Tesettr al balama modelleri

ben de etol ve şal bağlamayı çok fazla tercih ediyorum artı eşarplarımı da o şekilde rahatlıkla baglayabiliyorum öğrenmek isteyen arkadaşlar olursa tarif edebilirim...

Son düzenleme:
36582888jj7.jpg

Ben şalda en çok mu modeli seviyorum. Yapması ise basit. Çok kalın olmayan bir şal alıyorsunuz. Katlamadan, bir kenar kısa bırakacak şekilde çene altında buluşturduktan sonra ikinci bir tur atıyorsunuz kafa üstünden, örtünün kenarını kulak hizasında filan iğneleyip sırta sarkıtıyorsunuz. umarım anlatabilmişimdir. bakarak tahmin edebilirsiniz herhalde. arkadan da çok hoş duruyor, hem de bence takvalı bir örtünme biçimi..

wp1062blacksmallgr6.jpg
yhst-14269434921819_2108_9518101

ben böyle yapmadım hiç
ama bi kaç gün önce bu şekilde şal bağlamış iki kız gördüm
tek kelimeyle bayıldım..

Kızlar uzun zamandır ilk kez gezmeye çıktım bugün ve 2 tane kızda çok güzel bir eşarp bağlama şekli gördüm.Tam benim tarzımdı.Salaş ve spor duruyordu.Şu kalın olan paşminalarla bağlamışlar.Etollere göre daha ebatlı olanlarla yani.Sanki hiç toplu iğne takılmamış gibiydi.Ve sanki paşmina katlanmış gibiydi.Çok tatlı duruyordu yaaa.Anlatmaya çalıştığım modelin nasıl yapıldığını bilen ya da yapan varsa bana bi anlatsın yaw hayrına:)))

cnm bende kaç gündür internette araştırıyorum tarif ettiğin paşmina bağlama şeklini.. çok şık ve havalı duruyor, bir de gözlükle tamamlandıysa süper.. forumda aybike_zehra bağlıyo böyle diye biliorum.. gri paşmina ile bi fotoğrafı vardı çok güzel duruyodu.. bilen birileri anlatsa keşke nasıl yapıldığını opuyorumnanaktan

bende kışı genelde pasminalarla geçiren birisiyim şal takmak tamamen rahatlık diye düşünüyorum hem şık hem rahat oluyor ön kısmını boyun görümiycek şekilde bol bırakıp iki ucu arkaya atılıyo ama ben bu şekilde pek rahat edemediğimde bi ucunu kısa bırakıp diğer ucunu boynuma gevşek olacak şekilde doluyorum yine iğne kullanmadan tabi :KK66: ama yazın pasminalarla durabilen varmı bilmiyorum aynı ölçütlerde yazlık daha ince şallar var eşarp topiğinde bi arkadaşda bahsetmişti...

bal-ca sana burda bi hakaret sezdim sanki-tatlicadiarzu-

yasakkelime lülülülülülü lülülülülülü lülülülülülü lülülülülülü lülülülülülü lülülülülülü lülülülülülü lülülülülülü lülülülülülü lülülülülülü

evet canım aynen kaydirigubbakcemile5
hatta kızlar çok da güzeldi
akadaş hala üzerine alınıyordelikafaduldendelikafaduldenlülülülülülü

herkesin güzelliği kendinelaelaelaelaelae laelaelaelaelae laelaelaelaelae

:dilcikar:

olumunekankayizsmileolumunekankayizsmiletamam tamam yeter bu kadar şaka
o kızlar çok hoştu ama sen bi denesinopuyorumnanaktan

a.s.işte bu:lepi: :lepi: :lepi:
seviyorum seni
sende bende bidenesinolumunekankayizsmile
Şeniz Şeniz Şeniz

ayşegülcüm ben bu şalları bağlamayı pek beceremiyorum...sanki bana yakışmıyo gibi geliyo ama yakışana çok yakışıyo gerçekten....:)

X