasini istiyosan önününü tek katli yapma.endende boydanda genis bir salin olsun.önden katlayip öyle tak.basörtüyü nasil arkadan birlestriiyorsan bunuda öyle arkaya at.ister baglarsin ister salik birakirsin arkasini.:)

salin düzgün durmasini istiyosan önününü tek katli yapma.endende boydanda genis bir salin olsun.önden katlayip öyle tak.basörtüyü nasil arkadan birlestriiyorsan bunuda öyle arkaya at.ister baglarsin ister salik birakirsin arkasini.:)

teşekkürler denicem :)

rica ederim.belki fotograflarla anlatabilirim.ama birsey daha diyim sali cok geride yapmayin.bone gözükmesin.gözükürse az gözüksün.neyse.insallah footgraflarla anlatabilirim :KK70:

Şallar bugünlerde kurtarıcım oldu desem yeri, çok rahat, çok da kolay. hani kafama atıyorum çıkıyorum desem yeri ama pashmina şal başımı ağrıtmaya başladı, ağır geliyor. biraz daha parlak şallarım var ama onlarında en büyük sorunu önünün düzgün durmaması ve çok çabuk kırışması. bu yüzden sürekli ütülemem gerekiyor.

kızlar pashmina kadar ağır olmayan ama çabuk da kırışmayan şallar tavsiye eder misiniz?

Şallar bugünlerde kurtarıcım oldu desem yeri, çok rahat, çok da kolay. hani kafama atıyorum çıkıyorum desem yeri ama pashmina şal başımı ağrıtmaya başladı, ağır geliyor. biraz daha parlak şallarım var ama onlarında en büyük sorunu önünün düzgün durmaması ve çok çabuk kırışması. bu yüzden sürekli ütülemem gerekiyor.

kızlar pashmina kadar ağır olmayan ama çabuk da kırışmayan şallar tavsiye eder misiniz?

bu yaz türkiyeye geldigimde 10 liraya bir sal bulmustum.ama cok büyük ve kalindi almadim.kuzenim bana onlardan bir tane hediye etti..hic göründügü gibi cikmadi.cok rahat duruslari cok güzel.10 liraya her yerde bulabilirsiniz.kalin büyük bir sal.özellikle mor rengi harika.kalin durduguna bakamyin cok rahat.terletmiyorda

kizlar bir kac gündür evde oldugum ,disari cikmadiigm icin sadece sali takmadan önce nasil yaptigimin resimlerini cektim.yarin insallah cekip koyarim.nasil taktigimin.bilmiyorum net degil galiba ama idare edin artik :)önce sali serin sonra önünü az biraz katlayin.basiniza takin.sonra iki ucunuda alin arkaya atin.ister arkadan baglayin,ister bros ile tutturun.istersenizde salik birakin.yarin insallah resimle gösteririm :nazar:

Eklentiler

• $Şüşü3530.jpg
    $Şüşü3530.jpg
    44 KB · Görüntüleme: 318
  • $Şüşü3529.jpg
    $Şüşü3529.jpg
    38,5 KB · Görüntüleme: 290
eski resimlerden buldugum 2 resim.yarin arkadan görünüsü cekerim :KK17:. ilk resimde brosla tutturdum.digerinde bagladim

Eklentiler

• $Şüşü3075.jpg
    $Şüşü3075.jpg
    51,4 KB · Görüntüleme: 305
  • $fot (665).jpg
    $fot (665).jpg
    25,9 KB · Görüntüleme: 299
Son düzenleme:
meraba cnm ben şu şekil yapıyorum öncelikle boneyi takıyorum (topuzsuz) sonra şalım eni uzun olduğu için biraz katlıyorum yaklaşık ortasına kadar :) örtüyorum çengelli iğneyle iğneleyip sağ ucunu sıkı tutup sola arkaya atıyorum sol ucunu sağa üste getiriyorum ama daha salık bırakıyorum yani önümü örtmesi için :) yanlara iki üste bir iğne takıyorum. arkadan da bağlayınca sıkıntı oluyo bana o yüzden yeterine sıkı tutup bir çengelli iğneyle ilikliyorum :) çok rahat ettim bu şekilde ben tavsiye ederim topuz derdi de yok şal topuzsuz daha güzel oluyor hem de çabucak hazır oluyorum :) işte böyle oluyor benimki kafam gayet rahat :) :KK16: eğer anlatamadıysam resim çekipte gönderebilirim :) size de tavsiye ederim şu topuz belasından bir an önce kurtulun o kadar rahatsız edici ki insnı :)

$DSC00330.jpg

Son düzenleme:
X