Tesettr al balama modelleri

pembefareonu aybike bilir bakarak anlatılsa hemen başlarım ammaa-tatlicadiarzu-

Ya canim bende aslinda sal baglamasini pek bilmem ama dun bagladim.. biseyler yaptim ve boyle bisi cikti ortaya.. bak bakalim... begenirsen bi sekilde anlatmaya calisirim

08102009299.jpg
[/IMG]

ben de böyle bağlardım hep önceden...hiç iğne bile takmazdım gayet de rahat dururdu...
artık eşarp yapıyorum normal..
ama çok yakışmış cankiiz sana...opuyorumnanaktan

nesterin buldum senikaydirigubbakcemile2kız sendemi kapalisin

cankızz maşallah çok şirin olmuşsun eşarptan daha da çok yakışmış inanki..yaşını daha küçük göstermiş sanki böyle...arasına sünger koydunmu nasıl yaptın anlatırmısın biraz??

ya evet şal bana da hiç yakışmıyor bi kere taktım kafam basık oldu sanki tövbe ettimkaydirigubbakcemile3

ee nasil buldun.. cok basitmis degilmi kaydirigubbakcemile3

ben etol şalları takmasını biliyorum daha önceleride kullandım ama bu senin kullandığın kalınlar nasıl olur çok kaba durmazmı onu pek anlıyamadım:uhm: foto yükliyebilsem göstericem ama olmuyo..

ee arkadaşlar pek anlamadım ben nasıl olduğunu yaa ben de kapalıyım eşarp takıyorum hep ama şal takanlara da hayranım ama beceremiyorum o ilk resimlerde nasıl resimle anlatılmış bilenler o şekilde anlarsalar ne güzel olurdu..bu arada eşarp bağlarken de nasıl bağlıyorsunuz benim gibi bağlama özürlülere yardım edin lütfen..

ee arkadaşlar pek anlamadım ben nasıl olduğunu yaa ben de kapalıyım eşarp takıyorum hep ama şal takanlara da hayranım ama beceremiyorum o ilk resimlerde nasıl resimle anlatılmış bilenler o şekilde anlarsalar ne güzel olurdu..bu arada eşarp bağlarken de nasıl bağlıyorsunuz benim gibi bağlama özürlülere yardım edin lütfen..

Aynen katılıyorum...
Bağlama şekillerinid gösterebilirmisinizz
Teşekkürlerrrr

Kızlar uzun zamandır ilk kez gezmeye çıktım bugün ve 2 tane kızda çok güzel bir eşarp bağlama şekli gördüm.Tam benim tarzımdı.Salaş ve spor duruyordu.Şu kalın olan paşminalarla bağlamışlar.Etollere göre daha ebatlı olanlarla yani.Sanki hiç toplu iğne takılmamış gibiydi.Ve sanki paşmina katlanmış gibiydi.Çok tatlı duruyordu yaaa.Anlatmaya çalıştığım modelin nasıl yapıldığını bilen ya da yapan varsa bana bi anlatsın yaw hayrına:)))

kızlar çatıkatı diye bir site var.Orada her türlü eşarp bağlamayı göstermişlerbir bakın isterseniz.ben arada fikir alıyorum.ama şal modeli daha çok uzun yüzlülere gidiyor bence

ya bu topik iyiymis aslında paylasım yapsak.
ben şal sevıyorum ama beceremediğimden takamıyorum :KK43: o yuzden almıyorumda :p
örtünce yakıstıgını soyluyorlar. guzelce bı ogrensem iyi olacak galiba :))

X